Euskal Bizikleta 2004  |  Stage 3. Agurain - Bidegoian   

9th edition

154 km, 4 June 2004

Rider Team Time
1.
Ángel VICIOSO ARCOS
Liberty Seguros 4h07'31"
2.
Roberto HERAS HERNÁNDEZ
Liberty Seguros
3.
Koldo GIL PÉREZ
Liberty Seguros
4.
Peio ARREITUNANDIA QUINTERO
Café Baqué 26"
5.
Txema DEL OLMO
Milaneza - Maia
6.
Haimar ZUBELDIA AGIRRE
Euskaltel - Euskadi
7.
Roberto LAISEKA
Euskaltel - Euskadi
8.
Leonardo PIEPOLI
Saunier Duval - Prodir 31"
9.
Samuel SÁNCHEZ GONZÁLEZ
Euskaltel - Euskadi
10.
Miguel Ángel MARTIN PERDIGUERO
Saunier Duval - Prodir 58"
11.
Eladio JIMÉNEZ SANCHEZ
Comunidad Valenciana - Kelme
12.
Luis PÉREZ RODRÍGUEZ
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
13.
Marcos Antonio SERRANO
Liberty Seguros
14.
Michele SCOTTO D'ABUSCO
Lampre 1'19"
15.
David LATASA
Comunidad Valenciana - Kelme
16.
Thomas DANIELSON
Fassa Bortolo
17.
Daniel ATIENZA
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
18.
Francisco José "Paco" LARA RUIZ
Costa de Almeria - Paternina
19.
Giuseppe PALUMBO
Acqua & Sapone - Caffè Mokambo 1'26"
20.
Roberto SGAMBELLURI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie 1'35"
21.
Hernán BUENAHORA GUTÍERREZ
Café Baqué
22.
David HERRERO LLORENTE
Costa de Almeria - Paternina
23.
José Alberto MARTÍNEZ TRINIDAD
Relax - Bodysol
24.
Gorka GONZÁLEZ LARRAÑAGA
Euskaltel - Euskadi
25.
Unai Emilio YUS QUEREJETA
Brioches La Boulangère
26.
Francisco PALACIOS
Café Baqué
27.
Jon DEL RIO ARTEAGA
Costa de Almeria - Paternina
28.
Lander EUBA
Costa de Almeria - Paternina
29.
Mikel ELGEZABAL FERNANDEZ
Costa de Almeria - Paternina
30.
Bruno PIRES
Milaneza - Maia
31.
Julian SANCHEZ PIMIENTA
Fassa Bortolo
32.
Mikel PRADERA RODRÍGUEZ
Illes Balears - Banesto
33.
Sylvain CHAVANEL
Brioches La Boulangère
34.
Jonathan GONZALEZ RIOS
Costa de Almeria - Paternina
35.
Joaquím LÓPEZ TORRELLÁ
Costa de Almeria - Paternina
36.
Joaquim RODRÍGUEZ OLIVER
Saunier Duval - Prodir
37.
Marco PINOTTI
Lampre
38.
Didier ROUS
Brioches La Boulangère
39.
Aitor OSA EIZAGUIRRE
Illes Balears - Banesto
40.
Jokin ORMAETXEA BADIOLA
Costa de Almeria - Paternina
41.
Aitor HERNÁNDEZ GUTIÉRREZ
Team LPR - Piacenza Management SRL
42.
Cédric VASSEUR
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
43.
Claudio LUCCHINI
Team LPR - Piacenza Management SRL
44.
Valery KOBZARENKO
Acqua & Sapone - Caffè Mokambo
45.
Peter FARAZIJN
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
46.
Iñigo CUESTA
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
47.
Paolo LONGO BORGHINI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
48.
Alberto LÓPEZ DE MUNAIN
Euskaltel - Euskadi
49.
Gustavo DOMINGUEZ LEMOS
Relax - Bodysol
50.
René ANDRLE
Liberty Seguros

Stage information

Start, finish: Stage 3. Agurain - Bidegoian

Race Type: Mountain stage

Distance: 154 km

Date: 4 June 2004