Tour de Pologne 2003  |  Stage 2. Tczew - Olsztyn   

60th edition

202 km, 9 September 2003

Rider Team Time
1.
Fabio BALDATO
Alessio 4h34'49"
2.
Janek TOMBAK
Cofidis
3.
Marcin LEWANDOWSKI
Action - Nvidia - Mroz
4.
Simone CADAMURO
De Nardi - Colpack - Astro
5.
Dawid KRUPA
Legia - Bazyliszek
6.
Marcin GĘBKA
Weltour - Radio Katowice - Ambra
7.
Erki PÜTSEP
Ag2r
8.
Sébastien HINAULT
Crédit Agricole
9.
Allan DAVIS
O.N.C.E. - Eroski
10.
Marek WESOŁY
Amore & Vita - Beretta
11.
Graeme BROWN
Panaria - Fiordo
12.
Jon BRU PASCAL
L.A. Aluminios - Pecol
13.
Laurent BROCHARD
Ag2r
14.
Andrus AUG
De Nardi - Colpack - Astro
15.
Lilian JÉGOU
Crédit Agricole
16.
Ruggero MARZOLI
Alessio
17.
Pedro Miguel LOPES GONÇALVES
L.A. Aluminios - Pecol
18.
Daniele BENNATI
Domina Vacanze - Elitron
19.
Andrea NOÈ
Alessio
20.
Adam WADECKI
Action - Nvidia - Mroz
21.
Krzysztof JEŻOWSKI
Mikomax - Browar Staropolski
22.
Mauricio Alberto ARDILA CANO
Marlux - Wincor Nixdorf
23.
Patrice HALGAND
Jean Delatour
24.
Daniele DI NUCCI
Domina Vacanze - Elitron
25.
Franco PELLIZOTTI
Alessio
26.
Alexandre BOTCHAROV
Ag2r
27.
Jens VOIGT
Crédit Agricole
28.
Piotr CHMIELEWSKI
CCC - Polsat
29.
Marek RUTKIEWICZ
Cofidis
30.
Mateusz MRÓZ
Amore & Vita - Beretta
31.
Mariusz WIESIAK
Individual
32.
Pietro CAUCCHIOLI
Alessio
33.
Robert SASSONE
Cofidis
34.
Alberto ONGARATO
Domina Vacanze - Elitron
35.
Dariusz BARANOWSKI
CCC - Polsat
36.
Marcus LJUNGQVIST
Crédit Agricole
37.
Paolo VALOTI
Domina Vacanze - Elitron
38.
Marek GALIŃSKI
CCC - Polsat
39.
Maxim RUDENKO
Marlux - Wincor Nixdorf
40.
Jacob Moe RASMUSSEN
Team Fakta
41.
Laurent DUFAUX
Alessio
42.
Jean Michel TESSIER
Marlux - Wincor Nixdorf
43.
Luis Felipe LAVERDE JIMENEZ
Formaggi Pinzolo Fiavè - Ciarrocchi Immobiliare
44.
Massimiliano LELLI
Cofidis
45.
Jørgen Bo PETERSEN
Team Fakta
46.
Sergey MATVEYEV
Panaria - Fiordo
47.
Christophe STEVENS
Marlux - Wincor Nixdorf
48.
Médéric CLAIN
Cofidis
49.
Andrei ZINTCHENKO
L.A. Aluminios - Pecol
50.
Krzysztof MIARA
Legia - Bazyliszek
51.
Sławomir KOHUT
CCC - Polsat
52.
Piotr ZARADNY
Mikomax - Browar Staropolski
53.
Krzystof CIESIELSKI
Servisco - Koop
54.
Piotr PRZYDZIAŁ
CCC - Polsat
55.
Tomasz BROŻYNA
CCC - Polsat
56.
Michael REIHS
Team Fakta
57.
Radosław ROMANIK
CCC - Polsat
58.
Grzegorz WAJS
Servisco - Koop
59.
René ANDRLE
O.N.C.E. - Eroski
60.
Martin RITTSEL
Team Fakta
61.
Koldo GIL PÉREZ
O.N.C.E. - Eroski
62.
Tomasz KŁOCZKO
Weltour - Radio Katowice - Ambra
63.
Grzegorz KWIATKOWSKI
Weltour - Radio Katowice - Ambra
64.
Geert VERHEYEN
Marlux - Wincor Nixdorf
65.
Wojciech PAWŁAK
Mikomax - Browar Staropolski
66.
Rui Pedro HENRIQUES ROQUE
L.A. Aluminios - Pecol
67.
Dave BRUYLANDTS
Marlux - Wincor Nixdorf
68.
Benoît POILVET
Crédit Agricole
69.
Stéphane AUGÉ
Crédit Agricole
70.
Christophe AGNOLUTTO
Ag2r
71.
Laurent LEFÈVRE
Jean Delatour
72.
Sergio MARINANGELI
Domina Vacanze - Elitron
73.
Zbigniew PIĄTEK
Action - Nvidia - Mroz
74.
Kazimierz STAFIEJ
Action - Nvidia - Mroz
75.
Alberto CONTADOR VELASCO
O.N.C.E. - Eroski
76.
Mariusz WITECKI
Servisco - Koop
77.
Martin DERGANC
Domina Vacanze - Elitron
78.
Nuno RIBEIRO
L.A. Aluminios - Pecol
79.
Gregorz ŻOŁĘDZIOWSKI
Legia - Bazyliszek
80.
Vladimir MIHOLJEVIĆ
Alessio
81.
Robert RADOSZ
Servisco - Koop
82.
Luis Fernando Matias PINHEIRO
L.A. Aluminios - Pecol
83.
Tomasz KIENDYŚ
Mikomax - Browar Staropolski
84.
Jarosław RĘBIEWSKI
Mikomax - Browar Staropolski
85.
Giuliano FIGUERAS
Panaria - Fiordo
86.
Thomas GRONQVIST
Team Fakta
87.
Hayden ROULSTON
Cofidis
88.
Michał PAWLYTA
Action - Nvidia - Mroz
89.
Paweł ZUGAJ
Bonda
90.
Piotr MAZUR
Bonda
91.
Mateusz RYBCZYŃSKI
Legia - Bazyliszek
92.
Fortunato BALIANI
Formaggi Pinzolo Fiavè - Ciarrocchi Immobiliare
93.
David ARROYO DURAN
O.N.C.E. - Eroski
94.
Moreno DI BIASE
Formaggi Pinzolo Fiavè - Ciarrocchi Immobiliare
95.
Cezary ZAMANA
Action - Nvidia - Mroz
96.
Grzegorz GRONKIEWICZ
Weltour - Radio Katowice - Ambra
97.
Oleksandr KLYMENKO
Action - Nvidia - Mroz
98.
Marek BŁAŻEJ
Legia - Bazyliszek
99.
Jarosław WEŁNIAK
Legia - Bazyliszek
100.
Tomasz LEŚNIAK
Weltour - Radio Katowice - Ambra
101.
Rafael NURITDINOV
De Nardi - Colpack - Astro
102.
Ondřej FADRNY
De Nardi - Colpack - Astro
103.
Olivier TRASTOUR
Ag2r
104.
Frédéric BESSY
Cofidis
105.
Anthony MORIN
Crédit Agricole
106.
Hector Orlando MESA MESA
Formaggi Pinzolo Fiavè - Ciarrocchi Immobiliare
107.
Artur KRASIŃSKI
Servisco - Koop
108.
Marcin SAPA
Mikomax - Browar Staropolski
109.
Sebastian SKIBA
Legia - Bazyliszek
110.
David MONCOUTIÉ
Cofidis
111.
Florent BRARD
Marlux - Wincor Nixdorf
112.
Andrea FERRIGATO
Alessio
113.
Bartosz HUZARSKI
Action - Nvidia - Mroz
114.
Maxime ARMATAFFET
Ag2r
115.
Daniel MAJEWSKI
Individual
116.
Leonardo ZANOTTI
De Nardi - Colpack - Astro
117.
Jérôme BERNARD
Jean Delatour
118.
Julio Alberto PEREZ CUAPIO
Panaria - Fiordo
119.
Pierre BOURQUENOUD
Jean Delatour
120.
Ruben OARBEASCOA ISPIZUA
L.A. Aluminios - Pecol
121.
Dmitri KONYCHEV
Marlux - Wincor Nixdorf
122.
Bruno Miguel CASTANHEIRA
L.A. Aluminios - Pecol
123.
Cristian BONFANTI
De Nardi - Colpack - Astro
124.
Mikel ZARRABEITIA URANGA
O.N.C.E. - Eroski
125.
Filippo PERFETTO
Panaria - Fiordo
126.
Fredrik MODIN
Team Fakta
127.
Daniel WIECZOREK
Servisco - Koop
128.
Dariusz WOJCIECHOWSKI
Weltour - Radio Katowice - Ambra
129.
Eddy SEIGNEUR
Jean Delatour
130.
Krzysztof KRZYWY
Action - Nvidia - Mroz
131.
Ludovic MARTIN
Jean Delatour
132.
Giuliano SULPIZI
Formaggi Pinzolo Fiavè - Ciarrocchi Immobiliare
133.
Domenico GUALDI
Formaggi Pinzolo Fiavè - Ciarrocchi Immobiliare
134.
Björnar VESTÖL
Team Fakta
135.
Frédéric FINOT
Jean Delatour
136.
Przemysław MIKOŁAJCZYK
Servisco - Koop
137.
Brett LANCASTER
Panaria - Fiordo 00'27"
138.
Rinaldo NOCENTINI
Formaggi Pinzolo Fiavè - Ciarrocchi Immobiliare 00'30"
139.
Biagio CONTE
Formaggi Pinzolo Fiavè - Ciarrocchi Immobiliare 00'45"
140.
Alejandro Alberto BORRAJO
Panaria - Fiordo
141.
Massimiliano GENTILI
Domina Vacanze - Elitron 00'55"
142.
Guillermo Rubén BONGIORNO
Panaria - Fiordo
143.
Dariusz RUDNICKI
Legia - Bazyliszek
144.
Mark SCANLON
Ag2r
145.
Marek MACIEJEWSKI
Servisco - Koop
146.
Michele COLLEONI
De Nardi - Colpack - Astro 03'29"
147.
Devis MIORIN
De Nardi - Colpack - Astro
148.
Konstantin PIMKIN
Weltour - Radio Katowice - Ambra 03'43"
149.
Thomas TERRETTAZ
Ag2r
150.
Daniel OKRUCIŃSKI
Bonda 07'11"

Stage information

Start, finish: Stage 2. Tczew - Olsztyn

Distance: 202 km

Date: 9 September 2003