Scheldeprijs - Schoten 2010

97th edition

Schoten - Schoten 205.4 km

7 April 2010

Rider Team Time
1.
Tyler FARRAR
Garmin - Transitions 4h28'48"
2.
Robbie MCEWEN
Team Katusha
3.
Robert FÖRSTER
Team Milram
4.
Gregory HENDERSON
Sky Professional Cycling Team
5.
Wouter WEYLANDT
Quick Step
6.
Enrico ROSSI
Ceramica Flaminia
7.
Kris BOECKMANS
Topsport Vlaanderen - Mercator
8.
Jimmy CASPER
Saur - Sojasun
9.
Lloyd MONDORY
Ag2r La Mondiale
10.
Alexander KRISTOFF
BMC Racing Team
11.
Kenny DEHAES
Omega Pharma - Lotto
12.
Danilo HONDO
Lampre - Farnese Vini
13.
Michaël VAN STAEYEN
Topsport Vlaanderen - Mercator
14.
Roy SENTJENS
Team Milram
15.
Mark RENSHAW
Team HTC - Columbia
16.
Romain FEILLU
Vacansoleil Pro Cycling Team
17.
Baptiste PLANCKAERT
Landbouwkrediet
18.
Tom BOONEN
Quick Step
19.
Graeme BROWN
Rabobank
20.
Francisco Javier ARAMENDIA LLORENTE
Euskaltel - Euskadi
21.
Daniele COLLI
Ceramica Flaminia
22.
André GREIPEL
Team HTC - Columbia
23.
Borut BOŽIČ
Vacansoleil Pro Cycling Team
24.
Timothy DUPONT
Jong Vlaanderen - Bauknecht
25.
Benjamin VERRAES
Jong Vlaanderen - Bauknecht
26.
Kenny VAN HUMMEL
Skil - Shimano
27.
Filippo BAGGIO
Ceramica Flaminia
28.
Egidijus JUODVALKIS
Palmans - Cras
29.
Saïd HADDOU
BBox Bouygues Telecom
30.
Sébastien TURGOT
BBox Bouygues Telecom
31.
Theo BOS
Cervelo Test Team
32.
Dominic KLEMME
Team Saxo Bank
33.
Tom VAN BECELAERE
Palmans - Cras
34.
Kevin VERWAEST
Jong Vlaanderen - Bauknecht
35.
Stijn DEVOLDER
Quick Step
36.
Steven VAN VOOREN
Topsport Vlaanderen - Mercator
37.
Dirk BELLEMAKERS
Landbouwkrediet
38.
Mathieu CLAUDE
BBox Bouygues Telecom
39.
Romain MATHEOU
Saur - Sojasun
40.
Kevin NEIRYNCK
Landbouwkrediet
41.
Adam BLYTHE
Omega Pharma - Lotto
42.
Mark CASSIDY
AN Post - Sean Kelly
43.
Steve CHAINEL
BBox Bouygues Telecom
44.
Sébastien HINAULT
Ag2r La Mondiale
45.
Rony MARTIAS
Saur - Sojasun
46.
Jos VAN EMDEN
Rabobank
47.
Steven KRUIJSWIJK
Rabobank
48.
Jonathan BERTRAND
Landbouwkrediet
49.
Wilfried CRETSKENS
Omega Pharma - Lotto
50.
Gerben LÖWIK
Omega Pharma - Lotto
51.
Roger HAMMOND
Cervelo Test Team
52.
Andreas STAUFF
Quick Step
53.
Stéphane POULHIES
Saur - Sojasun
54.
Job VISSERS
Skil - Shimano
55.
Michael SCHÄR
BMC Racing Team
56.
Martin KOHLER
BMC Racing Team
57.
Donato CANNONE
Ceramica Flaminia
58.
Geert VERHEYEN
Landbouwkrediet
59.
Thomas FOTHEN
Team Milram
60.
Simon ZAHNER
BMC Racing Team
61.
Joeri CALLEEUW
Jong Vlaanderen - Bauknecht
62.
Kenny LISABETH
AN Post - Sean Kelly
63.
Servais KNAVEN
Team Milram
64.
Mauro DA DALTO
Lampre - Farnese Vini
65.
Kristof GODDAERT
Ag2r La Mondiale
66.
Iñaki ISASI FLORES
Euskaltel - Euskadi
67.
Filippo POZZATO
Team Katusha
68.
Gorik GARDEYN
Vacansoleil Pro Cycling Team
69.
Christopher SUTTON
Sky Professional Cycling Team
70.
Michiel ELIJZEN
Omega Pharma - Lotto
71.
Koen BARBÉ
Landbouwkrediet
72.
Robert WAGNER
Skil - Shimano
73.
Jean ZEN
Palmans - Cras
74.
Alexandre PICHOT
BBox Bouygues Telecom
75.
Yohann GENE
BBox Bouygues Telecom
76.
Kirk CARLSEN
Garmin - Transitions
77.
William BONNET
BBox Bouygues Telecom
78.
Gustav Erik LARSSON
Team Saxo Bank
79.
Julian DEAN
Garmin - Transitions
80.
Geert STEURS
Topsport Vlaanderen - Mercator
81.
Nikolas MAES
Quick Step
82.
Robin CHAIGNEAU
Skil - Shimano
83.
László BODROGI
Team Katusha
84.
Bobbie TRAKSEL
Vacansoleil Pro Cycling Team
85.
Bernhard EISEL
Team HTC - Columbia
86.
Tom STAMSNIJDER
Rabobank
87.
Wim DE VOCHT
Team Milram
88.
Marco VELO
Quick Step
89.
Romain SICARD
Euskaltel - Euskadi
90.
Edoardo GIRARDI
Ceramica Flaminia
91.
Frank HØJ
Team Saxo Bank
92.
Denis GALIMZYANOV
Team Katusha
93.
Stuart O'GRADY
Team Saxo Bank
94.
Matthew Harley GOSS
Team HTC - Columbia
95.
Maxim DEBUSSCHERE
AN Post - Sean Kelly
96.
Rick FLENS
Rabobank
97.
Baden COOKE
Team Saxo Bank
98.
Michael BARRY
Sky Professional Cycling Team
99.
Leif HOSTE
Omega Pharma - Lotto
100.
Jonas LJUNGBLAD
Omega Pharma - Lotto
101.
Tom VAN DEN HAUTE
Landbouwkrediet
102.
Dennis VAN WINDEN
Rabobank
103.
Roy CURVERS
Skil - Shimano
104.
Ricardo VAN DER VELDE
Garmin - Transitions
105.
Gert DOCKX
Team HTC - Columbia
106.
Alessandro MASERATI
Ceramica Flaminia
107.
Danilo WYSS
BMC Racing Team
108.
Gabriel RASCH
Cervelo Test Team
109.
Thor HUSHOVD
Cervelo Test Team
110.
Steven DE NEEF
Jong Vlaanderen - Bauknecht
111.
Joaquin NOVOA MENDEZ
Cervelo Test Team
112.
Martin MORTENSEN
Vacansoleil Pro Cycling Team
113.
Nick NUYENS
Rabobank
114.
Arnoud VAN GROEN
Vacansoleil Pro Cycling Team
115.
Björn LEUKEMANS
Vacansoleil Pro Cycling Team
116.
Maarten WYNANTS
Quick Step
117.
George HINCAPIE
BMC Racing Team
118.
Stijn NEIRYNCK
Topsport Vlaanderen - Mercator
119.
Kurt Asle ARVESEN
Sky Professional Cycling Team
120.
Kasper KLOSTERGAARD LARSEN
Team Saxo Bank
121.
Ben SWIFT
Sky Professional Cycling Team
122.
Stijn VANDENBERGH
Team Katusha
123.
Björn SCHRÖDER
Team Milram
124.
Alessandro PETACCHI
Lampre - Farnese Vini
125.
Niki TERPSTRA
Team Milram
126.
Nicolas ROUSSEAU
Ag2r La Mondiale
127.
Jeremy HUNT
Cervelo Test Team
128.
Johan VAN SUMMEREN
Garmin - Transitions
129.
Mikhaylo KHALILOV
Team Katusha
130.
Nikolai TRUSOV
Team Katusha
131.
Kevin HULSMANS
Quick Step
132.
Vitaliy BUTS
Lampre - Farnese Vini 01'09"
133.
Ian STANNARD
Sky Professional Cycling Team 01'26"
134.
Juan Antonio FLECHA GIANNONI
Sky Professional Cycling Team
135.
Johnny HOOGERLAND
Vacansoleil Pro Cycling Team
136.
Cyril LEMOINE
Saur - Sojasun 01'35"
137.
Matthew BRAMMEIER
AN Post - Sean Kelly 01'41"
138.
David BOUCHER
Landbouwkrediet
139.
Steven COZZA
Garmin - Transitions
140.
Cheng JI
Skil - Shimano
141.
Raivis BELOHVOŠČIKS
Ceramica Flaminia
142.
Geert OMLOOP
Palmans - Cras
143.
Staf SCHEIRLINCKX
Omega Pharma - Lotto
144.
Maxime VANTOMME
Team Katusha
145.
Fabrice JEANDESBOZ
Saur - Sojasun
146.
Niko EECKHOUT
AN Post - Sean Kelly
147.
Gregory JOSEPH
Topsport Vlaanderen - Mercator 01'48"
148.
Jurgen FRANCOIS
Palmans - Cras
149.
Kenny TERWEDUWE
Jong Vlaanderen - Bauknecht
150.
Marcin SAPA
Lampre - Farnese Vini
151.
Cedric COUTOULY
Saur - Sojasun
152.
Damien GAUDIN
BBox Bouygues Telecom 01'51"
153.
Mathew HAYMAN
Sky Professional Cycling Team 02'26"
154.
Alfredo BALLONI
Lampre - Farnese Vini
155.
Wim STROETINGA
Team Milram
156.
Lars Ytting BAK
Team HTC - Columbia 06'56"
157.
Pieter GHYLLEBERT
AN Post - Sean Kelly
158.
Vicente REYNÉS MIMÓ
Team HTC - Columbia
159.
Julien BERARD
Ag2r La Mondiale
160.
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS
Euskaltel - Euskadi
161.
Adam HANSEN
Team HTC - Columbia
162.
Thomas DE GENDT
Topsport Vlaanderen - Mercator
163.
Danny PATE
Garmin - Transitions
164.
Brett LANCASTER
Cervelo Test Team
165.
Rob GORIS
Palmans - Cras
166.
Jackson STEWART
BMC Racing Team
167.
Steve SCHETS
Jong Vlaanderen - Bauknecht
168.
Davide APPOLLONIO
Cervelo Test Team
169.
Feng HAN
10'56"
170.
Long JIN
Skil - Shimano

Race information

Start, finish: Schoten - Schoten

Distance: 205.4 km

Date: 7 April 2010