2.PT

Eneco Tour of Benelux 2008  |  Stage 2. Roermond - Nieuwegein   

14th edition

175 km, 22 August 2008

Rider Team Time
1.
André GREIPEL
Team Columbia 3h51'31"
2.
Juan José HAEDO
Team CSC Saxo Bank
3.
Robert FÖRSTER
Gerolsteiner
4.
Kenny VAN HUMMEL
Skil - Shimano
5.
Tom BOONEN
Quick Step
6.
Edvald BOASSON HAGEN
Team Columbia
7.
Jürgen ROELANDTS
Silence - Lotto
8.
Francesco CHICCHI
Liquigas
9.
David KOPP
Cycle Collstrop
10.
Elia RIGOTTO
Team Milram
11.
Aurélien CLERC
Bouygues Telecom
12.
Angelo FURLAN
Crédit Agricole
13.
Aaron KEMPS
Astana
14.
Luciano André PAGLIARINI MENDONÇA
Scott - American Beef
15.
Mathieu DRUJON
Caisse d'Epargne
16.
Daniele RIGHI
Lampre
17.
Heinrich HAUSSLER
Gerolsteiner
18.
Yauheni HUTAROVICH
Francaise des Jeux
19.
Denis FLAHAUT
Scott - American Beef
20.
Tom LEEZER
Rabobank
21.
Alexandre BLAIN
Cofidis, Le Credit par Telephone
22.
Andrea GRENDENE
Lampre
23.
Carlo WESTPHAL
Gerolsteiner
24.
Roy CURVERS
Skil - Shimano
25.
Borut BOŽIČ
Cycle Collstrop
26.
Yoann OFFREDO
Francaise des Jeux
27.
Jeremy HUNT
Crédit Agricole
28.
José Iván GUTIÉRREZ PALACIOS
Caisse d'Epargne
29.
Cyril LEMOINE
Crédit Agricole
30.
Sébastien ROSSELER
Quick Step
31.
Matthew Harley GOSS
Team CSC Saxo Bank
32.
Michał GOŁAŚ
Cycle Collstrop
33.
Marlon Alirio PÉREZ ARANGO
Caisse d'Epargne
34.
Tom VEELERS
Skil - Shimano
35.
Koen DE KORT
Astana
36.
Joost POSTHUMA
Rabobank
37.
Roger HAMMOND
Team Columbia
38.
Michiel ELIJZEN
Rabobank
39.
Marco VELO
Team Milram
40.
Michael ROGERS
Team Columbia
41.
Bram TANKINK
Rabobank
42.
Gerben LÖWIK
Rabobank
43.
Maarten TJALLINGII
Silence - Lotto
44.
Timothy GUDSELL
Francaise des Jeux
45.
Jimmy ENGOULVENT
Crédit Agricole
46.
Bram DE GROOT
Rabobank
47.
Piet ROOIJAKKERS
Skil - Shimano
48.
Daniele BENNATI
Liquigas
49.
Stijn DEVOLDER
Quick Step
50.
Luca BARLA
Team Milram
51.
Marco MARCATO
Cycle Collstrop
52.
Mirko SELVAGGI
Cycle Collstrop
53.
Frederik WILLEMS
Liquigas
54.
Sergei IVANOV
Astana
55.
Steven DE JONGH
Quick Step
56.
Andreas KLIER
Team Columbia
57.
Sven KRAUSS
Gerolsteiner
58.
Romain VILLA
Cofidis, Le Credit par Telephone
59.
Mathew HAYMAN
Rabobank
60.
Sergey LAGUTIN
Cycle Collstrop
61.
Olivier BONNAIRE
Bouygues Telecom
62.
Enrico FRANZOI
Liquigas
63.
Rubens BERTOGLIATI
Scott - American Beef
64.
Mauro DA DALTO
Liquigas
65.
Enrico POITSCHKE
Team Milram
66.
John DEVINE
Team Columbia
67.
Robert WAGNER
Skil - Shimano
68.
Wilfried CRETSKENS
Quick Step
69.
Wim DE VOCHT
Silence - Lotto
70.
Laurent MANGEL
Ag2r La Mondiale
71.
Luis León SÁNCHEZ GIL
Caisse d'Epargne 10"
72.
Francisco PÉREZ SANCHEZ
Caisse d'Epargne
73.
Servais KNAVEN
Team Columbia
74.
Nicolas PORTAL
Caisse d'Epargne
75.
Frank HØJ
Cofidis, Le Credit par Telephone
76.
Mathieu CLAUDE
Bouygues Telecom
77.
Berik KUPESHOV
Astana 13"
78.
Bert ROESEMS
Silence - Lotto
79.
Jesús DEL NERO MONTES
Scott - American Beef
80.
Damien MONIER
Cofidis, Le Credit par Telephone
81.
Leif HOSTE
Silence - Lotto
82.
Claudio CORIONI
Liquigas
83.
Rein TAARAMÄE
Cofidis, Le Credit par Telephone
84.
Sebastian LANGEVELD
Rabobank
85.
Andoni LAFUENTE
Euskaltel - Euskadi
86.
Mickaël DELAGE
Francaise des Jeux
87.
Stephan SCHRECK
Gerolsteiner
88.
Yuriy KRIVTSOV
Ag2r La Mondiale
89.
Ermanno CAPELLI
Scott - American Beef
90.
Arnaud COYOT
Caisse d'Epargne
91.
Thomas FREI
Astana
92.
Stijn VANDENBERGH
Ag2r La Mondiale
93.
Francis DE GREEF
Silence - Lotto
94.
Gorka VERDUGO MARCOTEGUI
Euskaltel - Euskadi
95.
Geert STEURS
Silence - Lotto
96.
Samuel DUMOULIN
Cofidis, Le Credit par Telephone
97.
Kevin HULSMANS
Quick Step
98.
Markus EICHLER
Team Milram
99.
Yohann GENE
Bouygues Telecom
100.
Benoît JOACHIM
Astana
101.
Thomas FOTHEN
Gerolsteiner
102.
Kasper KLOSTERGAARD LARSEN
Team CSC Saxo Bank
103.
Lars Ytting BAK
Team CSC Saxo Bank
104.
Philippe GILBERT
Francaise des Jeux
105.
Maciej BODNAR
Liquigas
106.
Yannick TALABARDON
Crédit Agricole
107.
Simon GERRANS
Crédit Agricole
108.
Julien SIMON
Crédit Agricole
109.
Christophe KERN
Crédit Agricole
110.
Jurgen VAN GOOLEN
Team CSC Saxo Bank
111.
Cédric PINEAU
Ag2r La Mondiale
112.
Francisco Javier ARAMENDIA LLORENTE
Euskaltel - Euskadi
113.
Eros CAPECCHI
Scott - American Beef
114.
Matti BRESCHEL
Team CSC Saxo Bank
115.
Gert STEEGMANS
Quick Step
116.
Josu AGIRRE ASEGINOLAZA
Euskaltel - Euskadi
117.
Stéphane POULHIES
Ag2r La Mondiale
118.
Franck RÉNIER
Bouygues Telecom
119.
Fabio BALDATO
Lampre
120.
Sébastien TURGOT
Bouygues Telecom
121.
Dennis HAUEISEN
Team Milram
122.
Aitor HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ
Euskaltel - Euskadi
123.
Jelle VANENDERT
Francaise des Jeux
124.
Beñat ALBIZURI ARANSOLO
Euskaltel - Euskadi
125.
Matteo BONO
Lampre
126.
Anders LUND
Team CSC Saxo Bank
127.
Jérôme COPPEL
Francaise des Jeux
128.
Sergey RUDASKOV
Cycle Collstrop
129.
Christophe EDALEINE
Ag2r La Mondiale
130.
Marcel SIEBERG
Team Columbia
131.
Floris GOESINNEN
Skil - Shimano
132.
Fabio SABATINI
Team Milram 23"
133.
Alberto CURTOLO
Liquigas 24"
134.
Maarten WYNANTS
Quick Step 46"
135.
Sebastian SIEDLER
Skil - Shimano 01'00"
136.
Matthé PRONK
Cycle Collstrop 01'21"
137.
Glenn D'HOLLANDER
Silence - Lotto
138.
Jean Charles SENAC
Ag2r La Mondiale 02'00"
139.
Florent BRARD
Cofidis, Le Credit par Telephone
140.
Joan HORRACH RIPPOLL
Caisse d'Epargne
141.
Sylwester SZMYD
Lampre
142.
Artur GAJEK
Team Milram
143.
Raivis BELOHVOŠČIKS
Scott - American Beef
144.
David DEROO
Skil - Shimano
145.
Jean-Patrick NAZON
Ag2r La Mondiale 02'35"
146.
Raúl ALARCÓN GARCÍA
Scott - American Beef 05'06"

Stage information

Start, finish: Stage 2. Roermond - Nieuwegein

Race Type: Sprint stage

Distance: 175 km

Date: 22 August 2008