Volta a la Comunitat Valenciana - 2007

28th edition

Stage 4. Albaida - Alto del Campello (Vallada), 162 km    

2 March 2007

Rider Team Time
1.
Alberto CONTADOR VELASCO
Discovery Channel Pro Cycling Team
2.
Alejandro VALVERDE BELMONTE
Caisse d'Epargne
3.
Tadej VALJAVEC
Lampre - Fondital
4.
Fränk SCHLECK
Team CSC
5.
Janez BRAJKOVIČ
Discovery Channel Pro Cycling Team
6.
Jose Miguel ELIAS GALINDO
Relax - Gam
7.
Luis León SÁNCHEZ GIL
Caisse d'Epargne
8.
Ángel VICIOSO ARCOS
Relax - Gam
9.
Samuel SÁNCHEZ GONZÁLEZ
Euskaltel - Euskadi
10.
Danail ANDONOV PETROV
Benfica
11.
Francisco Javier "Patxi" VILA ERRANDONEA
Lampre - Fondital
12.
Thomas VOECKLER
Bouygues Telecom
13.
Ezequiel MOSQUERA MÍGUEZ
Karpin Galicia
14.
Emanuele SELLA
Ceramica Panaria - Navigare
15.
Mirko CELESTINO
Team Milram
16.
Mikel ASTARLOZA CHAURREAU
Euskaltel - Euskadi
17.
Thomas DEKKER
Rabobank
18.
Damiano CUNEGO
Lampre - Fondital
19.
José Iván GUTIÉRREZ PALACIOS
Caisse d'Epargne
20.
Juan Jose COBO ACEBO
Saunier Duval - Prodir
21.
Laurent BROCHARD
Bouygues Telecom
22.
Luis PÉREZ RODRÍGUEZ
Andalucia - Cajasur
23.
Jose Antonio REDONDO RAMOS
Astana
24.
Andy SCHLECK
Team CSC
25.
Alberto FERNANDEZ DE LA PUEBLA RAMOS
Saunier Duval - Prodir
26.
Jorge FERRIO LUQUE
Andalucia - Cajasur
27.
Adrián PALOMARES VILLAPLANA
Fuerteventura - Canarias
28.
Jérôme PINEAU
Bouygues Telecom
29.
Pieter WEENING
Rabobank
30.
Pierrick FÉDRIGO
Bouygues Telecom
31.
Francisco PÉREZ SANCHEZ
Caisse d'Epargne
32.
Maxim IGLINSKIY
Astana
33.
Alexandr KOLOBNEV
Team CSC
34.
Iñigo CUESTA
Team CSC
35.
Vicente REYNÉS MIMÓ
Caisse d'Epargne
36.
Jon BRU PASCAL
Euskaltel - Euskadi
37.
Iker CAMAÑO ORTUZAR
Saunier Duval - Prodir
38.
Daniel MORENO FERNÁNDEZ
Relax - Gam
39.
Thomas FREI
Astana
40.
Angel VALLEJO DOMINGUEZ
Relax - Gam
41.
Joost POSTHUMA
Rabobank
42.
Trent LOWE
Discovery Channel Pro Cycling Team
43.
Alessandro PETACCHI
Team Milram
44.
Vicente David BERNABEU ARMENGOL
Fuerteventura - Canarias
45.
Alexandre VINOKOUROV
Astana
46.
Didac ORTEGA
Benfica
47.
Sergey YAKOVLEV
Astana
48.
Didier ROUS
Bouygues Telecom
49.
Rui LAVARINHAS
Benfica
50.
Antonio BUCCIERO
Ceramica Panaria - Navigare
52.
Ivan VELASCO MURILLO
Euskaltel - Euskadi
53.
Mikel PRADERA RODRÍGUEZ
Benfica
54.
Rubén PÉREZ MORENO
Euskaltel - Euskadi
55.
Roberto TRAFICANTE
Team L.P.R.
56.
Jesus HERNANDEZ BLAZQUEZ
Relax - Gam
57.
Javier CHERRO MOLINA
Fuerteventura - Canarias
58.
Jose Rafael MARTINEZ CASTILLO
Relax - Gam
59.
Aitor HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ
Euskaltel - Euskadi
60.
Pavel PADRNOS
Discovery Channel Pro Cycling Team
61.
David MILLAR
Saunier Duval - Prodir
62.
Juan OLMO MENACHO
Andalucia - Cajasur
63.
William WALKER
Rabobank
64.
José Luis RUBIERA
Discovery Channel Pro Cycling Team
65.
Andrey MIZOUROV
Astana
66.
Volodymir GUSTOV
Team CSC
67.
Christian KNEES
Team Milram
68.
José Enrique GUTIÉRREZ CATALUÑA
Team L.P.R.
69.
Daniele NARDELLO
Team L.P.R.
70.
Jose Ramon TRONCOSO SOBRINO
Karpin Galicia
71.
Vicente BALLESTER MARTINEZ
Fuerteventura - Canarias
72.
Gustavo DOMINGUEZ LEMOS
Karpin Galicia
73.
Vicente PEIRO MARQUENO
Grupo Nicolas Mateos
74.
Christophe RINERO
Saunier Duval - Prodir
75.
Volodymyr BILEKA
Discovery Channel Pro Cycling Team
76.
Michaël BLAUDZUN
Team CSC
77.
Pablo DE PEDRO GARCIA
Grupo Nicolas Mateos
78.
Pedro Miguel LOPES GONÇALVES
Benfica
79.
Gaizka LASA LARRAYA
Karpin Galicia
80.
Javier BENITEZ POMARES
Benfica
81.
Oleg CHUZHDA
Fuerteventura - Canarias
82.
Erik ZABEL
Team Milram
83.
Manuel ORTEGA OCANA
Andalucia - Cajasur
84.
Sergio Miguel Vieira RIBEIRO
Benfica
85.
Juan Carlos CARINENA LUQUE
Andalucia - Cajasur
86.
Eduard VORGANOV
Karpin Galicia
87.
Assan BAZAYEV
Astana
88.
Gorka AMURIZA GUMUCIO
Grupo Nicolas Mateos
89.
Xavier FLORENCIO CABRÉ
Bouygues Telecom
90.
Yoann LE BOULANGER
Bouygues Telecom
91.
Dailos Manuel DIAZ ARMAS
Fuerteventura - Canarias
92.
David BELDA GARCÍA
Fuerteventura - Canarias
93.
Miguel OCHOA
Grupo Nicolas Mateos
94.
Enrico FRANZOI
Lampre - Fondital
95.
Óscar Miguel SEVILLA RIVERA
Relax - Gam
96.
Imanol ERVITI OLLO
Caisse d'Epargne
97.
Raúl ALARCÓN GARCÍA
Saunier Duval - Prodir
98.
Raul GARCÍA DE MATEOS RUBIO
Relax - Gam
99.
Luis PÉREZ RODRÍGUEZ
Andalucia - Cajasur
100.
Marco VELO
Team Milram
101.
Enrico POITSCHKE
Team Milram
102.
Javier ECHARRI MARIN
Grupo Nicolas Mateos
103.
Koos MOERENHOUT
Rabobank
104.
Egoi MARTÍNEZ DE ESTEBAN
Discovery Channel Pro Cycling Team
105.
Francesco GAVAZZI
Lampre - Fondital
106.
Matteo PRIAMO
Ceramica Panaria - Navigare
107.
Luca SOLARI
Team L.P.R.
108.
Daniele BENNATI
Lampre - Fondital
109.
Joseba ZUBELDIA AGIRRE
Euskaltel - Euskadi
110.
Maxim GOUROV
Astana
111.
Marcus LJUNGQVIST
Team CSC
112.
Jose RUIZ SANCHEZ
Andalucia - Cajasur
113.
Volodymyr DIUDIA
Team Milram
114.
Helder MIRANDA
Benfica
115.
Thorwald VENEBERG
Rabobank
116.
Florent BRARD
Caisse d'Epargne
117.
Laurent LEFÈVRE
Bouygues Telecom
118.
Tiziano DALL'ANTONIA
Ceramica Panaria - Navigare
119.
Carlos CASTANO PANADERO
Karpin Galicia
120.
Serafin MARTINEZ
Karpin Galicia
121.
Luciano André PAGLIARINI MENDONÇA
Saunier Duval - Prodir
122.
Luca CELLI
Team L.P.R.
123.
Diego MILÁN JIMÉNEZ
Grupo Nicolas Mateos
124.
Francesco TOMEI
Ceramica Panaria - Navigare
125.
Marco MARCATO
Team L.P.R.
126.
Claudio CORIONI
Lampre - Fondital
127.
Fabio BALDATO
Lampre - Fondital
128.
Borut BOŽIČ
Team L.P.R.
129.
Gorka VERDUGO MARCOTEGUI
Euskaltel - Euskadi
130.
David MUNOZ BANON
Fuerteventura - Canarias
131.
Rick FLENS
Rabobank
132.
Jose Antonio LOPEZ GIL
Andalucia - Cajasur
133.
Pablo LASTRAS GARCÍA
Caisse d'Epargne
134.
David DE LA FUENTE RASILLA
Saunier Duval - Prodir
135.
Egoitz MURGOITIO
Grupo Nicolas Mateos
136.
Lars MICHAELSEN
Team CSC
137.
Gustavo CÉSAR VELOSO
Karpin Galicia