2.HC

Baloise Belgium Tour 2019  |  Stage 5. Tongeren - Beringen   

36th edition

158.5 km, 16 June 2019

Rider Team Time
1.
Bryan COQUARD
Vital Concept - B&B Hotels 3h17'15"
2.
Pierre BARBIER
Natura4Ever - Roubaix Lille Métropole
3.
Emīls LIEPIŅŠ
Wallonie Bruxelles
4.
Tom VAN ASBROECK
Israel Cycling Academy
5.
Toon AERTS
Telenet - Fidea Lions
6.
Jonas RICKAERT
Corendon - Circus
7.
Gijs VAN HOECKE
CCC Team
8.
Corné VAN KESSEL
Telenet - Fidea Lions
9.
Davide MARTINELLI
Deceuninck - Quick Step
10.
Kevin VAN MELSEN
Wanty - Gobert Cycling Team
11.
Jasper PHILIPSEN
UAE Team Emirates
12.
Amaury CAPIOT
Sport Vlaanderen - Baloise
13.
Pieter VANSPEYBROUCK
Wanty - Gobert Cycling Team
14.
Daniel LOPEZ PARADA
Burgos - BH
15.
Bram WELTEN
Team Arkéa - Samsic
16.
Alex FRAME
Trek - Segafredo
17.
Zhandos BIZHIGITOV
Astana Pro Team
18.
Niccolò BONIFAZIO
Total Direct Energie
19.
Emiel VERMEULEN
Natura4Ever - Roubaix Lille Métropole
20.
Loïc VLIEGEN
Wanty - Gobert Cycling Team
21.
Arne MARIT
Belgium
22.
Benjamin DECLERCQ
Sport Vlaanderen - Baloise
23.
Connor SWIFT
Team Arkéa - Samsic
24.
Laurens DE VREESE
Astana Pro Team
25.
Senne LEYSEN
Roompot - Charles
26.
Justin JULES
Wallonie Bruxelles
27.
Andreas Lorentz KRON
Riwal - Readynez Cycling Team
28.
David BOUCHER
Tarteletto - Isorex
29.
Lennert TEUGELS
Cibel
30.
Brent VAN MOER
Lotto - Soudal
31.
Tim MERLIER
Corendon - Circus
32.
Christophe LAPORTE
Cofidis, Solutions Crédits
33.
Frederik BACKAERT
Wanty - Gobert Cycling Team
34.
Bert VAN LERBERGHE
Cofidis, Solutions Crédits
35.
Aaron VERWILST
Sport Vlaanderen - Baloise
36.
Floris GERTS
Tarteletto - Isorex
37.
Aimé DE GENDT
Wanty - Gobert Cycling Team
38.
Pieter WEENING
Roompot - Charles
39.
Lucas ERIKSSON
Riwal - Readynez Cycling Team
40.
Jens REYNDERS
Wallonie - Bruxelles Development Team
41.
Kim MAGNUSSON
Riwal - Readynez Cycling Team
42.
Krister HAGEN
Riwal - Readynez Cycling Team
43.
Ben HERMANS
Israel Cycling Academy
44.
Quinten HERMANS
Telenet - Fidea Lions
45.
Pierre-Luc PÉRICHON
Cofidis, Solutions Crédits
46.
Daan SOETE
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team
47.
Bert DE BACKER
Vital Concept - B&B Hotels
48.
Tom DERNIES
Natura4Ever - Roubaix Lille Métropole
49.
Lars VAN DER HAAR
Telenet - Fidea Lions
50.
Cedric RAYMACKERS
Cibel
51.
Adrien PETIT
Total Direct Energie
52.
Pierre IDJOUADIENE
Natura4Ever - Roubaix Lille Métropole
53.
Daniil FOMINYKH
Astana Pro Team
54.
Otto VERGAERDE
Corendon - Circus
55.
Jens ADAMS
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team
56.
Michaël VAN STAEYEN
Roompot - Charles
57.
Jesper ASSELMAN
Roompot - Charles
58.
Cédric BEULLENS
Belgium
59.
Thomas SPRENGERS
Sport Vlaanderen - Baloise
60.
Jetse BOL
Burgos - BH
61.
Andreas GOEMAN
Telenet - Fidea Lions
62.
Frederik FRISON
Lotto - Soudal
63.
Victor CAMPENAERTS
Lotto - Soudal
64.
Jim AERNOUTS
Telenet - Fidea Lions
65.
Cyril LEMOINE
Cofidis, Solutions Crédits
66.
Clément RUSSO
Team Arkéa - Samsic
67.
Jan-Willem VAN SCHIP
Roompot - Charles
68.
Kenneth VANBILSEN
Cofidis, Solutions Crédits
69.
Christophe NOPPE
Sport Vlaanderen - Baloise
70.
Jordi WARLOP
Sport Vlaanderen - Baloise
71.
Markel IRIZAR ARANBURU
Trek - Segafredo
72.
Ryan MULLEN
Trek - Segafredo
73.
Kévin REZA
Vital Concept - B&B Hotels
74.
Fumiyuki BEPPU
Trek - Segafredo
75.
Samuel LEROUX
Natura4Ever - Roubaix Lille Métropole
76.
Gianni MARCHAND
Cibel
77.
Kobe GOOSSENS
Belgium
78.
Jeroen EYSKENS
Cibel
79.
Michiel DIELEMAN
Cibel
80.
Franck BONNAMOUR
Team Arkéa - Samsic
81.
Niki TERPSTRA
Total Direct Energie
82.
Christophe MASSON
Natura4Ever - Roubaix Lille Métropole
83.
Mathieu BURGAUDEAU
Total Direct Energie
84.
Nuno Miguel Alves Matos BICO
Burgos - BH
85.
Dmitriy GRUZDEV
Astana Pro Team
86.
Artyom ZAKHAROV
Astana Pro Team
87.
Yevgeniy GIDICH
Astana Pro Team
88.
Eli ISERBYT
Marlux - Bingoal
89.
Jelle WALLAYS
Lotto - Soudal
90.
Alexandre PICHOT
Total Direct Energie
91.
Benoît JARRIER
Team Arkéa - Samsic
92.
Jonas AAEN JØRGENSEN
Riwal - Readynez Cycling Team
93.
Fabio SABATINI
Deceuninck - Quick Step
94.
Eros CAPECCHI
Deceuninck - Quick Step
95.
Mathijs PAASSCHENS
Wallonie Bruxelles
96.
Thijs AERTS
Telenet - Fidea Lions
97.
Dieter VANTHOURENHOUT
Marlux - Bingoal
98.
Zico WAEYTENS
Cofidis, Solutions Crédits
99.
Sasha WEEMAES
Sport Vlaanderen - Baloise
100.
Julien VAN DEN BRANDE
Tarteletto - Isorex
101.
Tim WELLENS
Lotto - Soudal
102.
Rasmus BYRIEL IVERSEN
Lotto - Soudal
103.
Matthias BRÄNDLE
Israel Cycling Academy 02'07"
104.
Timothy STEVENS
Cibel 02'31"
105.
Jelle MANNAERTS
Tarteletto - Isorex 00'00"
106.
Maxime VANTOMME
Tarteletto - Isorex
107.
Lasse Norman HANSEN
Corendon - Circus
108.
Kris BOECKMANS
Vital Concept - B&B Hotels 02'46"
109.
Thomas JOSEPH
Tarteletto - Isorex 00'00"
110.
Remco EVENEPOEL
Deceuninck - Quick Step
111.
Pieter SERRY
Deceuninck - Quick Step 03'39"
112.
Fabio JAKOBSEN
Deceuninck - Quick Step
113.
Julien MORICE
Vital Concept - B&B Hotels 00'48"
114.
Clément CARISEY
Israel Cycling Academy 03'54"
115.
Iljo KEISSE
Deceuninck - Quick Step 04'00"
116.
Johan LE BON
Vital Concept - B&B Hotels 05'31"
117.
Lionel TAMINIAUX
Wallonie Bruxelles 00'00"
118.
Kevyn ISTA
Wallonie Bruxelles
119.
Dries DE BONDT
Corendon - Circus 06'07"
120.
Thibault GUERNALEC
Team Arkéa - Samsic 07'39"
121.
Alvaro ROBREDO CRESPO
Burgos - BH
122.
Julien ANTOMARCHI
Natura4Ever - Roubaix Lille Métropole 00'00"
123.
William CLARKE
Trek - Segafredo
124.
David VAN DER POEL
Corendon - Circus

Stage information

Start, finish: Stage 5. Tongeren - Beringen

Race Type: Sprint stage

Distance: 158.5 km

Date: 16 June 2019