1.1

Nationale Sluitingsprijs Putte-Kapellen 2009

11th edition

Putte - Kapellen 177 km

13 October 2009

Rider Team Time
1.
Denis FLAHAUT
Landbouwkrediet - Colnago 3h37'46"
2.
Stefan VAN DIJK
Veranda's Willems
3.
James VANLANDSCHOOT
Veranda's Willems
4.
Danilo NAPOLITANO
Team Katusha
5.
Sjef DE WILDE
Palmans Cras
6.
Frederique ROBERT
Quick Step
7.
Joeri CALLEEUW
Jong Vlaanderen - Bauknecht
8.
Thomas ONGENA
Profel Continental Team
9.
Sven VANDOUSSELAERE
Jong Vlaanderen - Bauknecht
10.
Dieter CAPPELLE
Palmans Cras
11.
Romain FONDARD
Lotto Bodysol
12.
Janek TOMBAK
Cycling Club Bourgas
13.
Kenny DEHAES
Silence - Lotto
14.
Kenny VAN HUMMEL
Skil - Shimano
15.
Roy CURVERS
Skil - Shimano
16.
Sibrecht PIETERS
Jong Vlaanderen - Bauknecht
17.
Baptiste PLANCKAERT
Landbouwkrediet - Colnago
18.
Bert DE BACKER
Skil - Shimano
19.
Pieter GHYLLEBERT
Cycling Club Bourgas
20.
Niko EECKHOUT
AN Post - Sean Kelly Team
21.
Kenny TERWEDUWE
Jong Vlaanderen - Bauknecht
22.
Steven VAN VOOREN
AN Post - Sean Kelly Team
23.
Normunds LASIS
Cycling Club Bourgas
24.
Kevin PEETERS
Landbouwkrediet - Colnago
25.
Timothy VANGHEEL
Palmans Cras
26.
Wim DE VOCHT
Vacansoleil Pro Cycling Team
27.
Kenny LISABETH
AN Post - Sean Kelly Team
28.
Bjorn COOMANS
Palmans Cras
29.
Edwig CAMMAERTS
Lotto Bodysol
30.
Yauheni HUTAROVICH
Francaise des Jeux
31.
Andrew YDENS
Josan Isorex Mercedes Benz Aalst-ct
32.
Erki PÜTSEP
Cycling Club Bourgas
33.
Boris DRON
Lotto Bodysol
34.
Robert RETSCHKE
Continental Team Differdange
35.
Dirk BELLEMAKERS
Landbouwkrediet - Colnago
36.
Sven RENDERS
Topsport Vlaanderen - Mercator
37.
Matthew BRAMMEIER
AN Post - Sean Kelly Team
38.
Sven WIELANDT
Josan Isorex Mercedes Benz Aalst-ct
39.
Nico SCHNEIDER
Atlas - Romer's Hausbäckerei
40.
Tom RELOU
Cyclingteam Jo Piels
41.
Wim STROETINGA
Team Milram
42.
Sjoerd KOUWENHOVEN
van Vliet EBH Elshof
43.
Jurgen FRANCOIS
Palmans Cras
44.
Rob RUIJGH
Vacansoleil Pro Cycling Team
45.
Jeremy BURTON
Lotto Bodysol
46.
Mario ICKX
Josan Isorex Mercedes Benz Aalst-ct
47.
Paul VOSS
Team Milram
48.
Maxime VANTOMME
Team Katusha
49.
Tom THILL
Continental Team Differdange
50.
Tom VAN DEN HAUTE
Landbouwkrediet - Colnago
51.
Jack VERMEULEN
van Vliet EBH Elshof
52.
Steve HOUANARD
Skil - Shimano
53.
Marco BRUS
Cyclingteam Jo Piels
54.
Jarno GMELICH MEIJLING
van Vliet EBH Elshof
55.
Matti HELMINEN
Cycling Club Bourgas
56.
Klaas LODEWYCK
Topsport Vlaanderen - Mercator
57.
Jan KUYCKX
Veranda's Willems
58.
Jonas VAN GENECHTEN
Veranda's Willems
59.
Bobbie TRAKSEL
Vacansoleil Pro Cycling Team
60.
Maarten DE JONGE
Skil - Shimano
61.
Florian SALZINGER
Atlas - Romer's Hausbäckerei
62.
Arnoud VAN GROEN
Vacansoleil Pro Cycling Team
63.
Janick WISLER
Atlas - Romer's Hausbäckerei
64.
Timo HONSTEIN
Atlas - Romer's Hausbäckerei
65.
Kevin VAN MELSEN
Veranda's Willems
66.
Rikke DIJKXHOORN
van Vliet EBH Elshof
67.
Stefan VREUGDENHIL
van Vliet EBH Elshof
68.
Romain ZINGLE
Veranda's Willems
69.
Artem OVECHKIN
Team Katusha
70.
Frederik VEUCHELEN
Vacansoleil Pro Cycling Team
71.
Geert STEURS
Topsport Vlaanderen - Mercator
72.
Denis GALIMZYANOV
Team Katusha
73.
Tom VEELERS
Skil - Shimano
74.
Robin CHAIGNEAU
Cyclingteam Jo Piels
75.
Matthias ONGENA
Profel Continental Team
76.
Cornelius VAN OOIJEN
Cyclingteam Jo Piels
77.
Kristof VANDEWALLE
Topsport Vlaanderen - Mercator
78.
Joost VAN LEIJEN
van Vliet EBH Elshof
79.
Steven DE JONGH
Quick Step
80.
Rémy DI GREGORIO
Francaise des Jeux
81.
Aurélien DUVAL
Francaise des Jeux
82.
Geert VERHEYEN
Landbouwkrediet - Colnago
83.
Jérôme BAUGNIES
Josan Isorex Mercedes Benz Aalst-ct
84.
Job VISSERS
Skil - Shimano
85.
Preben VAN HECKE
Topsport Vlaanderen - Mercator
86.
Kristof GODDAERT
Topsport Vlaanderen - Mercator
87.
Johan COENEN
Topsport Vlaanderen - Mercator
88.
Jean ZEN
Palmans Cras
89.
Maxim DEBUSSCHERE
Team Katusha
90.
Tom VAN BECELAERE
Palmans Cras
91.
Wilfried CRETSKENS
Silence - Lotto
92.
Staf SCHEIRLINCKX
Silence - Lotto
93.
Christophe PRÉMONT
Lotto Bodysol
94.
Geert OMLOOP
Palmans Cras
95.
Thomas FOTHEN
Team Milram
96.
Kevin HULSMANS
Quick Step
97.
Francois ROOSSENS
Lotto Bodysol
98.
Niki TERPSTRA
Team Milram
99.
Sven VAN DEN HOUTE
Veranda's Willems
100.
Gregory JOSEPH
Jong Vlaanderen - Bauknecht
101.
Steven DE NEEF
Jong Vlaanderen - Bauknecht
102.
Maarten WYNANTS
Quick Step
103.
Yohan CAUQUIL
Cycling Club Bourgas
104.
Jef PEETERS
AN Post - Sean Kelly Team
105.
Gorik GARDEYN
Silence - Lotto
106.
Servais KNAVEN
Team Milram
107.
Gregory HABEAUX
Veranda's Willems
108.
Olivier KAISEN
Silence - Lotto
109.
Dirk FINDERS
Josan Isorex Mercedes Benz Aalst-ct
110.
Benny DE SCHROODER
AN Post - Sean Kelly Team
111.
Björn LEUKEMANS
Vacansoleil Pro Cycling Team
112.
Ludovic CAPELLE
Continental Team Differdange
113.
Morten KNUDSEN
Continental Team Differdange
114.
Paidi O'BRIEN
AN Post - Sean Kelly Team
115.
Jeffrey WIERSMA
van Vliet EBH Elshof
116.
Addy ENGELS
Quick Step
117.
Maint BERKENBOSCH
Cyclingteam Jo Piels
118.
Kevin DE WEERT
Quick Step
119.
Hans BLOKS
Cyclingteam Jo Piels
120.
Kevin VAN IMPE
Quick Step
121.
Jempy DRUCKER
Continental Team Differdange
122.
Bart DOCKX
Silence - Lotto
123.
Artur GAJEK
Team Milram
124.
Mart OJAVEE
Cycling Club Bourgas
125.
Floris GOESINNEN
Skil - Shimano
126.
Kris BOECKMANS
Silence - Lotto
127.
Wouter MOL
Vacansoleil Pro Cycling Team
128.
Yoann OFFREDO
Francaise des Jeux
129.
Jussi VEIKKANEN
Francaise des Jeux
130.
Koen BARBÉ
Landbouwkrediet - Colnago

Race information

Start, finish: Putte - Kapellen

Distance: 177 km

Date: 13 October 2009