Amstel Gold Race - 2015

50th edition

Maastricht - Berg en Terblijt 258 km

19 April 2015

Rider Team Time
1.
Michal KWIATKOWSKI
Etixx - Quick Step 6h31'49"
2.
Alejandro VALVERDE BELMONTE
Movistar Team
3.
Michael MATTHEWS
Orica GreenEdge
4.
Rui Alberto Faria da COSTA
Lampre - Merida
5.
Greg VAN AVERMAET
BMC Racing Team
6.
Tony GALLOPIN
Lotto Soudal
7.
Julian ALAPHILIPPE
Etixx - Quick Step
8.
Enrico GASPAROTTO
Wanty - Groupe Gobert
9.
Maciej PATERSKI
CCC Sprandi Polkowice
10.
Philippe GILBERT
BMC Racing Team
11.
Daniel MORENO FERNANDEZ
Team Katusha
12.
Rinaldo NOCENTINI
Ag2r La Mondiale
13.
Giampaolo CARUSO
Team Katusha
14.
Roman KREUZIGER
Tinkoff - Saxo
15.
Daniel MARTIN
Team Cannondale - Garmin
16.
Lars Petter NORDHAUG
Team Sky
17.
Jakob FUGLSANG
Astana Pro Team
18.
Ben HERMANS
BMC Racing Team 03"
19.
Tim WELLENS
Lotto Soudal 18"
20.
Kristian SBARAGLI
MTN - Qhubeka
21.
Maurits LAMMERTINK
Roompot - Oranje Peloton
22.
Michael VALGREN ANDERSEN
Tinkoff - Saxo
23.
Bob JUNGELS
Trek Factory Racing
24.
Jan BAKELANTS
Ag2r La Mondiale
25.
Alexey TSATEVITCH
Team Katusha
26.
Tom DUMOULIN
Team Giant - Alpecin
27.
Paul MARTENS
Team Lotto NL - Jumbo
28.
Bjorn LEUKEMANS
Wanty - Groupe Gobert
29.
Davide REBELLIN
CCC Sprandi Polkowice
30.
Fabio FELLINE
Trek Factory Racing
31.
Samuel SÁNCHEZ GONZÁLEZ
BMC Racing Team
32.
Joaquim RODRÍGUEZ OLIVER
Team Katusha
33.
Sergio Luis HENAO MONTOYA
Team Sky
34.
Jelle VANENDERT
Lotto Soudal
35.
Martin ELMIGER
IAM Cycling
36.
Tom Jelte SLAGTER
Team Cannondale - Garmin 26"
37.
Rasmus GULDHAMMER POULSEN
Cult Energy Pro Cycling
38.
Nathan HAAS
Team Cannondale - Garmin
39.
Georg PREIDLER
Team Giant - Alpecin
40.
Damiano CUNEGO
Nippo - Vini Fantini
41.
Mirko SELVAGGI
Wanty - Groupe Gobert
42.
Arthur VICHOT
FDJ
43.
Floris DE TIER
Topsport Vlaanderen - Baloise 52"
44.
Chris Anker SÖRENSEN
Tinkoff - Saxo
45.
Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ
Ag2r La Mondiale
46.
Serge PAUWELS
MTN - Qhubeka
47.
Giovanni VISCONTI
Movistar Team
48.
José Joaquín ROJAS GIL
Movistar Team
49.
Diego ULISSI
Lampre - Merida
50.
Petr VAKOČ
Etixx - Quick Step
51.
Matteo MONTAGUTI
Ag2r La Mondiale
52.
Manuele BOARO
Tinkoff - Saxo
53.
Rafael VALLS FERRI
Lampre - Merida
54.
Alexis VUILLERMOZ
Ag2r La Mondiale
55.
Bauke MOLLEMA
Trek Factory Racing
56.
Fränk SCHLECK
Trek Factory Racing
57.
Diego ROSA
Astana Pro Team
58.
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI
Movistar Team
59.
Andriy GRIVKO
Astana Pro Team
60.
Robert KIŠERLOVSKI
Tinkoff - Saxo
61.
Michel KREDER
Roompot - Oranje Peloton
62.
Wilco KELDERMAN
Team Lotto NL - Jumbo
63.
Luis León SANCHEZ GIL
Astana Pro Team
64.
Dylan TEUNS
BMC Racing Team 59"
65.
Vincenzo NIBALI
Astana Pro Team 01'20"
66.
Jurgen ROELANDTS
Lotto Soudal 01'32"
67.
Daryl IMPEY
Orica GreenEdge
68.
Pieter WEENING
Orica GreenEdge
69.
Michael ALBASINI
Orica GreenEdge
70.
Simon GERRANS
Orica GreenEdge
71.
Vasil KIRYIENKA
Team Sky
72.
Warren BARGUIL
Team Giant - Alpecin
73.
Gianni MEERSMAN
Etixx - Quick Step 01'40"
74.
Alberto LOSADA ALGUACIL
Team Katusha 02'14"
75.
David TANNER
IAM Cycling
76.
Simon CLARKE
Orica GreenEdge 02'21"
77.
Tony MARTIN
Etixx - Quick Step 04'27"
78.
Silvan DILLIER
BMC Racing Team 04'53"
79.
Sylvain CHAVANEL
IAM Cycling 04'56"
80.
Tosh VAN DER SANDE
Lotto Soudal 05'47"
81.
Marek RUTKIEWICZ
CCC Sprandi Polkowice
82.
Thomas SPRENGERS
Topsport Vlaanderen - Baloise 06'42"
83.
Marco MINNAARD
Wanty - Groupe Gobert
84.
Pieter JACOBS
Topsport Vlaanderen - Baloise
85.
Mikael CHEREL
Ag2r La Mondiale
86.
Marc DE MAAR
Roompot - Oranje Peloton
87.
Edward THEUNS
Topsport Vlaanderen - Baloise
88.
Huub DUYN
Roompot - Oranje Peloton
89.
Damiano CARUSO
BMC Racing Team
90.
Bartlomiej MATYSIAK
CCC Sprandi Polkowice
91.
Johnny HOOGERLAND
Roompot - Oranje Peloton 06'47"
92.
Oliver NAESEN
Topsport Vlaanderen - Baloise
93.
Laurens DE VREESE
Astana Pro Team
94.
Dmitriy KOZONTCHUK
Team Katusha
95.
Preben VAN HECKE
Topsport Vlaanderen - Baloise
96.
Daniele COLLI
Nippo - Vini Fantini
97.
Michal GOLAS
Etixx - Quick Step
98.
Julien VERMOTE
Etixx - Quick Step
99.
Sergey LAGUTIN
Team Katusha
100.
Julian David ARREDONDO MORENO
Trek Factory Racing
101.
Kristijan ĐURASEK
Lampre - Merida
102.
Grega BOLE
CCC Sprandi Polkowice
103.
Jan POLANC
Lampre - Merida
104.
Ivan ROVNY
Tinkoff - Saxo
105.
Kevin REZA
FDJ
106.
Benoit VAUGRENARD
FDJ
107.
Sonny COLBRELLI
Bardiani CSF
108.
Enrico BATTAGLIN
Bardiani CSF
109.
Manuele MORI
Lampre - Merida
110.
Sebastian LANGEVELD
Team Cannondale - Garmin
111.
Enrico BARBIN
Bardiani CSF
112.
Alex HOWES
Team Cannondale - Garmin
113.
Ramunas NAVARDAUSKAS
Team Cannondale - Garmin
114.
Fabian WEGMANN
Cult Energy Pro Cycling 07'56"
115.
Tiago MACHADO
Team Katusha
116.
Stig BROECKX
Lotto Soudal 08'59"
117.
Sjoerd VAN GINNEKEN
Roompot - Oranje Peloton
118.
Jaroslaw MARYCZ
CCC Sprandi Polkowice
119.
Branislau SAMOILAU
CCC Sprandi Polkowice
120.
Youcef REGUIGUI
MTN - Qhubeka
121.
Yannick EIJSSEN
Wanty - Groupe Gobert
122.
Francis DE GREEF
Wanty - Groupe Gobert
123.
Pim LIGTHART
Lotto Soudal
124.
Laurent PICHON
FDJ
125.
Marcus BURGHARDT
BMC Racing Team 09'59"
126.
Edoardo ZARDINI
Bardiani CSF 10'48"
127.
Bram TANKINK
Team Lotto NL - Jumbo 12'21"
128.
Pier Paolo DE NEGRI
Nippo - Vini Fantini 13'47"
129.
Jacques JANSE VAN RENSBURG
MTN - Qhubeka