Setmana Catalana 2004  |  Stage 5. Solsona - Parets de Vallés   

41st edition

168 km, 26 March 2004

Rider Team Time
1.
Ángel EDO ALSINA
Milaneza - Maia 3h59'15"
2.
Josep JUFRE POU
Relax - Bodysol
3.
Miguel Ángel MARTIN PERDIGUERO
Saunier Duval - Prodir
4.
Bram DE GROOT
Rabobank
5.
Isaac GÁLVEZ LÓPEZ
Illes Balears - Banesto
6.
Stefano GARZELLI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie 00'02"
7.
Joaquim RODRÍGUEZ OLIVER
Saunier Duval - Prodir
8.
Iban MAYO DIEZ
Euskaltel - Euskadi
9.
Erik ZABEL
T-Mobile Team
10.
Koldo GIL PÉREZ
Liberty Seguros
11.
Alberto CONTADOR VELASCO
Liberty Seguros
12.
Alejandro VALVERDE BELMONTE
Comunidad Valenciana - Kelme
13.
Leonardo PIEPOLI
Saunier Duval - Prodir 00'05"
14.
Fabian CANCELLARA
Fassa Bortolo
15.
Frank VANDENBROUCKE
Fassa Bortolo
16.
Peter LUTTENBERGER
Team CSC
17.
Aitor GONZÁLEZ JIMÉNEZ
Fassa Bortolo
18.
Aitor OSA EIZAGUIRRE
Illes Balears - Banesto
19.
Manuel CALVENTE CORBAS
Team CSC
20.
Vladimir KARPETS
Illes Balears - Banesto
21.
Erik DEKKER
Rabobank 00'09"
22.
Carlos Ramon GOLBANO
Costa de Almeria - Paternina
23.
Carlos TORRENT TARRES
Costa de Almeria - Paternina
24.
Jose Cayetano JULIA CEGARRA
Comunidad Valenciana - Kelme
25.
Andrei ZINTCHENKO
Milaneza - Maia
26.
André KORFF
T-Mobile Team
27.
Aitor PEREZ ARRIETA
Café Baqué
28.
Dermot NALLY
Costa de Almeria - Paternina
29.
Vicente David BERNABEU ARMENGOL
Milaneza - Maia
30.
Thorwald VENEBERG
Rabobank
31.
Levi LEIPHEIMER
Rabobank
32.
Patrick CALCAGNI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
33.
Iker FLORES GALARZA
Euskaltel - Euskadi
34.
David BLANCO RODRIGUEZ
Comunidad Valenciana - Kelme
35.
Iñigo CUESTA
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
36.
Paolo SAVOLDELLI
T-Mobile Team
37.
Aritz ARRUTI BASTERRETXEA
Café Baqué
38.
Pedro CARDOSO
Milaneza - Maia
39.
Volker ORDOWSKI
Gerolsteiner
40.
Lizuarte Manuel GONCALVES MARTINS
Milaneza - Maia
41.
Daniel ATIENZA
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
42.
Ivan BASSO
Team CSC
43.
Rubén PLAZA MOLINA
Comunidad Valenciana - Kelme
44.
Sergio PÉREZ GÓMEZ
Café Baqué
45.
Ruben LOBATO ELVIRA
Saunier Duval - Prodir
46.
Marzio BRUSEGHIN
Fassa Bortolo
47.
Alex ZÜLLE
Phonak
48.
Aitor SILLONIZ
Euskaltel - Euskadi
49.
Tadej VALJAVEC
Phonak
50.
Bingen FERNANDEZ BUSTINZA
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
51.
Javier PASCUAL RODRÍGUEZ
Comunidad Valenciana - Kelme
52.
Roberto HERAS HERNÁNDEZ
Liberty Seguros
53.
Óscar Miguel SEVILLA RIVERA
Phonak 00'25"
54.
Ronald MUTSAARS
Rabobank
55.
Xavier FLORENCIO CABRÉ
Relax - Bodysol
56.
Txema DEL OLMO
Milaneza - Maia
57.
Santiago PÉREZ FERNÁNDEZ
Phonak
58.
José Luis REBOLLO
Relax - Bodysol
59.
Julen URBANO ARETXABALA
Café Baqué
60.
Hugo SABIDO
Milaneza - Maia
61.
Massimiliano LELLI
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
62.
Eladio JIMÉNEZ SANCHEZ
Comunidad Valenciana - Kelme
63.
Marc LOTZ
Rabobank
64.
Oscar MASON
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
65.
Cédric VASSEUR
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
66.
Javier RAMIREZ ABEJA
Liberty Seguros 00'30"
67.
Fabian JEKER
Saunier Duval - Prodir
68.
Igor GONZÁLEZ DE GALDEANO
Liberty Seguros
69.
Giampaolo CARUSO
Liberty Seguros
70.
Joseba ZUBELDIA AGIRRE
Euskaltel - Euskadi
71.
Gianluca SIRONI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
72.
Javier GONZALEZ BARRERA
Saunier Duval - Prodir
73.
Hector GUERRA GARCIA
Relax - Bodysol
74.
Julio LÓPEZ DE LA TORRE
Relax - Bodysol
75.
Javier PEREZ PERREIRA
Costa de Almeria - Paternina
76.
Antton LUENGO CELAYA
Euskaltel - Euskadi
77.
Alberto LÓPEZ DE MUNAIN
Euskaltel - Euskadi 00'40"
78.
Egoi MARTÍNEZ DE ESTEBAN
Euskaltel - Euskadi
79.
Carlos SASTRE CANDIL
Team CSC 00'52"
80.
Giuseppe GUERINI
T-Mobile Team
81.
Roberto LAISEKA
Euskaltel - Euskadi 00'55"
82.
Jose Antonio LOPEZ GIL
Illes Balears - Banesto
83.
Jose Vicente GARCIA ACOSTA
Illes Balears - Banesto
84.
Santiago BLANCO GIL
Relax - Bodysol
85.
David NAVAS CHICA
Illes Balears - Banesto
86.
Tomáš KONEČNÝ
T-Mobile Team 00'58"
87.
José Luis ARRIETA LUJAMBIO
Illes Balears - Banesto 01'08"
88.
Francisco CABELLO LUQUE
Comunidad Valenciana - Kelme 01'09"
89.
Guido TRENTIN
Cofidis, Le Crédit par Téléphone 01'11"
90.
René ANDRLE
Liberty Seguros 01'30"
91.
Beat ZBERG
Gerolsteiner 02'21"
92.
Giulio TOMI
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie 02'28"
93.
Jan ULLRICH
T-Mobile Team 02'51"
94.
Tobias STEINHAUSER
T-Mobile Team
95.
Juan GOMIS LÓPEZ
Saunier Duval - Prodir 04'55"
96.
Bruno Miguel CASTANHEIRA
Milaneza - Maia
97.
Gonzalo BAYARRI
Phonak
98.
Bekim CHRISTENSEN
Team CSC
99.
Nicki SØRENSEN
Team CSC
100.
Dario ANDRIOTTO
Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie
101.
Dario David CIONI
Fassa Bortolo 04'59"
102.
Thomas DANIELSON
Fassa Bortolo
103.
Markus FOTHEN
Gerolsteiner 05'43"

Stage information

Start, finish: Stage 5. Solsona - Parets de Vallés

Distance: 168 km

Date: 26 March 2004