2.1

Driedaagse van West-Vlaanderen 2009  |  Stage 2. Torhout - Handzame   

10th edition

184.4 km, 7 March 2009

Rider Team Time
1.
Danilo NAPOLITANO
Team Katusha 4h15'05"
2.
Bobbie TRAKSEL
Vacansoleil Pro Cycling Team
3.
Denis FLAHAUT
Landbouwkrediet - Colnago
4.
Kevyn ISTA
Agritubel
5.
Klaas LODEWYCK
Topsport Vlaanderen - Mercator
6.
Kenny VAN HUMMEL
Skil - Shimano
7.
Stefan VAN DIJK
Veranda's Willems
8.
Theo BOS
Rabobank
9.
Roy SENTJENS
Silence - Lotto
10.
Erki PÜTSEP
Cycling Club Bourgas
11.
Kristof GODDAERT
Topsport Vlaanderen - Mercator
12.
Steffen RADOCHLA
Elk Haus
13.
Zakkari DEMPSTER
Drapac Porsche Cycling
14.
Jonas VAN GENECHTEN
Veranda's Willems
15.
Maxime VANTOMME
Team Katusha
16.
James VANLANDSCHOOT
Veranda's Willems
17.
Robert FÖRSTER
Team Milram
18.
Kenny LISABETH
AN Post - Sean Kelly Team
19.
Roy CURVERS
Skil - Shimano
20.
Artur GAJEK
Team Milram
21.
Danilo WYSS
BMC Racing Team
22.
Denis GALIMZYANOV
Team Katusha
23.
Stéphane POULHIES
Ag2r La Mondiale
24.
Sven VANDOUSSELAERE
Jong Vlaanderen - Bauknecht
25.
Steven CAETHOVEN
Agritubel
26.
Roman KIREYEV
Astana
27.
Björn THURAU
Elk Haus
28.
Wouter WEYLANDT
Quick Step
29.
Frédéric AMORISON
Landbouwkrediet - Colnago
30.
David DEROO
Skil - Shimano
31.
Dieter CAPPELLE
Palmans Cras
32.
Mart OJAVEE
Cycling Club Bourgas
33.
Staf SCHEIRLINCKX
Silence - Lotto
34.
Cédric PINEAU
Ag2r La Mondiale
35.
Niko EECKHOUT
AN Post - Sean Kelly Team
36.
Bert DE BACKER
Skil - Shimano
37.
Normunds LASIS
Cycling Club Bourgas
38.
Bolat RAIMBEKOV
Astana
39.
Alexei MARKOV
Team Katusha
40.
Markus EIBEGGER
Elk Haus
41.
Steve CHAINEL
BBox Bouygues Telecom
42.
Bert ROESEMS
Cinelli - Down Under
43.
Jens MOURIS
Vacansoleil Pro Cycling Team
44.
Andrey ZEITS
Astana
45.
Gregory JOSEPH
Jong Vlaanderen - Bauknecht
46.
Gerben LÖWIK
Vacansoleil Pro Cycling Team
47.
Sergey RENEV
Astana
48.
Bart DOCKX
Silence - Lotto
49.
Jonas LJUNGBLAD
Silence - Lotto
50.
Johnny HOOGERLAND
Vacansoleil Pro Cycling Team
51.
Kurt HOVELYNCK
Quick Step
52.
Steve HOUANARD
Skil - Shimano
53.
David BOUCHER
Landbouwkrediet - Colnago
54.
Yuriy KRIVTSOV
Ag2r La Mondiale
55.
Koen BARBÉ
Landbouwkrediet - Colnago
56.
Antonio CRUZ
BMC Racing Team
57.
Mitchell DOCKER
Skil - Shimano
58.
Johan COENEN
Topsport Vlaanderen - Mercator
59.
Harald STARZENGRUBER
Elk Haus
60.
Kevin HULSMANS
Quick Step
61.
Kevin NEIRYNCK
Landbouwkrediet - Colnago
62.
Luca BARLA
Team Milram
63.
Kenny VAN DER SCHUEREN
Palmans Cras
64.
Jetse BOL
Rabobank
65.
Stijn HOORNAERT
Palmans Cras
66.
Steven VAN VOOREN
AN Post - Sean Kelly Team
67.
Dario CATALDO
Quick Step
68.
Thomas BERKHOUT
Rabobank
69.
Dominik ROELS
Team Milram
70.
Blel KADRI
Ag2r La Mondiale
71.
Guillaume LE FLOCH
BBox Bouygues Telecom
72.
Francis DE GREEF
Silence - Lotto
73.
Thomas RABOU
Rabobank
74.
Nikolas MAES
Topsport Vlaanderen - Mercator
75.
Pieter VANSPEYBROUCK
Topsport Vlaanderen - Mercator
76.
Janek TOMBAK
Cycling Club Bourgas
77.
Filip MEIRHAEGHE
Landbouwkrediet - Colnago
78.
Mauro FACCI
Quick Step
79.
Arnoud VAN GROEN
Vacansoleil Pro Cycling Team
80.
Michiel ELIJZEN
Silence - Lotto
81.
Preben VAN HECKE
Topsport Vlaanderen - Mercator
82.
Davide MALACARNE
Quick Step
83.
Perrig QUÉMÉNEUR
BBox Bouygues Telecom
84.
Pieter JACOBS
Silence - Lotto
85.
Ian MCKISSICK
BMC Racing Team
86.
Geert OMLOOP
Palmans Cras
87.
Pieter GHYLLEBERT
Cycling Club Bourgas
88.
Guennadi MIKHAILOV
Team Katusha
89.
Geert VERHEYEN
Landbouwkrediet - Colnago
90.
Addy ENGELS
Quick Step
91.
Bert DE WAELE
Landbouwkrediet - Colnago
92.
Aart VIERHOUTEN
Vacansoleil Pro Cycling Team
93.
Mats BOEVE
Rabobank
94.
Frederik VEUCHELEN
Vacansoleil Pro Cycling Team
95.
Franck BOUYER
BBox Bouygues Telecom
96.
Kenny DEHAES
Silence - Lotto
97.
Nicolas JALABERT
Agritubel
98.
Boy VAN POPPEL
Rabobank
99.
Maurice VRIJMOED
Rabobank
100.
Alexander SEROV
Team Katusha 00'57"
101.
Gatis SMUKULIS
Ag2r La Mondiale
102.
Damien GAUDIN
BBox Bouygues Telecom
103.
Renaud DION
Ag2r La Mondiale
104.
Christophe BRANDT
Silence - Lotto 01'16"
105.
Blaise SONNERY
Ag2r La Mondiale
106.
Kevin VAN MELSEN
Veranda's Willems
107.
Stefan Koychev HRISTOV
Cycling Club Bourgas
108.
Jean ZEN
Palmans Cras
109.
Wouter MOL
Vacansoleil Pro Cycling Team
110.
Ronny SCHOLZ
Team Milram
111.
Jurgen FRANCOIS
Palmans Cras
112.
Berik KUPESHOV
Astana
113.
Tommy NANKERVIS
Cinelli - Down Under
114.
Frank VANDENBROUCKE
Cinelli - Down Under
115.
Brent BOOKWALTER
BMC Racing Team
116.
Fumiyuki BEPPU
Skil - Shimano
117.
Paidi O'BRIEN
AN Post - Sean Kelly Team
118.
Thomas Vedel KVIST
Quick Step
119.
Martin KOHLER
BMC Racing Team
120.
Ján VALACH
Elk Haus
121.
Steven DE NEEF
Jong Vlaanderen - Bauknecht
122.
Stephen GALLAGHER
AN Post - Sean Kelly Team
123.
Mathieu CLAUDE
BBox Bouygues Telecom
124.
David LELAY
Agritubel
125.
Brice FEILLU
Agritubel
126.
Ken VANMARCKE
Jong Vlaanderen - Bauknecht
127.
Olivier PARDINI
Veranda's Willems
128.
Timothy VANGHEEL
Palmans Cras
129.
Guillaume BONNAFOND
Ag2r La Mondiale
130.
Jochen SUMMER
Elk Haus
131.
Ivan ROVNY
Team Katusha
132.
Mathieu CRIQUIELION
Veranda's Willems
133.
Geert STEURS
Topsport Vlaanderen - Mercator
134.
Émilien-Benoît BERGÈS
Agritubel 01'59"
135.
Markus EICHLER
Team Milram
136.
Wim STROETINGA
Team Milram
137.
Joeri CALLEEUW
Jong Vlaanderen - Bauknecht
138.
Benny DE SCHROODER
AN Post - Sean Kelly Team
139.
Nicolas BAIOLET
Veranda's Willems 02'30"
140.
Long JIN
Skil - Shimano
141.
Tom VAN BECELAERE
Palmans Cras 02'52"
142.
Thomas DE GENDT
Topsport Vlaanderen - Mercator
143.
Paul VOSS
Team Milram
144.
Jaryd DE MOOIJ
Jong Vlaanderen - Bauknecht 04'16"
145.
Stefan RUCKER
Elk Haus 06'00"
146.
Peter RONSSE
Cinelli - Down Under 09'20"
147.
Christopher James D'AMELIO
Cinelli - Down Under
148.
Daniel FURMSTON
Cinelli - Down Under
149.
Freddy BICHOT
Agritubel
150.
Logan Dennis HUTCHINGS
Cinelli - Down Under
151.
Anthony RAVARD
Agritubel

Stage information

Start, finish: Stage 2. Torhout - Handzame

Distance: 184.4 km

Date: 7 March 2009