1.1

Omloop van het Houtland Lichtervelde 2021

15th edition

Middelkerke - Lichtervelde 190 km

23 September 2021

Rider Team Time
1.
Taco VAN DER HOORN
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 3h57'19"
2.
Danny VAN POPPEL
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 00'04"
3.
Gerben THIJSSEN
Lotto - Soudal
4.
Timothy DUPONT
Bingoal WB
5.
Alberto DAINESE
Team DSM
6.
Arvid DE KLEIJN
Rally Cycling
7.
Campbell STEWART
Black Spoke Pro Cycling
8.
Arne MARIT
Sport Vlaanderen - Baloise
9.
Gil D'HEYGERE
Tarteletto - Isorex
10.
Erlend Jorbekk BLIKRA
Uno - X Pro Cycling Team
11.
Stanisław ANIOŁKOWSKI
Bingoal WB
12.
Sean FLYNN
SEG Racing Academy
13.
Michaël VAN STAEYEN
EvoPro Racing
14.
Thomas JOSEPH
Tarteletto - Isorex
15.
Sean DE BIE
Bingoal WB
16.
Stijn SIEMONS
EvoPro Racing
17.
Victor BROEX
Metec - SolarWatt p/b Mantel
18.
Maikel ZIJLAARD
SEG Racing Academy
19.
Jan-Willem VAN SCHIP
Beat Cycling Club
20.
Dries DE BONDT
Alpecin - Fenix
21.
Abram STOCKMAN
Team SKS - Sauerland NRW
22.
Lars HOHMANN
Metec - SolarWatt p/b Mantel
23.
Yoeri HAVIK
Beat Cycling Club
24.
Pier André CÔTÉ
Rally Cycling
25.
Tom SEXTON
Black Spoke Pro Cycling
26.
Jordi BOUTS
Beat Cycling Club
27.
Laurens DE VREESE
Alpecin - Fenix
28.
Nils EEKHOFF
Team DSM
29.
Kristian AASVOLD
Team Coop
30.
Johannes HODAPP
Team SKS - Sauerland NRW
31.
Maxime DE POORTER
Tarteletto - Isorex
32.
Thibau VERHOFSTADT
Tarteletto - Isorex
33.
Jeroen EYSKENS
EvoPro Racing
34.
Jonas RICKAERT
Alpecin - Fenix
35.
Milan PAULUS
SEG Racing Academy
36.
Boy VAN POPPEL
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
37.
Jasha SÜTTERLIN
Team DSM
38.
Dorian DE MAEGHT
Bingoal WB
39.
Christian KOCH
Team Lotto - Kern Haus
40.
Jon KNOLLE
Team SKS - Sauerland NRW
41.
Oskar NISU
EvoPro Racing
42.
Conn MCDUNPHY
EvoPro Racing
43.
Embret SVESTAD-BÅRDSENG
Team Coop
44.
Piotr HAVIK
Beat Cycling Club
45.
Colin JOYCE
Rally Cycling
46.
Rick OTTEMA
Metec - SolarWatt p/b Mantel
47.
Gianni MARCHAND
Tarteletto - Isorex
48.
Tim MARSMAN
Metec - SolarWatt p/b Mantel
49.
Thomas DAY
SEG Racing Academy
50.
Kiaan WATTS
Black Spoke Pro Cycling 00'12"
51.
Alexander TARLTON
Team Lotto - Kern Haus
52.
Louis BENDIXEN
Team Coop 00'19"
53.
Jens VAN DEN DOOL
Metec - SolarWatt p/b Mantel
54.
Guillaume VAN KEIRSBULCK
Alpecin - Fenix Continental Team 00'26"
55.
Otto VERGAERDE
Alpecin - Fenix
56.
Frederik FRISON
Lotto - Soudal
57.
Floris DE TIER
Alpecin - Fenix
58.
Andreas GOEMAN
Tarteletto - Isorex
59.
Maxim VAN GILS
Lotto - Soudal
60.
Luca DRESSLER
Team Lotto - Kern Haus 00'35"
61.
Pieter VANSPEYBROUCK
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 00'43"
62.
Tom DEVRIENDT
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
63.
Baptiste PLANCKAERT
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
64.
Tom PAQUOT
Bingoal WB
65.
Sébastien GRIGNARD
Lotto - Soudal
66.
Mathijs PAASSCHENS
Bingoal WB
67.
Thijs DE LANGE
Metec - SolarWatt p/b Mantel 00'54"
68.
Romain COMBAUD
Team DSM 00'58"
69.
Xander WHITE
Black Spoke Pro Cycling 01'09"
70.
Erik Nordsaeter RESELL
Uno - X Pro Cycling Team 01'29"
71.
Lars SAUGSTAD
Uno - X Pro Cycling Team
72.
Daniel HOELGAARD
Uno - X Pro Cycling Team
73.
Kenneth VAN ROOY
Sport Vlaanderen - Baloise 01'44"
74.
Jasper DE BUYST
Lotto - Soudal 01'53"
75.
Julius JOHANSEN
Uno - X Pro Cycling Team 02'01"
76.
Adam DE VOS
Rally Cycling 03'19"
77.
Aaron VAN POUCKE
Sport Vlaanderen - Baloise 03'35"

Race information

Start, finish: Middelkerke - Lichtervelde

Distance: 190 km

Date: 23 September 2021