Ronde van Nederland 1999  |  Stage 3b. Nordhorn - Denekamp   

39th edition

26.1 km, 26 August 1999

Rider Team Time
1.
Serhiy GONCHAR
Vini Caldirola - Sidermec 30'50"
2.
Dylan CASEY
US Postal Service 00'17"
3.
Jonathan VAUGHTERS
US Postal Service
4.
Enrico CASSANI
Team Polti 00'23"
5.
Jan ULLRICH
Team Deutsche Telekom 00'30"
6.
Leif HOSTE
Mapei - Quick Step 00'34"
7.
Erik DEKKER
Rabobank 00'41"
8.
Jens VOIGT
Crédit Agricole 00'45"
9.
Marc WAUTERS
Rabobank 00'46"
10.
Robert HUNTER
Lampre - Daikin 00'47"
11.
Johan MUSEEUW
Mapei - Quick Step 00'48"
12.
Frank HØJ
US Postal Service
13.
Danilo HONDO
Team Deutsche Telekom 00'49"
14.
Peter MEINERT NIELSEN
US Postal Service 00'55"
15.
Servais KNAVEN
TVM - Farm Frites 00'58"
16.
Cristian SALVATO
Team Polti 00'59"
17.
Robbie MCEWEN
Rabobank 01'01"
18.
Andreas KLÖDEN
Team Deutsche Telekom
19.
Peter VAN PETEGEM
TVM - Farm Frites 01'02"
20.
George HINCAPIE
US Postal Service 01'03"
21.
Raivis BELOHVOŠČIKS
Lampre - Daikin 01'09"
22.
Marty JEMISON
US Postal Service 01'11"
23.
Marco SERPELLINI
Lampre - Daikin 01'14"
24.
Glenn D'HOLLANDER
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx 01'16"
25.
Michael ANDERSSON
Acceptcard Pro Cycling 01'18"
26.
Stuart O'GRADY
Crédit Agricole 01'22"
27.
Max VAN HEESWIJK
Mapei - Quick Step
28.
Fred RODRIGUEZ
Mapei - Quick Step 01'24"
29.
Maarten DEN BAKKER
Rabobank 01'28"
30.
Björnar VESTÖL
Acceptcard Pro Cycling
31.
Bart VOSKAMP
TVM - Farm Frites 01'31"
32.
Ralf GRABSCH
Team Deutsche Telekom 01'33"
33.
Fabrizio GUIDI
Team Polti 01'39"
34.
Henk VOGELS
Crédit Agricole 01'41"
35.
Ján SVORADA
Lampre - Daikin 01'44"
36.
Mauro RADAELLI
Vini Caldirola - Sidermec
37.
Leon VAN BON
Rabobank 01'46"
38.
Bert GRABSCH
Team Cologne 01'47"
39.
Andrej HAUPTMAN
Vini Caldirola - Sidermec 01'49"
40.
Matteo FRUTTI
Lampre - Daikin 01'50"
41.
Erwin THIJS
Team Cologne 01'57"
42.
Rolf ALDAG
Team Deutsche Telekom 02'06"
43.
Renger YPENBURG
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star
44.
Lars MICHAELSEN
Francaise des Jeux 02'07"
45.
Jans KOERTS
Team Cologne 02'11"
46.
Gianluca SIRONI
Vini Caldirola - Sidermec 02'14"
47.
Bart LEYSEN
Mapei - Quick Step
48.
Stive VERMAUT
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx 02'16"
49.
Wilfried PEETERS
Mapei - Quick Step
50.
Christopher JENNER
Crédit Agricole
51.
Hans DE CLERCQ
Palmans - Ideal 02'17"
52.
Steven DE JONGH
TVM - Farm Frites 02'19"
53.
Simone ZUCCHI
Team Polti
54.
Massimo APOLLONIO
Vini Caldirola - Sidermec 02'20"
55.
Jean Michel TESSIER
Francaise des Jeux 02'21"
56.
Jacob Moe RASMUSSEN
Acceptcard Pro Cycling 02'25"
57.
Danny JONASSON
Acceptcard Pro Cycling 02'28"
58.
Mauro ZINETTI
Team Polti 02'30"
59.
Geert VAN BONDT
TVM - Farm Frites
60.
Jan VAN VELZEN
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star 02'33"
61.
Chris HORNER
Francaise des Jeux
62.
Roger HAMMOND
Palmans - Ideal 02'36"
63.
Wilfried CRETSKENS
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx 02'38"
64.
Michael BOOGERD
Rabobank
65.
Jerome NEUVILLE
Crédit Agricole 02'40"
66.
Sören PETERSEN
Acceptcard Pro Cycling 02'41"
67.
Christophe BASSONS
Francaise des Jeux
68.
Johan VERSTREPEN
Lampre - Daikin 02'42"
69.
Pavel PADRNOS
Lampre - Daikin 02'45"
70.
Morten SONNE
Acceptcard Pro Cycling
71.
Glenn MAGNUSSON
US Postal Service 02'48"
72.
Michael VAN DER WOLF
Team Cologne 02'52"
73.
Tristan HOFFMAN
TVM - Farm Frites 02'53"
74.
Sergei OUTCHAKOV
TVM - Farm Frites 02'57"
75.
Jens HEPPNER
Team Deutsche Telekom 02'59"
76.
Karel VEREECKE
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx 03'02"
77.
Martin KRYGER
Acceptcard Pro Cycling 03'04"
78.
Kurt VAN LANCKER
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx 03'05"
79.
Jeroen BLIJLEVENS
TVM - Farm Frites 03'07"
80.
Paolo FORNACIARI
Mapei - Quick Step 03'08"
81.
Stig KRISTIANSEN
Acceptcard Pro Cycling 03'10"
82.
Tom STEELS
Mapei - Quick Step
83.
Michael SCHLICKAU
Team Cologne 03'13"
84.
Mario DE CLERCQ
Palmans - Ideal 03'14"
85.
Rossano BRASI
Team Polti 03'17"
86.
Paul VAN SCHALEN
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star 03'18"
87.
Gert VANDERAERDEN
Palmans - Ideal
88.
Matthew WHITE
Vini Caldirola - Sidermec
89.
Pascal DERAMÉ
US Postal Service 03'20"
90.
Tom STREMERSCH
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
91.
Zoran KLEMENČIČ
Vini Caldirola - Sidermec 03'21"
92.
Zbigniew SPRUCH
Lampre - Daikin
93.
Jurgen GUNS
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx 03'22"
94.
Dimitri SIDARENKO
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star 03'25"
95.
Scott SUNDERLAND
Palmans - Ideal
96.
Jurgen VAN DE WALLE
Palmans - Ideal 03'32"
97.
Davy DANIELS
Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx 03'35"
98.
Aart VIERHOUTEN
Rabobank 03'37"
99.
Raymond MEIJS
Team Cologne 03'38"
100.
Rik REINERINK
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star 03'42"
101.
Jimmy CASPER
Francaise des Jeux 03'45"
102.
Kees JEURISSEN
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star 03'46"
103.
Leonardo GUIDI
Team Polti 04'00"
104.
Rolf SØRENSEN
Rabobank 04'01"
105.
Karl PAUWELS
Palmans - Ideal 04'05"
106.
Rudi KEMNA
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star 04'11"
107.
Dirk BALDINGER
Team Deutsche Telekom 04'13"
108.
Giovanni LOMBARDI
Team Deutsche Telekom 04'34"
109.
Patrick D'HONT
Francaise des Jeux 04'43"
110.
Davy DUBBELDAM
Team Cologne 04'54"
111.
Vladimir SMIRNOV
Palmans - Ideal 04'58"
112.
John TALEN
Batavus - Bankgiroloterij - Big Star 05'39"

Stage information

Start, finish: Stage 3b. Nordhorn - Denekamp

Distance: 26.1 km

Date: 26 August 1999