Setmana Catalana 2004  |  Stage 4. Palau Solita i Plegamans - El Port del Comte   

41st edition

179.5 km, 25 March 2004

Rider Team Time
1.
Levi LEIPHEIMER
Rabobank 4h48'57"
2.
Joaquim RODRÍGUEZ OLIVER
Saunier Duval - Prodir
3.
Ivan BASSO
Team CSC 00'04"
4.
Alberto CONTADOR VELASCO
Liberty Seguros
5.
Frank VANDENBROUCKE
Fassa Bortolo
6.
Miguel Ángel MARTÍN PERDIGUERO
Saunier Duval - Prodir
7.
Roberto HERAS HERNÁNDEZ
Liberty Seguros
8.
Koldo GIL PÉREZ
Liberty Seguros
9.
Stefano GARZELLI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
10.
Iban MAYO DIEZ
Euskaltel - Euskadi
11.
Aitor OSA EIZAGUIRRE
Illes Balears - Banesto
12.
Josep JUFRE POU
Relax - Bodysol
13.
Leonardo PIEPOLI
Saunier Duval - Prodir
14.
Vladimir KARPETS
Illes Balears - Banesto 00'27"
15.
Iñigo CUESTA
Cofidis
16.
Peter LUTTENBERGER
Team CSC 00'48"
17.
Alex ZÜLLE
Phonak 00'53"
18.
Thomas DANIELSON
Fassa Bortolo 01'19"
19.
Iker FLORES GALARZA
Euskaltel - Euskadi
20.
Vicente David BERNABEU ARMENGOL
Milaneza - Maia
21.
Massimiliano LELLI
Cofidis 01'47"
22.
Beat ZBERG
Gerolsteiner 01'49"
23.
Manuel CALVENTE CORBAS
Team CSC
24.
Erik DEKKER
Rabobank
25.
Marco FERTONANI
Phonak 01'53"
26.
Egoi MARTÍNEZ DE ESTEBAN
Euskaltel - Euskadi
27.
José Luis ARRIETA LUJAMBIO
Illes Balears - Banesto
28.
Javier PASCUAL RODRÍGUEZ
Comunidad Valenciana - Kelme
29.
Alejandro VALVERDE BELMONTE
Comunidad Valenciana - Kelme
30.
Dermot NALLY
Costa de Almeria - Paternina
31.
Txema DEL OLMO
Milaneza - Maia
32.
Bingen FERNANDEZ BUSTINZA
Cofidis
33.
Rubén PLAZA MOLINA
Comunidad Valenciana - Kelme
34.
Tadej VALJAVEC
Phonak
35.
Roberto LAISEKA
Euskaltel - Euskadi
36.
Dario David CIONI
Fassa Bortolo 02'07"
37.
Andrei ZINTCHENKO
Milaneza - Maia 02'15"
38.
Thorwald VENEBERG
Rabobank 02'52"
39.
Fabian JEKER
Saunier Duval - Prodir 04'00"
40.
Daniel ATIENZA
Cofidis
41.
Óscar Miguel SEVILLA RIVERA
Phonak
42.
Alberto LÓPEZ DE MUNAIN
Euskaltel - Euskadi
43.
Santiago BLANCO GIL
Relax - Bodysol
44.
Cédric VASSEUR
Cofidis 04'17"
45.
Sergio PÉREZ GÓMEZ
Café Baqué 05'13"
46.
David BLANCO RODRIGUEZ
Comunidad Valenciana - Kelme
47.
Pedro CARDOSO
Milaneza - Maia
48.
Giampaolo CARUSO
Liberty Seguros
49.
Francisco CABELLO LUQUE
Comunidad Valenciana - Kelme
50.
David NAVAS CHICA
Illes Balears - Banesto
51.
Xavier FLORENCIO CABRÉ
Relax - Bodysol
52.
Javier RAMIREZ ABEJA
Liberty Seguros 06'13"
53.
Antton LUENGO CELAYA
Euskaltel - Euskadi 07'10"
54.
Ruben LOBATO ELVIRA
Saunier Duval - Prodir 07'31"
55.
José Luis REBOLLO
Relax - Bodysol
56.
Aitor GONZÁLEZ JIMÉNEZ
Fassa Bortolo
57.
Gonzalo BAYARRI
Phonak 08'08"
58.
Eladio JIMÉNEZ SANCHEZ
Comunidad Valenciana - Kelme 08'28"
59.
José Iván GUTIÉRREZ PALACIOS
Illes Balears - Banesto 08'36"
60.
Jose Cayetano JULIA CEGARRA
Comunidad Valenciana - Kelme
61.
Ángel EDO ALSINA
Milaneza - Maia
62.
Marzio BRUSEGHIN
Fassa Bortolo
63.
Hugo SABIDO
Milaneza - Maia
64.
Oscar MASON
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie 10'46"
65.
Erik ZABEL
T-Mobile Team 11'29"
66.
Giuseppe GUERINI
T-Mobile Team
67.
Santiago PÉREZ FERNÁNDEZ
Phonak
68.
Paolo SAVOLDELLI
T-Mobile Team
69.
Julen URBANO ARETXABALA
Café Baqué
70.
Carlos Ramon GOLBANO
Costa de Almeria - Paternina 13'44"
71.
Marc LOTZ
Rabobank 15'26"
72.
Igor GONZÁLEZ DE GALDEANO
Liberty Seguros
73.
René ANDRLE
Liberty Seguros
74.
Jose Vicente GARCIA ACOSTA
Illes Balears - Banesto
75.
Julio LOPEZ DE LA TORRE
Relax - Bodysol
76.
Lizuarte Manuel GONCALVES MARTINS
Milaneza - Maia 19'39"
77.
Carlos TORRENT TARRES
Costa de Almeria - Paternina
78.
Javier PEREZ PERREIRA
Costa de Almeria - Paternina
79.
Aitor SILLONIZ
Euskaltel - Euskadi
80.
Aitor PEREZ ARRIETA
Café Baqué
81.
Nicki SØRENSEN
Team CSC
82.
Ronald MUTSAARS
Rabobank
83.
Oscar LAGUNA
Relax - Bodysol
84.
Fabian CANCELLARA
Fassa Bortolo
85.
Juan GOMIS LÓPEZ
Saunier Duval - Prodir
86.
Bruno Miguel CASTANHEIRA
Milaneza - Maia
87.
Dario ANDRIOTTO
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
88.
Gianluca SIRONI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
89.
Patrick CALCAGNI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
90.
Javier GONZALEZ BARRERA
Saunier Duval - Prodir
91.
Volker ORDOWSKI
Gerolsteiner
92.
Bram DE GROOT
Rabobank
93.
Joseba ZUBELDIA AGIRRE
Euskaltel - Euskadi 27'57"
94.
Tomáš KONEČNÝ
T-Mobile Team 28'30"
95.
André KORFF
T-Mobile Team
96.
Carlos SASTRE CANDIL
Team CSC
97.
Thomas BRUUN ERIKSEN
Team CSC
98.
Mikel GAZTAÑAGA ETXEBERRIA
Café Baqué
99.
Giulio TOMI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
100.
Pedro DÍAZ LOBATO
Costa de Almeria - Paternina
101.
Jan ULLRICH
T-Mobile Team
102.
Uwe PESCHEL
Gerolsteiner
103.
Bekim CHRISTENSEN
Team CSC
104.
Tobias STEINHAUSER
T-Mobile Team
105.
Hector GUERRA GARCIA
Relax - Bodysol
106.
Aritz ARRUTI BASTERRETXEA
Café Baqué
107.
Brian VANDBORG
Team CSC
108.
Mauro ZINETTI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
109.
Guido TRENTIN
Cofidis
110.
Jose Antonio LOPEZ GIL
Illes Balears - Banesto
111.
Isaac GALVEZ
Illes Balears - Banesto
112.
Markus FOTHEN
Gerolsteiner
113.
René HASELBACHER
Gerolsteiner

Stage information

Start, finish: Stage 4. Palau Solita i Plegamans - El Port del Comte

Distance: 179.5 km

Date: 25 March 2004