Volta a la Comunitat Valenciana - 2007

28th edition

General Classification

27 February 2007 - 3 March 2007

Rider Team Time
1.
Alejandro VALVERDE BELMONTE
Caisse d'Epargne
2.
Tadej VALJAVEC
Lampre - Fondital
3.
Fränk SCHLECK
Team CSC
4.
Janez BRAJKOVIČ
Discovery Channel Pro Cycling Team
5.
Jose Miguel ELIAS GALINDO
Relax - Gam
6.
Thomas VOECKLER
Bouygues Telecom
7.
Luis León SÁNCHEZ GIL
Caisse d'Epargne
8.
Francisco Javier "Patxi" VILA ERRANDONEA
Lampre - Fondital
9.
Emanuele SELLA
Ceramica Panaria - Navigare
10.
Mikel ASTARLOZA CHAURREAU
Euskaltel - Euskadi
11.
Ezequiel MOSQUERA MÍGUEZ
Karpin Galicia
12.
Samuel SÁNCHEZ GONZÁLEZ
Euskaltel - Euskadi
13.
Ángel VICIOSO ARCOS
Relax - Gam
14.
Danail ANDONOV PETROV
Benfica
15.
Mirko CELESTINO
Team Milram
16.
Thomas DEKKER
Rabobank
17.
José Iván GUTIÉRREZ PALACIOS
Caisse d'Epargne
18.
Laurent BROCHARD
Bouygues Telecom
19.
Juan Jose COBO ACEBO
Saunier Duval - Prodir
20.
Luis PÉREZ RODRÍGUEZ
Andalucia - Cajasur
21.
Andy SCHLECK
Team CSC
22.
Jose Antonio REDONDO RAMOS
Astana
23.
Alessandro PETACCHI
Team Milram
24.
Alberto FERNANDEZ DE LA PUEBLA RAMOS
Saunier Duval - Prodir
25.
Adrián PALOMARES VILLAPLANA
Fuerteventura - Canarias
26.
Vicente REYNÉS MIMÓ
Caisse d'Epargne
27.
Jorge FERRIO LUQUE
Andalucia - Cajasur
28.
Jérôme PINEAU
Bouygues Telecom
29.
Pieter WEENING
Rabobank
30.
Francisco PÉREZ SANCHEZ
Caisse d'Epargne
31.
Pierrick FÉDRIGO
Bouygues Telecom
32.
Iker CAMAÑO ORTUZAR
Saunier Duval - Prodir
33.
Alexandr KOLOBNEV
Team CSC
34.
Daniel MORENO FERNÁNDEZ
Relax - Gam
35.
Iñigo CUESTA
Team CSC
36.
Thomas FREI
Astana
37.
Angel VALLEJO DOMINGUEZ
Relax - Gam
38.
Joost POSTHUMA
Rabobank
39.
Vicente David BERNABEU ARMENGOL
Fuerteventura - Canarias
40.
Alberto CONTADOR VELASCO
Discovery Channel Pro Cycling Team
41.
Didac ORTEGA
Benfica
42.
Sergey YAKOVLEV
Astana
43.
Rui LAVARINHAS
Benfica
44.
Didier ROUS
Bouygues Telecom
46.
Maxim IGLINSKIY
Astana
47.
Ivan VELASCO MURILLO
Euskaltel - Euskadi
48.
Rubén PÉREZ MORENO
Euskaltel - Euskadi
49.
Javier CHERRO MOLINA
Fuerteventura - Canarias
50.
Mikel PRADERA RODRÍGUEZ
Benfica
51.
Roberto TRAFICANTE
Team L.P.R.
52.
Aitor HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ
Euskaltel - Euskadi
53.
William WALKER
Rabobank
54.
Juan OLMO MENACHO
Andalucia - Cajasur
55.
Christian KNEES
Team Milram
56.
Andrey MIZOUROV
Astana
57.
Volodymir GUSTOV
Team CSC
58.
Jose Ramon TRONCOSO SOBRINO
Karpin Galicia
59.
Gustavo DOMINGUEZ LEMOS
Karpin Galicia
60.
José Enrique GUTIÉRREZ CATALUÑA
Team L.P.R.
61.
Daniele NARDELLO
Team L.P.R.
62.
Christophe RINERO
Saunier Duval - Prodir
63.
Volodymyr BILEKA
Discovery Channel Pro Cycling Team
64.
Pedro Miguel LOPES GONÇALVES
Benfica
65.
Pablo DE PEDRO GARCIA
Grupo Nicolas Mateos
66.
Michaël BLAUDZUN
Team CSC
67.
Antonio BUCCIERO
Ceramica Panaria - Navigare
68.
Javier BENITEZ POMARES
Benfica
69.
Gaizka LASA LARRAYA
Karpin Galicia
70.
Trent LOWE
Discovery Channel Pro Cycling Team
71.
Erik ZABEL
Team Milram
72.
Oleg CHUZHDA
Fuerteventura - Canarias
73.
Manuel ORTEGA OCANA
Andalucia - Cajasur
74.
Eduard VORGANOV
Karpin Galicia
75.
Assan BAZAYEV
Astana
76.
Xavier FLORENCIO CABRÉ
Bouygues Telecom
77.
Óscar Miguel SEVILLA RIVERA
Relax - Gam
78.
Enrico FRANZOI
Lampre - Fondital
79.
Imanol ERVITI OLLO
Caisse d'Epargne
80.
Daniele BENNATI
Lampre - Fondital
81.
José Luis RUBIERA
Discovery Channel Pro Cycling Team
82.
Pavel PADRNOS
Discovery Channel Pro Cycling Team
83.
Vicente BALLESTER MARTINEZ
Fuerteventura - Canarias
84.
Marco VELO
Team Milram
85.
Koos MOERENHOUT
Rabobank
86.
Matteo PRIAMO
Ceramica Panaria - Navigare
87.
Joseba ZUBELDIA AGIRRE
Euskaltel - Euskadi
88.
Marcus LJUNGQVIST
Team CSC
89.
Luis PÉREZ RODRÍGUEZ
Andalucia - Cajasur
90.
Maxim GOUROV
Astana
91.
Tiziano DALL'ANTONIA
Ceramica Panaria - Navigare
92.
Laurent LEFÈVRE
Bouygues Telecom
93.
Egoi MARTÍNEZ DE ESTEBAN
Discovery Channel Pro Cycling Team
94.
Carlos CASTANO PANADERO
Karpin Galicia
95.
Luca CELLI
Team L.P.R.
96.
Diego MILÁN JIMÉNEZ
Grupo Nicolas Mateos
97.
Jon BRU PASCAL
Euskaltel - Euskadi
98.
Marco MARCATO
Team L.P.R.
99.
Francesco TOMEI
Ceramica Panaria - Navigare
100.
Damiano CUNEGO
Lampre - Fondital
101.
David MUNOZ BANON
Fuerteventura - Canarias
102.
Gorka VERDUGO MARCOTEGUI
Euskaltel - Euskadi
103.
Jesus HERNANDEZ BLAZQUEZ
Relax - Gam
104.
Claudio CORIONI
Lampre - Fondital
105.
Borut BOŽIČ
Team L.P.R.
106.
Volodymyr DIUDIA
Team Milram
107.
Sergio Miguel Vieira RIBEIRO
Benfica
108.
Yoann LE BOULANGER
Bouygues Telecom
109.
David DE LA FUENTE RASILLA
Saunier Duval - Prodir
110.
Dailos Manuel DIAZ ARMAS
Fuerteventura - Canarias
111.
Rick FLENS
Rabobank
112.
Fabio BALDATO
Lampre - Fondital
113.
Raul GARCÍA DE MATEOS RUBIO
Relax - Gam
114.
Vicente PEIRO MARQUENO
Grupo Nicolas Mateos
115.
Miguel OCHOA
Grupo Nicolas Mateos
116.
Pablo LASTRAS GARCÍA
Caisse d'Epargne
117.
David BELDA GARCÍA
Fuerteventura - Canarias
118.
Luciano André PAGLIARINI MENDONÇA
Saunier Duval - Prodir
119.
Jose Rafael MARTINEZ CASTILLO
Relax - Gam
120.
Thorwald VENEBERG
Rabobank
121.
Raúl ALARCÓN GARCÍA
Saunier Duval - Prodir
122.
Francesco GAVAZZI
Lampre - Fondital
123.
Luca SOLARI
Team L.P.R.
124.
Jose RUIZ SANCHEZ
Andalucia - Cajasur
125.
Juan Carlos CARINENA LUQUE
Andalucia - Cajasur
126.
Gorka AMURIZA GUMUCIO
Grupo Nicolas Mateos
127.
Florent BRARD
Caisse d'Epargne
128.
Helder MIRANDA
Benfica
129.
Serafin MARTINEZ
Karpin Galicia
130.
Jose Antonio LOPEZ GIL
Andalucia - Cajasur
131.
Javier ECHARRI MARIN
Grupo Nicolas Mateos
132.
Egoitz MURGOITIO
Grupo Nicolas Mateos
133.
Lars MICHAELSEN
Team CSC
134.
Gustavo CÉSAR VELOSO
Karpin Galicia