2.PT

Tour de Pologne 2005  |  Stage 2. Tczew - Olsztyn   

62nd edition

226.5 km, 13 September 2005

Rider Team Time
1.
Daniele BENNATI
Lampre - Caffita 5h54'37"
2.
Luca PAOLINI
Quick Step - Innergetic
3.
Francesco CHICCHI
Fassa Bortolo
4.
Jarosław ZARĘBSKI
Intel - Action
5.
Max VAN HEESWIJK
Discovery Channel Pro Cycling Team
6.
Fabian WEGMANN
Gerolsteiner
7.
Baden COOKE
Francaise des Jeux
8.
Filippo POZZATO
Quick Step - Innergetic
9.
Uroš MURN
Phonak Hearing Systems
10.
Jaan KIRSIPUU
Crédit Agricole
11.
Eric BAUMANN
T-Mobile Team
12.
Maurizio CARTA
Miche
13.
Robert FÖRSTER
Gerolsteiner
14.
Angelo FURLAN
Domina Vacanze
15.
Stefano ZANINI
Quick Step - Innergetic
16.
Yaroslav POPOVYCH
Discovery Channel Pro Cycling Team
17.
Marek RUTKIEWICZ
Intel - Action
18.
Fränk SCHLECK
Team CSC
19.
Bobby JULICH
Team CSC
20.
Mirko CELESTINO
Domina Vacanze
21.
Piotr WADECKI
Intel - Action
22.
Roger HAMMOND
Discovery Channel Pro Cycling Team
23.
Kim KIRCHEN
Fassa Bortolo
24.
Aurélien CLERC
Phonak Hearing Systems
25.
Sławomir KOHUT
Miche
26.
Tomáš KONEČNÝ
T-Mobile Team
27.
Thomas BRUUN ERIKSEN
Team CSC
28.
Vladimir GUSEV
Team CSC
29.
Lars MICHAELSEN
Team CSC
30.
Bram TANKINK
Quick Step - Innergetic
31.
Walter BÉNÉTEAU
Bouygues Telecom
32.
Laurent BROCHARD
Bouygues Telecom
33.
Danilo DI LUCA
Liquigas - Bianchi
34.
Cezary ZAMANA
Intel - Action
35.
Gregory RAST
Phonak Hearing Systems
36.
Marco RIGHETTO
Liquigas - Bianchi
37.
Andrea NOÈ
Liquigas - Bianchi
38.
Luciano André PAGLIARINI MENDONÇA
Liquigas - Bianchi
39.
Andrej HAUPTMAN
Fassa Bortolo
40.
Pieter WEENING
Rabobank
41.
Fabian JEKER
Saunier Duval - Prodir
42.
Tomasz BROŻYNA
Intel - Action
43.
Peter LUTTENBERGER
Team CSC
44.
Cristian MORENI
Quick Step - Innergetic
45.
Guennadi MIKHAILOV
Discovery Channel Pro Cycling Team
46.
Freddy BICHOT
Francaise des Jeux
47.
Peter FARAZIJN
Cofidis, Le Credit par Telephone
48.
Paolo VALOTI
Domina Vacanze
49.
Gorazd ŠTANGELJ
Lampre - Caffita
50.
Cristian BONFANTI
Domina Vacanze
51.
Frank HØJ
Gerolsteiner
52.
Piotr CHMIELEWSKI
Intel - Action
53.
László BODROGI
Crédit Agricole
54.
Joost POSTHUMA
Rabobank
55.
Serge BAGUET
Davitamon - Lotto
56.
Serhiy GONCHAR
Domina Vacanze
57.
Alessandro BALLAN
Lampre - Caffita
58.
Thomas LÖVKVIST
Francaise des Jeux
59.
Przemysław NIEMIEC
Miche
61.
Javier RAMIREZ ABEJA
Liberty Seguros - Würth Team
62.
Davide REBELLIN
Gerolsteiner
63.
Wim DE VOCHT
Davitamon - Lotto
64.
Lilian JÉGOU
Francaise des Jeux
65.
Grischa NIERMANN
Rabobank
66.
Sylvain CHAVANEL
Cofidis, Le Credit par Telephone
67.
Sergio ESCOBAR ROURE
Illes Balears - Caisse d'Epargne
68.
Daniel NAVARRO GARCÍA
Liberty Seguros - Würth Team
69.
Damien MONIER
Cofidis, Le Credit par Telephone
70.
René ANDRLE
Liberty Seguros - Würth Team
71.
Johann TSCHOPP
Phonak Hearing Systems
72.
Marc WAUTERS
Rabobank
73.
Thomas DEKKER
Rabobank
74.
Sergei IVANOV
T-Mobile Team
75.
Volodymir GUSTOV
Fassa Bortolo
76.
Stephan SCHRECK
T-Mobile Team
77.
Carlos DA CRUZ
Francaise des Jeux
78.
Bastiaan GILING
T-Mobile Team
79.
Imanol ERVITI OLLO
Illes Balears - Caisse d'Epargne
80.
José Luis RUBIERA
Discovery Channel Pro Cycling Team
81.
Peter VAN PETEGEM
Davitamon - Lotto
82.
Nicolas INAUDI
Cofidis, Le Credit par Telephone
83.
Didier ROUS
Bouygues Telecom
84.
David ETXEBARRIA ALKORTA
Liberty Seguros - Würth Team
85.
Jens VOIGT
Team CSC
86.
Bogdan BONDARIEW
Intel - Action
87.
Ruben LOBATO ELVIRA
Saunier Duval - Prodir
88.
Viatcheslav EKIMOV
Discovery Channel Pro Cycling Team
89.
Vladimir MIHOLJEVIĆ
Liquigas - Bianchi
90.
Jesús HERNÁNDEZ BLÁZQUEZ
Liberty Seguros - Würth Team
91.
Alessandro BERTOLINI
Domina Vacanze
92.
Janek TOMBAK
Cofidis, Le Credit par Telephone
93.
Jan HRUŠKA
Liberty Seguros - Würth Team
94.
David ARROYO DURAN
Illes Balears - Caisse d'Epargne
95.
Markus FOTHEN
Gerolsteiner 00'24"
96.
Giovanni BERNAUDEAU
Bouygues Telecom
97.
Pasquale MUTO
Miche
98.
Gustav Erik LARSSON
Fassa Bortolo
99.
Janez BRAJKOVIČ
Discovery Channel Pro Cycling Team
100.
Bartosz HUZARSKI
Intel - Action
101.
Servais KNAVEN
Quick Step - Innergetic
102.
Kevin HULSMANS
Quick Step - Innergetic
103.
Amaël MOINARD
Cofidis, Le Credit par Telephone
104.
Johan VAN SUMMEREN
Davitamon - Lotto
105.
José Ángel GÓMEZ MARCHANTE
Saunier Duval - Prodir
106.
Sébastien HINAULT
Crédit Agricole
107.
Haimar ZUBELDIA AGIRRE
Euskaltel - Euskadi
108.
Steffen WESEMANN
T-Mobile Team 00'29"
109.
Joseba ZUBELDIA AGIRRE
Euskaltel - Euskadi 00'32"
110.
Fred RODRIGUEZ
Davitamon - Lotto 00'34"
111.
Wim VAN HUFFEL
Davitamon - Lotto
112.
Kanstantsin SIUTSOU
Fassa Bortolo
113.
Jose Cayetano JULIA CEGARRA
Illes Balears - Caisse d'Epargne 01'27"
114.
Carlos BARREDO LLAMAZALES
Liberty Seguros - Würth Team
115.
Seweryn Zenon KOHUT
Miche
116.
Beat ZBERG
Gerolsteiner 01'43"
117.
Matthieu SPRICK
Bouygues Telecom
118.
Matthias KESSLER
T-Mobile Team 01'59"
119.
Gianluca BORTOLAMI
Lampre - Caffita 02'37"
120.
Daniel BECKE
Illes Balears - Caisse d'Epargne 02'50"
121.
Sascha URWEIDER
Phonak Hearing Systems
122.
Mads KAGGESTAD
Crédit Agricole
123.
Antton LUENGO CELAYA
Euskaltel - Euskadi
124.
Marco SERPELLINI
Gerolsteiner
125.
Gorka VERDUGO MARCOTEGUI
Euskaltel - Euskadi
126.
Cadel EVANS
Davitamon - Lotto
127.
Dario ANDRIOTTO
Liquigas - Bianchi
128.
Davide BRAMATI
Quick Step - Innergetic
129.
Steve ZAMPIERI
Phonak Hearing Systems
130.
Nicolas ROCHE
Cofidis, Le Credit par Telephone
131.
Leonardo CANESCHI
Miche
132.
Antonio D'ANIELLO
Miche
133.
Massimo AMICHETTI
Miche
134.
Maxim IGLINSKIY
Domina Vacanze
135.
Rubens BERTOGLIATI
Saunier Duval - Prodir
136.
Nicolas FRITSCH
Saunier Duval - Prodir
137.
Andrea MOLETTA
Gerolsteiner 05'42"
138.
Andrus AUG
Fassa Bortolo
139.
Marco MILESI
Liquigas - Bianchi
140.
Fabian CANCELLARA
Fassa Bortolo
141.
Oleksandr KVACHUK
Lampre - Caffita
142.
Bert ROESEMS
Davitamon - Lotto 07'44"
143.
Bernhard EISEL
Francaise des Jeux 08'08"
144.
Daniele RIGHI
Lampre - Caffita
145.
Cédric HERVE
Crédit Agricole
146.
Ivan RAVAIOLI
Saunier Duval - Prodir
147.
Guido TRENTIN
Cofidis, Le Credit par Telephone
148.
Jonathan Patrick MCCARTY
Discovery Channel Pro Cycling Team
149.
Juan José COBO ACEBO
Saunier Duval - Prodir
150.
Arkaitz DURÁN AROCA
Saunier Duval - Prodir
151.
Unai ETXEBARRIA
Euskaltel - Euskadi
152.
Jérôme PINEAU
Bouygues Telecom 10'31"
153.
Franck BOUYER
Bouygues Telecom
154.
Matthew WILSON
Francaise des Jeux
155.
Karsten KROON
Rabobank 11'03"
156.
Iker FLORES GALARZA
Euskaltel - Euskadi 12'40"
157.
Bram SCHMITZ
T-Mobile Team 17'34"
158.
Jörg JAKSCHE
Liberty Seguros - Würth Team 18'46"
159.
Evgeni PETROV
Lampre - Caffita

Stage information

Start, finish: Stage 2. Tczew - Olsztyn

Distance: 226.5 km

Date: 13 September 2005