Euskal Bizikleta 2004  |  Stage 1. Eibar - Karrantza   

9th edition

164 km, 2 June 2004

Rider Team Time
1.
Miguel Ángel MARTIN PERDIGUERO
Saunier Duval - Prodir 4h15'13"
2.
Ángel VICIOSO ARCOS
Liberty Seguros
3.
Samuel SÁNCHEZ GONZÁLEZ
Euskaltel - Euskadi
4.
José Alberto MARTÍNEZ TRINIDAD
Relax - Bodysol
5.
Marcos Antonio SERRANO
Liberty Seguros
6.
Roberto HERAS HERNÁNDEZ
Liberty Seguros
7.
Koldo GIL PÉREZ
Liberty Seguros
8.
Haimar ZUBELDIA AGIRRE
Euskaltel - Euskadi
9.
Luis PÉREZ RODRÍGUEZ
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
10.
Txema DEL OLMO
Milaneza - Maia
11.
Leonardo PIEPOLI
Saunier Duval - Prodir
12.
Roberto LAISEKA
Euskaltel - Euskadi
13.
Eladio JIMÉNEZ SANCHEZ
Comunidad Valenciana - Kelme 13"
14.
Pablo LASTRAS GARCÍA
Illes Balears - Banesto 53"
15.
Michele SCOTTO D'ABUSCO
Lampre
16.
Iñigo CUESTA
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
17.
Peio ARREITUNANDIA QUINTERO
Café Baqué
18.
Aitor GONZÁLEZ JIMÉNEZ
Fassa Bortolo 59"
19.
Joaquim RODRÍGUEZ OLIVER
Saunier Duval - Prodir
20.
David LATASA
Comunidad Valenciana - Kelme
21.
Giuseppe PALUMBO
Acqua & Sapone - Caffè Mokambo
22.
Francisco José "Paco" LARA RUIZ
Costa de Almeria - Paternina
23.
Didier ROUS
Brioches La Boulangère
24.
Jon DEL RIO ARTEAGA
Costa de Almeria - Paternina
25.
Matteo CARRARA
Lampre
26.
Mikel ELGEZABAL FERNANDEZ
Costa de Almeria - Paternina
27.
Cédric VASSEUR
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
28.
Aitor PEREZ ARRIETA
Café Baqué
29.
Mikel PRADERA RODRÍGUEZ
Illes Balears - Banesto
30.
Hugo SABIDO
Milaneza - Maia
31.
Joaquím LÓPEZ TORRELLÁ
Costa de Almeria - Paternina
32.
Marco PINOTTI
Lampre
33.
Francisco PALACIOS
Café Baqué
34.
Carlos BARREDO LLAMAZALES
Liberty Seguros
35.
Lander EUBA
Costa de Almeria - Paternina
36.
Roberto SGAMBELLURI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
37.
Iván Ramiro PARRA PINTO
Café Baqué
38.
Hernán BUENAHORA GUTÍERREZ
Café Baqué
39.
Anthony CHARTEAU
Brioches La Boulangère
40.
Peter FARAZIJN
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
41.
Lizuarte Manuel GONCALVES MARTINS
Milaneza - Maia
42.
Rafael CASERO MORENO
Saunier Duval - Prodir
43.
Bruno PIRES
Milaneza - Maia
44.
Alberto LÓPEZ DE MUNAIN
Euskaltel - Euskadi
45.
Mauro SANTAMBROGIO
Team LPR - Piacenza Management SRL
46.
Jonathan GONZALEZ RIOS
Costa de Almeria - Paternina
47.
Thomas DANIELSON
Fassa Bortolo
48.
Aitor HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ
Team LPR - Piacenza Management SRL
49.
Valery KOBZARENKO
Acqua & Sapone - Caffè Mokambo
50.
Julian SANCHEZ PIMIENTA
Fassa Bortolo

Stage information

Start, finish: Stage 1. Eibar - Karrantza

Race Type: Mountain stage

Distance: 164 km

Date: 2 June 2004