Klasika Primavera de Amorebieta 2002

48th edition

Amorebieta - Amorebieta 181 km

14 April 2002

Rider Team Time
1.
Ángel VICIOSO ARCOS
Kelme - Costa Blanca 4h30'16"
2.
Unai ETXEBARRIA
Euskaltel - Euskadi
3.
David ETXEBARRIA ALKORTA
Euskaltel - Euskadi
4.
Juan Antonio FLECHA GIANNONI
iBanesto.com
5.
Javier PASCUAL RODRÍGUEZ
iBanesto.com
6.
Joaquim RODRÍGUEZ OLIVER
O.N.C.E. - Eroski
7.
Michael RASMUSSEN
Team CSC - Tiscali
8.
José AZEVEDO
O.N.C.E. - Eroski
9.
Gonzalo BAYARRI
Phonak
10.
Francisco MANCEBO
iBanesto.com
11.
Bruno Miguel CASTANHEIRA
L.A. Aluminios - Pecol
12.
Koldo GIL PÉREZ
iBanesto.com
13.
Aitor SILLONIZ
Euskaltel - Euskadi 00'08"
14.
Alejandro VALVERDE BELMONTE
Kelme - Costa Blanca 01'03"
15.
Aitor GONZÁLEZ JIMÉNEZ
Kelme - Costa Blanca
16.
Tyler HAMILTON
Team CSC - Tiscali
17.
Juan FUENTES ANGULLO
Saeco - Longoni Sport
18.
Rafael CASERO MORENO
Jazztel - Costa de Almeria
19.
Oscar LAGUNA
Relax - Fuenlabrada
20.
Alexandre BOTCHAROV
Ag2r
21.
José Manuel VÁZQUEZ PALOMO
Relax - Fuenlabrada
22.
Egoi MARTÍNEZ DE ESTEBAN
Euskaltel - Euskadi
23.
Marcos Antonio SERRANO
O.N.C.E. - Eroski
24.
Ricardo VALDÉS PRIETO
Jazztel - Costa de Almeria 01'09"
25.
Leonardo PIEPOLI
iBanesto.com 01'13"
26.
José Antonio GARRIDO LIMA
Jazztel - Costa de Almeria 01'16"
27.
Nacor BURGOS ROJO
Relax - Fuenlabrada
28.
David VAZQUEZ GARCIA
Relax - Fuenlabrada
29.
Gorka GONZALEZ LARRANAGA
Euskaltel - Euskadi
30.
Kanstantsin SIUTSOU
Itera
31.
Mikel ASTARLOZA CHAURREAU
Ag2r
32.
Sergio PÉREZ GÓMEZ
Relax - Fuenlabrada
33.
David ARROYO DURAN
O.N.C.E. - Eroski
34.
Alexandre GRUX
Ag2r
35.
Marius SABALIAUSKAS
Saeco - Longoni Sport
36.
Gustavo Mario TOLEDO
Jazztel - Costa de Almeria
37.
Denis MENCHOV
iBanesto.com
38.
Oscar MASON
Saeco - Longoni Sport
39.
Santiago PÉREZ FERNÁNDEZ
Kelme - Costa Blanca
40.
Marcelino GARCIA ALONSO
Team CSC - Tiscali 01'22"
41.
Andrei ZINTCHENKO
L.A. Aluminios - Pecol 01'37"
42.
Óscar Miguel SEVILLA RIVERA
Kelme - Costa Blanca 01'57"
43.
Unai Emilio YUS QUEREJETA
Cantanhede - Marquês da Marialva 02'25"
44.
Aitor SILLONIZ
Euskaltel - Euskadi 05'07"
45.
José Agostinho ROSA
L.A. Aluminios - Pecol
46.
Pedro Manuel ANDRADE OLIVEIRA
L.A. Aluminios - Pecol
47.
Jose Javier GOMEZ GOZALO
Kelme - Costa Blanca
48.
Gaizka LEJARRETA MARTIN
L.A. Aluminios - Pecol
49.
Gustavo OTERO GOMEZ
Kelme - Costa Blanca
50.
Pedro DÍAZ LOBATO
Jazztel - Costa de Almeria 08'17"
51.
Jose Vicente GARCIA ACOSTA
iBanesto.com
52.
Manuel CALVENTE CORBAS
Team CSC - Tiscali 08'20"
53.
Eladio JIMÉNEZ SANCHEZ
iBanesto.com 08'21"
54.
Marzio BRUSEGHIN
iBanesto.com
55.
Íñigo CHAURREAU
Ag2r 09'39"
56.
Pavel BRUTT
Itera
57.
Julen FERNÁNDEZ
Euskaltel - Euskadi 09'41"
58.
Gorka BELOKI DORRONSORO
O.N.C.E. - Eroski 10'24"

Race information

Start, finish: Amorebieta - Amorebieta

Distance: 181 km

Date: 14 April 2002