Euskal Bizikleta 2004  |  Stage 2. Karrantza - Agurain   

9th edition

155 km, 3 June 2004

Rider Team Time
1.
Miguel Ángel MARTIN PERDIGUERO
Saunier Duval - Prodir 3h49'53"
2.
Ángel VICIOSO ARCOS
Liberty Seguros
3.
José Alberto MARTÍNEZ TRINIDAD
Relax - Bodysol
4.
Didier ROUS
Brioches La Boulangère
5.
Samuel SÁNCHEZ GONZÁLEZ
Euskaltel - Euskadi
6.
Haimar ZUBELDIA AGIRRE
Euskaltel - Euskadi
7.
Roberto HERAS HERNÁNDEZ
Liberty Seguros
8.
Txema DEL OLMO
Milaneza - Maia
9.
Sylvain CHAVANEL
Brioches La Boulangère
10.
Mikel PRADERA RODRÍGUEZ
Illes Balears - Banesto
11.
Francisco José "Paco" LARA RUIZ
Costa de Almeria - Paternina
12.
Iñigo CUESTA
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
13.
Anthony CHARTEAU
Brioches La Boulangère
14.
Marcos Antonio SERRANO
Liberty Seguros
15.
Iván Ramiro PARRA PINTO
Café Baqué
16.
Luis PÉREZ RODRÍGUEZ
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
17.
Carlos BARREDO LLAMAZALES
Liberty Seguros
18.
Unai Emilio YUS QUEREJETA
Brioches La Boulangère
19.
Koldo GIL PÉREZ
Liberty Seguros
20.
Aitor OSA EIZAGUIRRE
Illes Balears - Banesto
21.
Aitor PEREZ ARRIETA
Café Baqué
22.
René ANDRLE
Liberty Seguros
23.
Álvaro GONZÁLEZ DE GALDEANO
Liberty Seguros
24.
Mauro SANTAMBROGIO
Team LPR - Piacenza Management SRL
25.
Bruno PIRES
Milaneza - Maia
26.
Roberto PETITO
Fassa Bortolo
27.
Jon DEL RIO ARTEAGA
Costa de Almeria - Paternina
28.
Giuseppe PALUMBO
Acqua & Sapone - Caffè Mokambo
29.
Matthieu SPRICK
Brioches La Boulangère
30.
David HERRERO LLORENTE
Costa de Almeria - Paternina
31.
Pablo LASTRAS GARCÍA
Illes Balears - Banesto
32.
Lander EUBA
Costa de Almeria - Paternina
33.
Renato SILVA
Milaneza - Maia
34.
Ángel EDO ALSINA
Milaneza - Maia
35.
Gustavo DOMINGUEZ LEMOS
Relax - Bodysol
36.
Leonardo PIEPOLI
Saunier Duval - Prodir
37.
Marco PINOTTI
Lampre
38.
Francisco PALACIOS
Café Baqué
39.
Aitor HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ
Team LPR - Piacenza Management SRL
40.
Eladio JIMÉNEZ SANCHEZ
Comunidad Valenciana - Kelme
41.
Peter FARAZIJN
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
42.
Mikel ELGEZABAL FERNANDEZ
Costa de Almeria - Paternina
43.
Peio ARREITUNANDIA QUINTERO
Café Baqué
44.
Thomas DANIELSON
Fassa Bortolo
45.
Hugo SABIDO
Milaneza - Maia
46.
Gorka GONZÁLEZ LARRAÑAGA
Euskaltel - Euskadi
47.
Michele SCOTTO D'ABUSCO
Lampre
48.
Aitor GONZÁLEZ JIMÉNEZ
Fassa Bortolo
49.
Roberto SGAMBELLURI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
50.
Joaquím LÓPEZ TORRELLÁ
Costa de Almeria - Paternina

Stage information

Start, finish: Stage 2. Karrantza - Agurain

Distance: 155 km

Date: 3 June 2004