1.1

Klasika Primavera de Amorebieta 2007

53rd edition

Amorebieta - Amorebieta 171 km

15 April 2007

Rider Team Time
1.
Joaquim RODRÍGUEZ OLIVER
Caisse d'Epargne 3h55'59"
2.
Alejandro VALVERDE BELMONTE
Caisse d'Epargne
3.
Matteo BONO
Lampre - Fondital 00'08"
4.
David LÓPEZ GARCÍA
Caisse d'Epargne
5.
Francisco MANCEBO
Relax - Gam
6.
Constantino ZABALLA GUTIÉRREZ
Caisse d'Epargne
7.
Bobby JULICH
Team CSC
8.
Igor ANTÓN HERNÁNDEZ
Euskaltel - Euskadi
9.
David DE LA FUENTE RASILLA
Saunier Duval - Prodir
10.
Ángel VICIOSO ARCOS
Relax - Gam
11.
Fränk SCHLECK
Team CSC
12.
Iker CAMAÑO ORTUZAR
Saunier Duval - Prodir
13.
Jesus RAMIREZ TORRES
Extremadura - Spiuk 00'42"
14.
Pablo LASTRAS GARCÍA
Caisse d'Epargne
15.
Aitor GALDÓS ALONSO
Euskaltel - Euskadi 01'18"
16.
Manuel ORTEGA OCANA
Andalucia - Cajasur 01'22"
17.
Nicki SØRENSEN
Team CSC
18.
Xabat OCHOTORENA ARRARAS
Orbea - Oreka S.D.A.
19.
Victor Manuel GOMES COLINAS
Vina Magna - Cropu
20.
Aitor HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ
Euskaltel - Euskadi
21.
Javier MORENO BAZÁN
Extremadura - Spiuk
22.
Jorge FERRIO LUQUE
Andalucia - Cajasur
23.
Mikel ASTARLOZA CHAURREAU
Euskaltel - Euskadi
24.
Ivan GILMARTIN HERNANGOMEZ
Vina Magna - Cropu
25.
Unai ETXEBARRIA
Euskaltel - Euskadi
26.
Alberto RODRÍGUEZ OLIVER
Vina Magna - Cropu
27.
Alexandr KOLOBNEV
Team CSC
28.
José Alberto BENÍTEZ ROMÁN
Saunier Duval - Prodir
29.
Julian SANCHEZ PIMIENTA
Relax - Gam
30.
Juan Carlos FERNANDEZ MORA
Extremadura - Spiuk
31.
David MARTÍN PERIBAÑEZ
Vina Magna - Cropu
32.
Jose HERRADA LOPEZ
Vina Magna - Cropu
33.
Antonio OLMO MENACHO
Andalucia - Cajasur
34.
Dailos Manuel DIAZ ARMAS
Fuerteventura - Canarias
35.
Iván MELERO COCO
Orbea - Oreka S.D.A.
36.
Joseba ZUMETA ETXABE
Orbea - Oreka S.D.A.
37.
José Miguel ELIAS GALINDO
Relax - Gam
38.
Israel PEREZ RODRIGUEZ
Extremadura - Spiuk
39.
Beñat INTXAUSTI ELORRIAGA
Grupo Nicolas Mateos
40.
Diego GALLEGO ARNAIZ
Vina Magna - Cropu
41.
Juan José OROZ UGALDE
Orbea - Oreka S.D.A.
42.
Chris Anker SØRENSEN
Team CSC
43.
Volodymir GUSTOV
Team CSC
44.
Iñigo CUESTA
Team CSC 01'27"
45.
Carlos SASTRE CANDIL
Team CSC
46.
Ruben LOBATO ELVIRA
Saunier Duval - Prodir
47.
Paolo TIRALONGO
Lampre - Fondital
48.
Juan José COBO ACEBO
Saunier Duval - Prodir
49.
Josu AGIRRE ASEGINOLAZA
Orbea - Oreka S.D.A. 01'32"
50.
Gorka AMURIZA GUMUCIO
Grupo Nicolas Mateos 01'42"
51.
Julen ZUBERO
Orbea - Oreka S.D.A.
52.
Jon BRU PASCAL
Euskaltel - Euskadi
53.
Oscar GARCIA CASARRUBIOS PINTOR
Relax - Gam 02'16"
54.
Diego MILÁN JIMÉNEZ
Grupo Nicolas Mateos 02'45"
55.
Denis KUDASHEV
Relax - Gam 02'57"
56.
Francisco Javier ARAMENDIA LLORENTE
Orbea - Oreka S.D.A.
57.
Egoitz MURGOITIO
Grupo Nicolas Mateos 03'20"
58.
Matej JURCO
Team Milram 03'45"
59.
Mirko CELESTINO
Team Milram 03'48"
60.
Santos GONZALEZ CAPILLA
Karpin Galicia 03'51"
61.
Josu MONDELO DIAZ
Extremadura - Spiuk
62.
Javier ECHARRI MARIN
Grupo Nicolas Mateos
63.
Vicente BALLESTER MARTINEZ
Fuerteventura - Canarias
64.
Javier RAMIREZ ABEJA
Fuerteventura - Canarias
65.
Juan OLMO MENACHO
Andalucia - Cajasur
66.
Luis PÉREZ RODRÍGUEZ
Andalucia - Cajasur
67.
Aketza PEÑA IZA
Euskaltel - Euskadi
68.
Ivan VELASCO MURILLO
Euskaltel - Euskadi
69.
Vicente PEIRO MARQUENO
Grupo Nicolas Mateos
70.
Lars Ytting BAK
Team CSC
71.
Francisco PÉREZ SANCHEZ
Caisse d'Epargne
72.
Asier FERNANDEZ MATEOS
Orbea - Oreka S.D.A. 04'36"
73.
Pedro ROMERO OCAMPO
Extremadura - Spiuk 04'40"
74.
Lander APERRIBAY
Euskaltel - Euskadi
75.
Francisco Javier "Patxi" VILA ERRANDONEA
Lampre - Fondital 05'46"
76.
David ARROYO DURAN
Caisse d'Epargne
77.
Marzio BRUSEGHIN
Lampre - Fondital
78.
Rubén PLAZA MOLINA
Caisse d'Epargne
79.
Ignacio SARABIA DIAZ
Extremadura - Spiuk 10'32"
80.
Juan Jose ABRIL MERINO
Vina Magna - Cropu
81.
Antonio COSME FRAILE
Vina Magna - Cropu 11'35"

Race information

Start, finish: Amorebieta - Amorebieta

Distance: 171 km

Date: 15 April 2007