Scheldeprijs - Schoten 2011

98th edition

Antwerpen - Schoten 200 km

6 April 2011

Rider Team Time
1.
Mark CAVENDISH
HTC - Highroad 4h29'57"
2.
Denis GALIMZYANOV
Katusha Team
3.
Yauheni HUTAROVICH
FDJ
4.
Stefan VAN DIJK
Veranda's Willems - Accent
5.
Robbie MCEWEN
Team Radioshack
6.
Francesco CHICCHI
Quick Step Cycling Team
7.
Alexander KRISTOFF
BMC Racing Team
8.
Theo BOS
Rabobank Cycling Team
9.
Frederique ROBERT
Quick Step Cycling Team
10.
Kenny VAN HUMMEL
Skil - Shimano
11.
Sébastien TURGOT
Team Europcar
12.
Romain FEILLU
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
13.
Jimmy CASPER
Saur - Sojasun
14.
Borut BOŽIČ
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
15.
Laurens DE VREESE
Topsport Vlaanderen - Mercator
16.
Lloyd MONDORY
Ag2r La Mondiale
17.
Michaël VAN STAEYEN
Topsport Vlaanderen - Mercator
18.
Giacomo NIZZOLO
Leopard Trek
19.
Adam BLYTHE
Omega Pharma - Lotto
20.
Kevyn ISTA
Cofidis, Le Credit en Ligne
21.
Juan José HAEDO
Saxo Bank Sungard
22.
Dmytro KRIVTSOV
Lampre - ISD
23.
Aidis KRUOPIS
Landbouwkrediet
24.
Kevin VAN IMPE
Quick Step Cycling Team
25.
Maxime VANTOMME
Katusha Team
26.
Fumiyuki BEPPU
Team Radioshack
27.
Ion IZAGIRRE INSAUSTI
Euskaltel - Euskadi
28.
Steven CAETHOVEN
Veranda's Willems - Accent
29.
Alex RASMUSSEN
HTC - Highroad
30.
Kenny DEHAES
Omega Pharma - Lotto
31.
Mathew HAYMAN
Sky Procycling
32.
Roger KLUGE
Skil - Shimano
33.
Adrien PETIT
Cofidis, Le Credit en Ligne
34.
Alessandro DONATI
Acqua & Sapone 12"
35.
Leigh HOWARD
HTC - Highroad 14"
36.
Marcel KITTEL
Skil - Shimano
37.
Frédéric GUESDON
FDJ 17"
38.
Eric BAUMANN
Team NetAPP 20"
39.
Bjorn SELANDER
Team Radioshack
40.
Julien BERARD
Ag2r La Mondiale
41.
Kristof GODDAERT
Ag2r La Mondiale
42.
Alexander PORSEV
Katusha Team
43.
Iljo KEISSE
Quick Step Cycling Team
44.
Sven VANDOUSSELAERE
Omega Pharma - Lotto
45.
David VEILLEUX
Team Europcar
46.
Pieter VANSPEYBROUCK
Topsport Vlaanderen - Mercator
47.
Bobbie TRAKSEL
Landbouwkrediet
48.
Bert DE BACKER
Skil - Shimano
49.
Tom STAMSNIJDER
Leopard Trek
50.
Mathieu CLAUDE
Team Europcar
51.
Luke ROBERTS
Saxo Bank Sungard
52.
Gatis SMUKULIS
HTC - Highroad
53.
Daniel SESMA
Euskaltel - Euskadi
54.
James VANLANDSCHOOT
Veranda's Willems - Accent
55.
Geoffrey SOUPE
FDJ
56.
Egidijus JUODVALKIS
Landbouwkrediet
57.
Gorik GARDEYN
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
58.
Francisco Javier ARAMENDIA LLORENTE
Euskaltel - Euskadi
59.
Saïd HADDOU
Team Europcar
60.
Rony MARTIAS
Saur - Sojasun
61.
Benjamin KING
Team Radioshack
62.
Mikhail IGNATYEV
Katusha Team
63.
Stijn JOSEPH
Topsport Vlaanderen - Mercator
64.
Johan COENEN
Topsport Vlaanderen - Mercator
65.
John MURPHY
BMC Racing Team 28"
66.
Simon ZAHNER
BMC Racing Team
67.
Francesco DI PAOLO
Acqua & Sapone
68.
Roy CURVERS
Skil - Shimano
69.
Matti HELMINEN
Landbouwkrediet
70.
Steve HOUANARD
Ag2r La Mondiale
71.
Danilo NAPOLITANO
Acqua & Sapone
72.
Bartosz HUZARSKI
Team NetAPP
73.
Kurt Asle ARVESEN
Sky Procycling
74.
Michael BÄR
Team NetAPP
75.
Gert STEEGMANS
Quick Step Cycling Team 32"
76.
Frederik VEUCHELEN
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
77.
Geert STEURS
Topsport Vlaanderen - Mercator
78.
Sébastien MINARD
Ag2r La Mondiale
79.
Michael MATTHEWS
Rabobank Cycling Team
80.
Olivier BONNAIRE
FDJ
81.
Roger HAMMOND
Team Garmin - Cervelo
82.
Marcello PAVARIN
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
83.
Michael SCHÄR
BMC Racing Team
84.
Claudio CORIONI
Acqua & Sapone
85.
Romain LEMARCHAND
Ag2r La Mondiale
86.
Adam HANSEN
Omega Pharma - Lotto
87.
Alexandre PICHOT
Team Europcar
88.
Jempy DRUCKER
Veranda's Willems - Accent
89.
Alberto ONGARATO
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
90.
Stijn DEVOLDER
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
91.
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI
Euskaltel - Euskadi
92.
Romain MATHEOU
Saur - Sojasun 41"
93.
Matteo TOSATTO
Saxo Bank Sungard
94.
Gregory HENDERSON
Sky Procycling 45"
95.
Vitaliy KONDRUT
Lampre - ISD 47"
96.
William BONNET
FDJ
97.
Sébastien ROSSELER
Team Radioshack
98.
Nikolai TRUSOV
Katusha Team
99.
Alexander MIRONOV
Katusha Team
100.
Dennis VAN WINDEN
Rabobank Cycling Team
101.
Alan PÉREZ LEZAUN
Euskaltel - Euskadi 50"
102.
Miguel MINGUEZ AYALA
Euskaltel - Euskadi
103.
Hans DEKKERS
Landbouwkrediet
104.
Vladimir GUSEV
Katusha Team 53"
105.
Sven JODTS
Topsport Vlaanderen - Mercator
106.
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS
Euskaltel - Euskadi 55"
107.
Manuel Antonio Leal CARDOSO
Team Radioshack
108.
Nelson Filipe Santos Simões OLIVEIRA
Team Radioshack
109.
Graeme BROWN
Rabobank Cycling Team
110.
Jarl SALOMEIN
Topsport Vlaanderen - Mercator
111.
Steve CHAINEL
FDJ
112.
Koen BARBÉ
Landbouwkrediet
113.
Pierre CAZAUX
Euskaltel - Euskadi
114.
Sebastian LANG
Omega Pharma - Lotto
115.
Florent BARLE
Cofidis, Le Credit en Ligne
116.
Tom BOONEN
Quick Step Cycling Team
117.
Yohann GENE
Team Europcar
118.
Björn LEUKEMANS
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team 01'00"
119.
Marcel SIEBERG
Omega Pharma - Lotto
120.
Cédric PINEAU
FDJ
121.
Damien GAUDIN
Team Europcar
122.
Ian STANNARD
Sky Procycling
123.
Sébastien HINAULT
Ag2r La Mondiale
124.
Brett LANCASTER
Team Garmin - Cervelo
125.
Sebastien CHAVANEL
Team Europcar 01'03"
126.
Bradley WIGGINS
Sky Procycling
127.
Sam BEWLEY
Team Radioshack
128.
Tom Jelte SLAGTER
Rabobank Cycling Team 01'09"
129.
Matthew BRAMMEIER
HTC - Highroad 01'15"
130.
Leopold KÖNIG
Team NetAPP 01'16"
131.
Frantisek RABON
HTC - Highroad
132.
Coen VERMELTFOORT
Rabobank Cycling Team
133.
Arnoud VAN GROEN
Veranda's Willems - Accent 01'28"
134.
Andreas SCHILLINGER
Team NetAPP 01'31"
135.
Heinrich HAUSSLER
Team Garmin - Cervelo 01'54"
136.
Andreas KLIER
Team Garmin - Cervelo
137.
Maarten NEYENS
Omega Pharma - Lotto 01'56"
138.
Michael MØRKØV
Saxo Bank Sungard 02'01"
139.
Baden COOKE
Saxo Bank Sungard
140.
Robin CHAIGNEAU
Skil - Shimano
141.
Bernhard EISEL
HTC - Highroad 02'03"
142.
Albert TIMMER
Skil - Shimano 02'09"
143.
Jens KEUKELEIRE
Cofidis, Le Credit en Ligne 02'12"
144.
Matthew WILSON
Team Garmin - Cervelo
145.
Sep VANMARCKE
Team Garmin - Cervelo 02'15"
146.
Christopher SUTTON
Sky Procycling 02'18"
147.
Juan Antonio FLECHA GIANNONI
Sky Procycling 02'24"
148.
Jarosław MARYCZ
Saxo Bank Sungard 02'25"
149.
Leonardo Fabio DUQUE
Cofidis, Le Credit en Ligne 02'48"
150.
Stuart O'GRADY
Leopard Trek 03'35"
151.
Martin MORTENSEN
Leopard Trek
152.
Rob GORIS
Veranda's Willems - Accent
153.
Jan BÁRTA
Team NetAPP
154.
Vladimir ISAYCHEV
Katusha Team 03'38"
155.
Kevin PEETERS
Landbouwkrediet
156.
Rick FLENS
Rabobank Cycling Team 03'41"
157.
Dominic KLEMME
Leopard Trek
158.
Fabian CANCELLARA
Leopard Trek 04'03"
159.
Stéphane POULHIES
Saur - Sojasun
160.
Cyril LEMOINE
Saur - Sojasun 04'06"
161.
Kasper KLOSTERGAARD LARSEN
Saxo Bank Sungard 04'07"
162.
Martin VELITS
HTC - Highroad
163.
Bálint SZEGHALMI
Lampre - ISD 04'14"
164.
Manuel QUINZIATO
BMC Racing Team 04'17"
165.
Andreas DIETZIKER
Team NetAPP
166.
Thor HUSHOVD
Team Garmin - Cervelo
167.
Jonas Aaen JØRGENSEN
Saxo Bank Sungard 06'11"
168.
Sjef DE WILDE
Veranda's Willems - Accent 08'11"
169.
Dieter CAPPELLE
Veranda's Willems - Accent 10'05"
170.
Michael SCHWARZMANN
Team NetAPP 10'14"

Race information

Start, finish: Antwerpen - Schoten

Distance: 200 km

Date: 6 April 2011