2.HC

Tour de l'Avenir 2015  |  Stage 5. Megève - La Rosière-Montvalezan   

53rd edition

103.1 km, 27 August 2015

Rider Team Time
1.
Guillaume MARTIN
AC Sparta Praha 3h14'29"
2.
Gregor MÜHLBERGER
Team Felbermayr - Simplon - Wels 00'06"
3.
Marc SOLER GIMÈNEZ
Movistar Team 00'39"
4.
Simone PETILLI
Unieuro Wilier 00'41"
5.
Daniel Felipe MARTÍNEZ POVEDA
Colombia 01'23"
6.
Giulio CICCONE
AC Sparta Praha
7.
Gianni MOSCON
Elite without contract 01'25"
8.
Sindre Skjøstad LUNKE
Team Joker
9.
Rúben GUERREIRO
Axeon Cycling Team
10.
Sam OOMEN
Rabobank Development Team
11.
Matvey MAMYKIN
Itera - Katusha
12.
Laurens DE PLUS
Elite without contract
13.
Jack HAIG
Elite without contract
14.
Ildar ARSLANOV
Rusvelo
15.
Edward RAVASI
Lampre - Merida
16.
Sebastián HENAO GÓMEZ
Team Sky 01'39"
17.
Odd Christian EIKING
Team Joker 02'50"
18.
Anders SKAARSETH
Team Joker 02'58"
19.
Aleksey RYBALKIN
Lokosphinx 03'15"
20.
Lennard KÄMNA
Team Stölting 03'53"
21.
German Enrique CHAVEZ TORRES
AC Sparta Praha 03'58"
22.
Domen NOVAK
Adria Mobil 04'00"
23.
Artem NYCH
Rusvelo 04'13"
24.
Caio GODOY ORMENESE
Bretagne - Seche Environnement 04'56"
25.
Alex PETERS
SEG Racing 05'15"
26.
Johannes WEBER
Team Stuttgart
27.
Léo VINCENT
Roubaix Lille Metropole 06'02"
28.
Anatoliy BUDYAK
ISD Continental Team 06'13"
29.
Patrick OLESEN
Leopard Development Team 07'52"
30.
Nicolay CHERKASOV
AC Sparta Praha
31.
Maximilian SCHACHMANN
AWT Greenway
32.
Jose Luis RODRIGUEZ AGUILAR
Elite without contract 09'05"
33.
Rui CARVALHO
Portugal
34.
Sebastian SCHÖNBERGER
Tirol Cycling Team 10'36"
35.
Daniel LEHNER
Team Vorarlberg
36.
Nuno Miguel Alves Matos BICO
Radio Popular - Boavista
37.
Anass AIT EL ABDIA
Elite without contract
38.
João Pedro Lourenço RODRIGUES
Team Tavira
39.
Cristián RODRÍGUEZ MARTÍN
Southeast
40.
Patryk STOSZ
CCC Sprandi Polkowice 12'43"
41.
Denis ZHUYKOV
Itera - Katusha 12'59"
42.
Koen BOUWMAN
Team Lotto NL - Jumbo 13'47"
43.
Martijn TUSVELD
Rabobank Development Team
44.
Patrick MÜLLER
Elite without contract 15'15"
45.
Julen AMEZQUETA MORENO
Southeast
46.
Imanol ESTEVEZ SALAS
Murias Taldea
47.
Nathan VAN HOOYDONCK
Elite without contract
48.
Aldemar REYES ORTEGA
AC Sparta Praha
49.
Mark PADUN
Elite without contract
50.
Mads WURTZ SCHMIDT
Team Coloquick 16'00"
51.
Elie GESBERT
FDJ 16'01"
52.
Rok KOROŠEC
Radenska Ljubljana 16'48"
53.
Jakub KACZMAREK
CCC Sprandi Polkowice 17'17"
54.
Fabian LIENHARD
AC Sparta Praha 19'31"
55.
Aimé DE GENDT
AC Sparta Praha
56.
William BARTA
Axeon Cycling Team
57.
Fabien GRELLIER
Elite without contract
58.
Cristofer Robin JURADO LOPEZ
Elite without contract 20'37"
59.
Alexander KAMP
Team Coloquick 21'00"
60.
Gian FRIESECKE
AC Sparta Praha 23'02"
61.
Jonas GREGAARD WILSLY
Team Trefor - Blue Water 23'03"
62.
Dennis PAULUS
Amplatz - BMC
63.
Oliviero TROIA
AC Sparta Praha 23'50"
64.
Søren Kragh ANDERSEN
Team Trefor - Blue Water 23'52"
65.
Jonas KOCH
Rad-Net Rose Team 24'50"
66.
Eneko LIZARRALDE DELGADO
Murias Taldea
67.
Benjamin BRKIC
Tirol Cycling Team
68.
Nicholas SCHULTZ
Elite without contract
69.
Dries VAN GESTEL
Lotto - Soudal
70.
Josten VAIDEM
Estonia
71.
Benjamin DECLERCQ
Elite without contract
72.
Fridtjof Rasin RØINAAS
Team Sparebanken Sor
73.
Marlen ZMORKA
Elite without contract
74.
Marko PAVLIČ
Radenska Ljubljana
75.
Arakdiusz OWSIAN
ActiveJet Team
76.
Théry SCHIR
AC Sparta Praha
77.
Simone CONSONNI
AC Sparta Praha
78.
Luis Gabriel Silva GOMES
AC Sparta Praha 27'00"
79.
Gabriel CULLAIGH
Elite without contract 27'34"
80.
Jan DIETEREN
Leopard Development Team
81.
Fernando BARCELÓ ARAGÓN
AC Sparta Praha 28'17"
82.
Stan GODRIE
Rabobank Development Team
83.
Fernando GAVIRIA RENDÓN
Etixx - Quick Step 28'18"
84.
David PER
Adria Mobil
85.
Alex CLEMENTS
Elite without contract
86.
Justin OIEN
Axeon Cycling Team
87.
Andre Eduardo GOHR
Elite without contract
88.
Tom BOHLI
BMC Racing Team
89.
Geoffrey CURRAN
Axeon Cycling Team
90.
Dylan PAGE
Roth - Skoda 28'55"
91.
Christopher LAWLESS
Team Wiggins
92.
Daniel HOELGAARD
Team Joker
93.
Gašper KATRAŠNIK
AC Sparta Praha
94.
Patryk ZLOTOWICZ
Poland 29'02"
95.
Cesar Alexandre Feiteira MARTINGIL
Elite without contract 29'20"
96.
Colin JOYCE
AC Sparta Praha
97.
Tobias KNAUP
Team Kuota - Lotto 29'47"
98.
Jake KELLY
AC Sparta Praha 35'34"
99.
Øivind LUKKEDAL
Team Ringeriks - Kraft 37'58"
100.
Adil BARBARI
GS des Petroliers Algerie 38'03"

Stage information

Start, finish: Stage 5. Megève - La Rosière-Montvalezan

Race Type: Mountain stage

Distance: 103.1 km

Date: 27 August 2015