Ronde van Nederland 1999  |  Stage 3a. Coevorden - Denekamp   

39th edition

85.5 km, 26 August 1999

Rider Team Time
1.
Rudi KEMNA
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star 1h57'00"
2.
Stuart O'GRADY
Crédit Agricole
3.
Jeroen BLIJLEVENS
TVM - Farm Frites
4.
Jans KOERTS
Team Cologne
5.
Ján SVORADA
Lampre - Daikin
6.
Jimmy CASPER
Francaise des Jeux
7.
Lars MICHAELSEN
Francaise des Jeux
8.
Zoran KLEMENČIČ
Vini Caldirola - Sidermec
9.
Fabrizio GUIDI
Team Polti
10.
Sören PETERSEN
Acceptcard Pro Cycling
11.
Patrick D'HONT
Francaise des Jeux
12.
Vladimir SMIRNOV
Palmans - Ideal
13.
Mauro ZINETTI
Team Polti
14.
Andrej HAUPTMAN
Vini Caldirola - Sidermec
15.
Roger HAMMOND
Palmans - Ideal
16.
Giovanni LOMBARDI
Team Deutsche Telekom
17.
Michael SCHLICKAU
Team Cologne
18.
Wilfried CRETSKENS
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
19.
Robert HUNTER
Lampre - Daikin
20.
Max VAN HEESWIJK
Mapei - Quick Step
21.
George HINCAPIE
US Postal Service
22.
Renger YPENBURG
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star
23.
Glenn MAGNUSSON
US Postal Service
24.
Henk VOGELS
Crédit Agricole
25.
Jurgen VAN DE WALLE
Palmans - Ideal
26.
Jacob Moe RASMUSSEN
Acceptcard Pro Cycling
27.
Gert VANDERAERDEN
Palmans - Ideal
28.
Simone ZUCCHI
Team Polti
29.
Massimo APOLLONIO
Vini Caldirola - Sidermec
30.
Enrico CASSANI
Team Polti
31.
Johan VERSTREPEN
Lampre - Daikin
32.
Hans DE CLERCQ
Palmans - Ideal
33.
Robbie MCEWEN
Rabobank
34.
Danilo HONDO
Team Deutsche Telekom
35.
Ralf GRABSCH
Team Deutsche Telekom
36.
Dimitri SIDARENKO
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star
37.
Leonardo GUIDI
Team Polti
38.
Sergei OUTCHAKOV
TVM - Farm Frites
39.
Rik REINERINK
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star
40.
Karel VEREECKE
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
41.
Martin KRYGER
Acceptcard Pro Cycling
42.
Erik DEKKER
Rabobank
43.
Rolf SØRENSEN
Rabobank
44.
Michael BOOGERD
Rabobank
45.
Leif HOSTE
Mapei - Quick Step
46.
Andreas KLÖDEN
Team Deutsche Telekom
47.
Kees JEURISSEN
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star
48.
Wilfried PEETERS
Mapei - Quick Step
49.
Gianluca SIRONI
Vini Caldirola - Sidermec
50.
Mario DE CLERCQ
Palmans - Ideal
51.
Raivis BELOHVOŠČIKS
Lampre - Daikin
52.
Christopher JENNER
Crédit Agricole
53.
Jerome NEUVILLE
Crédit Agricole
54.
Frank HØJ
US Postal Service
55.
Jens VOIGT
Crédit Agricole
56.
Fred RODRIGUEZ
Mapei - Quick Step
57.
Cristian SALVATO
Team Polti
58.
Scott SUNDERLAND
Palmans - Ideal
59.
Jurgen GUNS
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
60.
Jan ULLRICH
Team Deutsche Telekom
61.
Servais KNAVEN
TVM - Farm Frites
62.
Serhiy GONCHAR
Vini Caldirola - Sidermec
63.
Marco SERPELLINI
Lampre - Daikin
64.
Tom STREMERSCH
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
65.
Jean Michel TESSIER
Francaise des Jeux
66.
Raymond MEIJS
Team Cologne
67.
Marc WAUTERS
Rabobank
68.
Stive VERMAUT
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
69.
Dylan CASEY
US Postal Service
70.
Erwin THIJS
Team Cologne
71.
Christophe BASSONS
Francaise des Jeux
72.
Peter VAN PETEGEM
TVM - Farm Frites
73.
Davy DUBBELDAM
Team Cologne
74.
Maarten DEN BAKKER
Rabobank
75.
Danny JONASSON
Acceptcard Pro Cycling
76.
Glenn D'HOLLANDER
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
77.
Björnar VESTÖL
Acceptcard Pro Cycling
78.
Kurt VAN LANCKER
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
79.
Michael ANDERSSON
Acceptcard Pro Cycling
80.
Johan MUSEEUW
Mapei - Quick Step
81.
Peter MEINERT NIELSEN
US Postal Service
82.
Geert VAN BONDT
TVM - Farm Frites
83.
Davy DANIELS
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
84.
Bart VOSKAMP
TVM - Farm Frites
85.
Mauro RADAELLI
Vini Caldirola - Sidermec
86.
Tristan HOFFMAN
TVM - Farm Frites
87.
Steven DE JONGH
TVM - Farm Frites
88.
Tom STEELS
Mapei - Quick Step
89.
Zbigniew SPRUCH
Lampre - Daikin
90.
Pavel PADRNOS
Lampre - Daikin
91.
Morten SONNE
Acceptcard Pro Cycling
92.
Bert GRABSCH
Team Cologne
93.
Bart LEYSEN
Mapei - Quick Step
94.
Michael VAN DER WOLF
Team Cologne
95.
Stig KRISTIANSEN
Acceptcard Pro Cycling
96.
Jens HEPPNER
Team Deutsche Telekom
97.
Rossano BRASI
Team Polti
98.
Dirk BALDINGER
Team Deutsche Telekom
99.
John TALEN
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star
100.
Rolf ALDAG
Team Deutsche Telekom
101.
Matteo FRUTTI
Lampre - Daikin
102.
Marty JEMISON
US Postal Service
103.
Francesco FRATTINI
Team Deutsche Telekom
104.
Paolo FORNACIARI
Mapei - Quick Step
105.
Karl PAUWELS
Palmans - Ideal
106.
Jan VAN VELZEN
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star
107.
Chris HORNER
Francaise des Jeux
108.
Jonathan VAUGHTERS
US Postal Service
109.
Pascal DERAMÉ
US Postal Service
110.
Paul VAN SCHALEN
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star
111.
Leon VAN BON
Rabobank 00'39"
112.
Aart VIERHOUTEN
Rabobank
113.
Matthew WHITE
Vini Caldirola - Sidermec 00'49"

Stage information

Start, finish: Stage 3a. Coevorden - Denekamp

Distance: 85.5 km

Date: 26 August 1999