Amstel Gold Race - 2018

53rd edition

Maastricht - Berg en Terblijt 263 km

15 April 2018

Rider Team Time
1.
Michael VALGREN ANDERSEN
Astana Pro Team 6h40'07"
2.
Roman KREUZIGER
Mitchelton - Scott
3.
Enrico GASPAROTTO
Bahrain - Merida 02"
4.
Peter SAGAN
Bora - Hansgrohe 19"
5.
Alejandro VALVERDE BELMONTE
Movistar Team
6.
Tim WELLENS
Lotto Soudal
7.
Julian ALAPHILIPPE
Quick-Step Floors
8.
Jakob FUGLSANG
Astana Pro Team 23"
9.
Lawson CRADDOCK
Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 30"
10.
Jelle VANENDERT
Lotto Soudal 36"
11.
Daryl IMPEY
Mitchelton - Scott 53"
12.
Preben VAN HECKE
Sport Vlaanderen - Baloise
13.
Philippe GILBERT
Quick-Step Floors
14.
Greg VAN AVERMAET
BMC Racing Team
15.
Rudy MOLARD
Groupama - FDJ
16.
Floris DE TIER
Team Lotto NL - Jumbo
17.
Matteo BONO
UAE Team Emirates
18.
Sergio Luis HENAO MONTOYA
Team Sky
19.
Ion IZAGIRRE INSAUSTI
Bahrain - Merida
20.
Michael WOODS
Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale
21.
Oscar RIESEBEEK
Roompot - Nederlandse Loterij 56"
22.
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI
Bahrain - Merida 01'19"
23.
Tsgabu Gebremaryam GRMAY
Trek - Segafredo 01'51"
24.
Michael MATTHEWS
Team Sunweb 02'11"
25.
Dylan TEUNS
BMC Racing Team
26.
Serge PAUWELS
Team Dimension Data
27.
Rui Alberto Faria da COSTA
UAE Team Emirates
28.
Robert GESINK
Team Lotto NL - Jumbo
29.
Alexis VUILLERMOZ
AG2R La Mondiale
30.
Quentin PACHER
Vital Concept Cycling Club
31.
Michal KWIATKOWSKI
Team Sky
32.
Vincenzo NIBALI
Bahrain - Merida
33.
Bob JUNGELS
Quick-Step Floors
34.
Alessandro DE MARCHI
BMC Racing Team
35.
Bauke MOLLEMA
Trek - Segafredo
36.
Mikel LANDA MEANA
Movistar Team
37.
Vyacheslav KUZNETSOV
Team Katusha Alpecin 03'15"
38.
Jérôme BAUGNIES
Wanty - Groupe Gobert 03'26"
39.
Kristian SBARAGLI
Israel Cycling Academy
40.
Toms SKUJINS
Trek - Segafredo
41.
Pim LIGTHART
Roompot - Nederlandse Loterij
42.
Anthony ROUX
Groupama - FDJ
43.
Tom DEVRIENDT
Wanty - Groupe Gobert
44.
Omar FRAILE MATARRANZ
Astana Pro Team
45.
Bert Jan LINDEMAN
Team Lotto NL - Jumbo
46.
Dries VAN GESTEL
Sport Vlaanderen - Baloise
47.
Andrea PASQUALON
Wanty - Groupe Gobert
48.
Benoit COSNEFROY
AG2R La Mondiale
49.
Marcus BURGHARDT
Bora - Hansgrohe
50.
Diego ULISSI
UAE Team Emirates
51.
Thomas SPRENGERS
Sport Vlaanderen - Baloise
52.
Guillaume BOIVIN
Israel Cycling Academy
53.
Axel DOMONT
AG2R La Mondiale
54.
Silvan DILLIER
AG2R La Mondiale
55.
Rúben GUERREIRO
Trek - Segafredo
56.
Simone PONZI
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
57.
Marco CANOLA
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
58.
Lawrence WARBASSE
Aqua Blue Sport
59.
Manuele MORI
UAE Team Emirates
60.
Dion SMITH
Wanty - Groupe Gobert
61.
Benjamin KING
Team Dimension Data
62.
Grega BOLE
Bahrain - Merida
63.
Valentin MADOUAS
Groupama - FDJ
64.
Maurits LAMMERTINK
Team Katusha Alpecin
65.
Alex HOWES
Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale
66.
Jan BAKELANTS
AG2R La Mondiale
67.
José Joaquín ROJAS GIL
Movistar Team
68.
Andriy GRIVKO
Astana Pro Team
69.
Ben GASTAUER
AG2R La Mondiale
70.
Patrick KONRAD
Bora - Hansgrohe
71.
Marco MINNAARD
Wanty - Groupe Gobert
72.
Christopher JUUL JENSEN
Mitchelton - Scott
73.
Sonny COLBRELLI
Bahrain - Merida
74.
August JENSEN
Israel Cycling Academy
75.
Tom Jelte SLAGTER
Team Dimension Data
76.
Rigoberto URÁN URÁN
Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale
77.
Pieter SERRY
Quick-Step Floors
78.
Simon GERRANS
BMC Racing Team
79.
Aleksandr RIABUSHENKO
UAE Team Emirates
80.
Michal GOLAS
Team Sky
81.
Eddie DUNBAR
Team Sky
82.
Tomasz MARCZYNSKI
Lotto Soudal
83.
Benoit VAUGRENARD
Groupama - FDJ
84.
Carlos VERONA QUINTANILLA
Mitchelton - Scott
85.
Pieter WEENING
Roompot - Nederlandse Loterij
86.
Paul MARTENS
Team Lotto NL - Jumbo
87.
Simon GESCHKE
Team Sunweb
88.
Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ
Movistar Team
89.
Winner ANACONA GOMEZ
Movistar Team
90.
Sep VANMARCKE
Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale
91.
Gregor MÜHLBERGER
Bora - Hansgrohe
92.
Oliver NAESEN
AG2R La Mondiale
93.
Laurens TEN DAM
Team Sunweb
94.
Bram TANKINK
Team Lotto NL - Jumbo 03'35"
95.
Damiano CARUSO
BMC Racing Team 04'50"
96.
Scott DAVIES
Team Dimension Data