2.1

Driedaagse van West-Vlaanderen 2014  |  Stage 2. Nieuwpoort - Ichtegem   

15th edition

185.9 km, 9 March 2014

Rider Team Time
1.
Guillaume VAN KEIRSBULCK
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team 4h21'05"
2.
Danilo NAPOLITANO
Wanty - Groupe Gobert 00'01"
3.
Danny VAN POPPEL
Trek Factory Racing
4.
Silvan DILLIER
BMC Racing Team
5.
Yauheni HUTAROVICH
Ag2r La Mondiale
6.
Kenny DEHAES
Lotto Belisol
7.
Raymond KREDER
Garmin Sharp
8.
Scott THWAITES
Team NetAPP - Endura
9.
Luka MEZGEC
Team Giant - Shimano
10.
Julien VERMOTE
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
11.
Kenneth VANBILSEN
Topsport Vlaanderen - Baloise
12.
Alessandro MALAGUTI
Vini Fantini Nippo
13.
Arnaud GÉRARD
Bretagne - Seche Environnement
14.
Sébastien DELFOSSE
Wallonie Bruxelles
15.
Egidijus JUODVALKIS
Team 3M
16.
Baptiste PLANCKAERT
Roubaix Lille Metropole
17.
Gert JÕEÄÄR
Cofidis, Solutions Crédits
18.
Tim VANSPEYBROECK
Team 3M
19.
Jan BÁRTA
Team NetAPP - Endura
20.
Dylan VAN BAARLE
Garmin Sharp
21.
Kevin HULSMANS
Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team
22.
Stijn DEVOLDER
Trek Factory Racing
23.
Sergey LAGUTIN
Rusvelo
24.
Jesse SERGENT
Trek Factory Racing
25.
Gijs VAN HOECKE
Topsport Vlaanderen - Baloise
26.
Klaas LODEWYCK
BMC Racing Team
27.
Jan GHYSELINCK
Wanty - Groupe Gobert
28.
Johan LE BON
FDJ.fr
29.
James VANLANDSCHOOT
Wanty - Groupe Gobert
30.
Jonas VAN GENECHTEN
Lotto Belisol
31.
Jean Marc BIDEAU
Bretagne - Seche Environnement
32.
Jonas AHLSTRAND
Team Giant - Shimano
33.
Ignatas KONOVALOVAS
MTN - Qhubeka 00'06"
34.
Tom VAN ASBROECK
Topsport Vlaanderen - Baloise 00'09"
35.
Sander CORDEEL
Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team
36.
Yoeri HAVIK
Cyclingteam de Rijke
37.
Gediminas BAGDONAS
Ag2r La Mondiale
38.
Florian SÉNÉCHAL
Cofidis, Solutions Crédits
39.
Timothy DUPONT
Roubaix Lille Metropole
40.
Johan VAN SUMMEREN
Garmin Sharp
41.
Robin STENUIT
Wallonie Bruxelles
42.
Stig BROECKX
Lotto Belisol
43.
Maxime DANIEL
Ag2r La Mondiale
44.
Kristof VANDEWALLE
Trek Factory Racing
45.
Rob RUIJGH
Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team
46.
Yves LAMPAERT
Topsport Vlaanderen - Baloise
47.
Martin KOHLER
BMC Racing Team
48.
Thomas DE GENDT
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
49.
Frederik VEUCHELEN
Wanty - Groupe Gobert
50.
Jelle WALLAYS
Topsport Vlaanderen - Baloise
51.
Jarl SALOMEIN
Topsport Vlaanderen - Baloise
52.
Stijn STEELS
Topsport Vlaanderen - Baloise
53.
Chad HAGA
Team Giant - Shimano
54.
Martin REIMER
MTN - Qhubeka
55.
Jay Robert THOMSON
MTN - Qhubeka
56.
Blaž JARC
Team NetAPP - Endura
57.
Erick ROWSELL
Team NetAPP - Endura
58.
Wesley KREDER
Wanty - Groupe Gobert
59.
Björn LEUKEMANS
Wanty - Groupe Gobert
60.
Jasper STUYVEN
Trek Factory Racing 00'17"
61.
Kirill POZDNYAKOV
Rusvelo 00'18"
62.
Steve CHAINEL
Ag2r La Mondiale
63.
Olivier CHEVALIER
Wallonie Bruxelles 00'21"
64.
Boris DRON
Wallonie Bruxelles
65.
Julian ALAPHILIPPE
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team 00'34"
66.
Maxime VANTOMME
Roubaix Lille Metropole
67.
Jempy DRUCKER
Wanty - Groupe Gobert 00'47"
68.
Antoine DEMOITIE
Wallonie Bruxelles 00'55"
69.
Tosh VAN DER SANDE
Lotto Belisol 00'59"
70.
Laurens DE VREESE
Wanty - Groupe Gobert 01'04"
71.
Andreas SCHILLINGER
Team NetAPP - Endura 01'09"
72.
Emiel WASTYN
Veranda's Willems 01'18"
73.
Ronan VAN ZANDBEEK
Cyclingteam de Rijke
74.
Erwann CORBEL
Bretagne - Seche Environnement 01'20"
75.
Julien STASSEN
Wallonie Bruxelles
76.
Sam LENNERTZ
Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team
77.
Christoph PFINGSTEN
Cyclingteam de Rijke 01'26"
78.
Julian KERN
Ag2r La Mondiale
79.
Nathan HAAS
Garmin Sharp
80.
Andrey SOLOMENNIKOV
Rusvelo
81.
Marcus BURGHARDT
BMC Racing Team
82.
Iljo KEISSE
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
83.
Benjamin LE MONTAGNER
Bretagne - Seche Environnement
84.
Clément KORETZKY
Bretagne - Seche Environnement
85.
Matthieu LADAGNOUS
FDJ.fr
86.
Christophe PRÉMONT
Wallonie Bruxelles
87.
Kevin PEETERS
Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team
88.
Joren TOUQUET
Veranda's Willems 01'34"
89.
Hugo HOULE
Ag2r La Mondiale
90.
Jérémy ROY
FDJ.fr 01'44"
91.
Martin VELITS
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
92.
Alexander KRIEGER
Team Stuttgart
93.
Andrew FENN
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
94.
Ralf MATZKA
Team NetAPP - Endura
95.
Christophe SLEURS
Team 3M
96.
Mark MCNALLY
AN Post - Chain Reaction
97.
Dylan GROENEWEGEN
Cyclingteam de Rijke
98.
Alphonse VERMOTE
Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team
99.
Joeri STALLAERT
Veranclassic - Doltcini
100.
Gorik GARDEYN
Veranclassic - Doltcini
101.
Michael SCHWARZMANN
Team NetAPP - Endura
102.
Julien DUVAL
Roubaix Lille Metropole
103.
Pierre-Luc PÉRICHON
Bretagne - Seche Environnement
104.
Rudy MOLARD
Cofidis, Solutions Crédits
105.
Petr VAKOČ
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
106.
Pier Paolo DE NEGRI
Vini Fantini Nippo 02'23"
107.
Kim MAGNUSSON
Vini Fantini Nippo 03'27"
108.
Rick ZABEL
BMC Racing Team 00'01"
109.
Romain LEMARCHAND
Cofidis, Solutions Crédits 06'06"
110.
Christophe LAPORTE
Cofidis, Solutions Crédits 06'24"
111.
Vegard BREEN
Lotto Belisol 07'08"
112.
Stef VAN ZUMMEREN
Team 3M 08'10"
113.
Pierre Henri LECUISINIER
FDJ.fr
114.
Dex GROEN
Cyclingteam de Rijke
115.
Alexis GOUGEARD
Ag2r La Mondiale
116.
Gertjan DE VOS
Team 3M
117.
Willem WAUTERS
Veranda's Willems
118.
Timofey KRITSKIY
Rusvelo
119.
Roman MAIKIN
Rusvelo
120.
Coen VERMELTFOORT
Cyclingteam de Rijke
121.
Gregory FRANCKAERT
Team 3M
122.
Kobus HEREIJGERS
Cyclingteam de Rijke
123.
Edwig CAMMAERTS
Cofidis, Solutions Crédits 08'13"
124.
Eduard-Michael GROSU
Vini Fantini Nippo 08'37"
125.
Nathan BROWN
Garmin Sharp 10'02"
126.
Igor BOEV
Rusvelo 12'35"
127.
Nikodemus HOLLER
Team Stuttgart
128.
Kurt GEYSEN
Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 15'35"
129.
Andreas STAUFF
MTN - Qhubeka
130.
Phillip GAIMON
Garmin Sharp
131.
Sean DE BIE
Lotto Belisol
132.
Sebastian LANDER
BMC Racing Team
133.
Kevin CLAEYS
AN Post - Chain Reaction
134.
Jacobus VENTER
MTN - Qhubeka
135.
Johann VAN ZYL
MTN - Qhubeka
136.
Vegard Stake LAENGEN
Bretagne - Seche Environnement
137.
Michael GOOLAERTS
Veranda's Willems
138.
Jonathan DUFRASNE
Wallonie Bruxelles
139.
Lawson CRADDOCK
Team Giant - Shimano
140.
Sea Keong LOH
Team Giant - Shimano
141.
Boris VALLÉE
Lotto Belisol
142.
Jelle MANNAERTS
Veranda's Willems
143.
Dion BEUKEBOOM
Cyclingteam de Rijke

Stage information

Start, finish: Stage 2. Nieuwpoort - Ichtegem

Race Type: Sprint stage

Distance: 185.9 km

Date: 9 March 2014