1.1

Nationale Sluitingsprijs Putte-Kapellen 2007

9th edition

Putte - Kapellen 177 km

16 October 2007

Rider Team Time
1.
Floris GOESINNEN
Skil - Shimano
2.
Roy SENTJENS
Predictor - Lotto
3.
Kristof GODDAERT
Davitamon Win for Life Jong Vlaanderen)
4.
Geert OMLOOP
Jartazi Promo Fashion Continental Cycling Team
5.
Kevin HULSMANS
Quick Step - Innergetic
6.
Evert VERBIST
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
7.
Maarten DEN BAKKER
Skil - Shimano
8.
Wouter WEYLANDT
Quick Step - Innergetic
9.
Jurgen VAN LOOCKE
Palmans Collstrop
10.
Jürgen ROELANDTS
Davitamon Win for Life Jong Vlaanderen)
11.
Olivier KAISEN
Predictor - Lotto
12.
Pieter MUYS
Babes Only Villapark Lingemeer Flanders
13.
Maarten TJALLINGII
Skil - Shimano
14.
Michael BLANCHY
Babes Only Villapark Lingemeer Flanders
15.
Jurgen FRANCOIS
Jartazi Promo Fashion Continental Cycling Team
16.
Kenny DEHAES
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
17.
Gregory JOSEPH
Davitamon Win for Life Jong Vlaanderen)
18.
Jonas LJUNGBLAD
Unibet.com
19.
Sven VANDOUSSELAERE
Davitamon Win for Life Jong Vlaanderen)
20.
Thomas ONGENA
Yawadoo - ABM - TV - Vlaanderen
21.
Sven RENDERS
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
22.
Roy CURVERS
Time - van Hemert
23.
Matthias FRIEDEMANN
Team 3C - Gruppe Lamonta
24.
Sven VAN DEN HOUTE
Davitamon Win for Life Jong Vlaanderen)
25.
Sjef DE WILDE
Landbouwkrediet - Tonissteiner
26.
Robby MEUL
DFL - Cyclingnews - Litespeed
27.
Denis FLAHAUT
Jartazi Promo Fashion Continental Cycling Team
28.
Gregory HABEAUX
Jartazi Promo Fashion Continental Cycling Team
29.
Ger SOEPENBERG
P3 Transfer - Fondas Team
30.
Ken DE VAERE
Babes Only Villapark Lingemeer Flanders
31.
Jens RENDERS
Palmans Collstrop
32.
Wouter VAN MECHELEN
Landbouwkrediet - Tonissteiner
33.
Phillip SCHULZ
Yawadoo - ABM - TV - Vlaanderen
34.
Eduard BOGAERT
Yawadoo - ABM - TV - Vlaanderen
35.
Maarten NEYENS
Davitamon Win for Life Jong Vlaanderen)
36.
Tjarco CUPPENS
Continental Cycling Team Differdange
37.
Martin VESTBY
Time - van Hemert
38.
Kristof DE ZUTTER
Davitamon Win for Life Jong Vlaanderen)
39.
Kevin NEIRYNCK
Landbouwkrediet - Tonissteiner
40.
Maarten DE JONGE
Time - van Hemert
41.
Sven NEVENS
Jartazi Promo Fashion Continental Cycling Team
42.
Timothy VANGHEEL
P3 Transfer - Fondas Team
43.
Tom CLEEREN
44.
Steven DE DECKER
45.
Johnny HOOGERLAND
van Vliet - EBH - Advocaten
46.
Gert VANDERAERDEN
DFL - Cyclingnews - Litespeed
47.
Kurt HOVELYNCK
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
48.
Paul VAN SCHALEN
Ubbink - Syntec Cycling Team
49.
Geert Jan JONKMAN
Ubbink - Syntec Cycling Team
50.
James VANLANDSCHOOT
Landbouwkrediet - Tonissteiner
51.
Steven DE JONGH
Quick Step - Innergetic
52.
Matti HELMINEN
DFL - Cyclingnews - Litespeed
53.
Frederik VEUCHELEN
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
54.
Koen DAS
Yawadoo - ABM - TV - Vlaanderen
55.
Mario ICKX
Jartazi Promo Fashion Continental Cycling Team
56.
Stijn VANDENBERGH
Unibet.com
57.
Marvin VAN DER PLUIJM
Ubbink - Syntec Cycling Team
58.
Sierk DE HAAN
Time - van Hemert
59.
Jean Paul SIMON
Babes Only Villapark Lingemeer Flanders
60.
Niko EECKHOUT
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
61.
Steven THIJS
Babes Only Villapark Lingemeer Flanders
62.
Sven WIELANDT
63.
Jan KUYCKX
Landbouwkrediet - Tonissteiner
64.
Wilfried CRETSKENS
Quick Step - Innergetic
65.
Frank DRESSLER
Continental Cycling Team Differdange
66.
Peter RONSSE
Babes Only Villapark Lingemeer Flanders
67.
Fredrik ERICSSON
Time - van Hemert
68.
Norbert POELS
P3 Transfer - Fondas Team
69.
Mart VAN ZANDBEEK
Babes Only Villapark Lingemeer Flanders
70.
Kenny VAN HUMMEL
Skil - Shimano
71.
Arne HASSINK
Ubbink - Syntec Cycling Team
72.
Pieter JACOBS
Unibet.com
73.
Bobbie TRAKSEL
Palmans Collstrop
74.
Bart VANHEULE
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
75.
Maarten WYNANTS
Quick Step - Innergetic
76.
Nico SIJMENS
Landbouwkrediet - Tonissteiner
77.
Geert STEURS
Predictor - Lotto
78.
Steven DE NEEF
Davitamon Win for Life Jong Vlaanderen)
79.
Jarno VAN MINGEROET
Jartazi Promo Fashion Continental Cycling Team
80.
Folkert DE HAAN
Ubbink - Syntec Cycling Team
81.
Cédric VASSEUR
Quick Step - Innergetic
82.
Aart VIERHOUTEN
Skil - Shimano
83.
Gert STEEGMANS
Quick Step - Innergetic
84.
Piet ROOIJAKKERS
Skil - Shimano
85.
Jeroen BOELEN
Time - van Hemert
86.
Markus EICHLER
Unibet.com
87.
Tom CRIEL
Unibet.com III
88.
Dries DEVENYNS
Predictor - Lotto
89.
Bart DOCKX
Predictor - Lotto
90.
Christoph MESCHENMOSER
Skil - Shimano
91.
Dominic KLEMME
Team 3C - Gruppe Lamonta
92.
Preben VAN HECKE
Predictor - Lotto
93.
Björn LEUKEMANS
Predictor - Lotto
94.
Frank VAN KUIK
Yawadoo - ABM - TV - Vlaanderen
95.
Håkan NILSSON
Continental Cycling Team Differdange
96.
Jos PRONK
Time - van Hemert
97.
Andy CAPPELLE
Landbouwkrediet - Tonissteiner

Race information

Start, finish: Putte - Kapellen

Distance: 177 km

Date: 16 October 2007