1.1

Famenne Ardenne Classic 2017

1st edition

Marche-en-Famenne - Marche-en-Famenne 195 km

11 October 2017

Rider Team Time
1.
Moreno HOFLAND
Lotto - Soudal 4h51'15"
2.
Emiel VERMEULEN
Roubaix - Lille Metropole
3.
Maxime VANTOMME
WB Veranclassic Aquality Protect
4.
Colin STÜSSI
Roth - Akros
5.
Jordan LEVASSEUR
Armee de Terre
6.
Xandro MEURISSE
Wanty - Groupe Gobert
7.
Marvin TASSET
Ago - Aqua Service
8.
Dimitri PEYSKENS
WB Veranclassic Aquality Protect
9.
Taco VAN DER HOORN
Roompot - Nederlandse Loterij
10.
Dries DE BONDT
Veranda's Willems - Crelan
11.
Jesper ASSELMAN
Roompot - Nederlandse Loterij
12.
Huub DUYN
Veranda's Willems - Crelan
13.
Sébastien DELFOSSE
WB Veranclassic Aquality Protect
14.
Mathias DE WITTE
Cibel - Cebon
15.
Stephen WILLIAMS
SEG Racing Academy
16.
Kevin VAN MELSEN
Wanty - Groupe Gobert
17.
Guillaume MARTIN
Wanty - Groupe Gobert
18.
Frederik BACKAERT
Wanty - Groupe Gobert
19.
Martijn BUDDING
Roompot - Nederlandse Loterij
20.
Thomas DEGAND
Wanty - Groupe Gobert
21.
Aimé DE GENDT
Sport Vlaanderen - Baloise
22.
Thomas JOLY
Roubaix - Lille Metropole
23.
Fabien DOUBEY
Wanty - Groupe Gobert
24.
Julien ANTOMARCHI
Roubaix - Lille Metropole
25.
Tosh VAN DER SANDE
Lotto - Soudal 00'09"
26.
Marco MINNAARD
Wanty - Groupe Gobert
27.
Sander ARMEE
Lotto - Soudal 00'14"
28.
Jarl SALOMEIN
Sport Vlaanderen - Baloise 00'34"
29.
Gerry DRUYTS
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team
30.
Luuc BUGTER
Delta Cycling Rotterdam
31.
Roland THALMANN
Roth - Akros
32.
Jan Drago PETELIN
Team Differdange - Losch
33.
Gerco PASTOOR
Delta Cycling Rotterdam
34.
Gianni MARCHAND
Cibel - Cebon
35.
Bastien DUCULTY
Armee de Terre
36.
Adriaan JANSSEN
SEG Racing Academy
37.
Dennis COENEN
Cibel - Cebon
38.
Michiel DIELEMAN
Cibel - Cebon
39.
Josh TEASDALE
Team Differdange - Losch
40.
Jeroen MEIJERS
Roompot - Nederlandse Loterij 01'05"
41.
Thomas SPRENGERS
Sport Vlaanderen - Baloise
42.
Tom VERMEER
Team Differdange - Losch 01'51"
43.
Cristian RAILEANU
Team Differdange - Losch
44.
Lennert TEUGELS
Veranda's Willems - Crelan
45.
Hartthijs DE VRIES
SEG Racing Academy
46.
Jens VAN DEN DOOL
Delta Cycling Rotterdam 02'03"
47.
Arjen LIVYNS
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 05'20"
48.
Stijn DEVOLDER
Veranda's Willems - Crelan
49.
Jelle VANENDERT
Lotto - Soudal
50.
Maxime MONFORT
Lotto - Soudal 06'24"
51.
Felix INTRA
Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 07'59"
52.
Mitchell MULHERN
Delta Cycling Rotterdam 08'03"
53.
Jerome MAINARD
Armee de Terre
54.
Cedric RAYMACKERS
Team Differdange - Losch
55.
Tom THILL
Team Differdange - Losch
56.
Jonas HÄRTIG
Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners
57.
Robby COBBAERT
Cibel - Cebon
58.
Jason VAN DALEN
Delta Cycling Rotterdam 09'52"
59.
Rens TULNER
Delta Cycling Rotterdam
60.
Jan MAAS
SEG Racing Academy
61.
Brent VAN DE KERKHOVE
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 11'58"
62.
Roberto VUKOVIC
Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners
63.
Alexander GEUENS
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team
64.
Max Emil Boholm KORNER
T.Palm - Pôle Continental Wallon
65.
Auxence BUNTINX
T.Palm - Pôle Continental Wallon
66.
Christophe PRÉMONT
Veranda's Willems - Crelan
67.
Guillaume HAAG
T.Palm - Pôle Continental Wallon
68.
Damian LÜSCHER
Roth - Akros 14'16"
69.
Pierre GOEBEERT
Ago - Aqua Service 14'34"
70.
Anthony DEBUY
Ago - Aqua Service
71.
Sylvain MONIQUET
Ago - Aqua Service
72.
Kenny MOLLY
Ago - Aqua Service
73.
Joeri CALLEEUW
Roubaix - Lille Metropole

Race information

Start, finish: Marche-en-Famenne - Marche-en-Famenne

Distance: 195 km

Date: 11 October 2017