2.PT

Eneco Tour 2005  |  Stage 1. Geel - Mierlo   

1st edition

192 km, 4 August 2005

Rider Team Time
1.
Max VAN HEESWIJK
Discovery Channel Pro Cycling Team 4h20'08"
2.
Marco ZANOTTI
Liquigas - Bianchi
3.
Steven DE JONGH
Rabobank
4.
Giosue BONOMI
Lampre - Caffita
5.
Erik ZABEL
T-Mobile Team
6.
Manuele MORI
Saunier Duval - Prodir
7.
René HASELBACHER
Gerolsteiner
8.
Uroš MURN
Phonak Hearing Systems
9.
Aart VIERHOUTEN
Davitamon - Lotto
10.
Allan DAVIS
Liberty Seguros - Würth Team
11.
Stefan VAN DIJK
MrBookmaker - Sports Tech
12.
Gert STEEGMANS
Davitamon - Lotto
13.
Roger HAMMOND
Discovery Channel Pro Cycling Team
14.
Simone CADAMURO
Domina Vacanze
15.
Christophe DETILLOUX
Française des Jeux
16.
Kevin VAN IMPE
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
17.
Nicolas INAUDI
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
18.
Gorka VERDUGO MARCOTEGUI
Euskaltel - Euskadi
19.
Ángel EDO ALSINA
Saunier Duval - Prodir
20.
Steven CAETHOVEN
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
21.
Andreas KLIER
T-Mobile Team
22.
Iñaki ISASI FLORES
Euskaltel - Euskadi
23.
Rik VERBRUGGHE
Quick Step - Innergetic
24.
Manuel QUINZIATO
Saunier Duval - Prodir
25.
Bobby JULICH
Team CSC 00'04"
26.
Thomas ZIEGLER
Gerolsteiner
27.
Unai YUS QUEREJETA
Bouygues Telecom
28.
Jaan KIRSIPUU
Crédit Agricole
29.
Pieter MERTENS
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
30.
Erik DEKKER
Rabobank
31.
José Iván GUTIÉRREZ PALACIOS
Illes Balears - Caisse d'Epargne
32.
Marco VELO
Fassa Bortolo
33.
Matthé PRONK
MrBookmaker - Sports Tech
34.
Vicente REYNÉS MIMÓ
Illes Balears - Caisse d'Epargne
35.
Frédéric GUESDON
Française des Jeux
36.
Marco RIGHETTO
Liquigas - Bianchi
37.
Andrea MOLETTA
Gerolsteiner
38.
Leif HOSTE
Discovery Channel Pro Cycling Team 00'08"
39.
Erwin THIJS
MrBookmaker - Sports Tech
40.
Bram DE GROOT
Rabobank
41.
Thomas DEKKER
Rabobank
42.
Gorik GARDEYN
MrBookmaker - Sports Tech
43.
Fränk SCHLECK
Team CSC
44.
Jan HRUŠKA
Liberty Seguros - Würth Team
45.
Christian VAN DE VELDE
Team CSC
46.
Alessandro BALLAN
Lampre - Caffita
47.
Santos GONZÁLEZ CAPILLA
Phonak Hearing Systems
48.
Carlos BARREDO LLAMAZALES
Liberty Seguros - Würth Team
49.
Benoît JOACHIM
Discovery Channel Pro Cycling Team
50.
Nick NUYENS
Quick Step - Innergetic
51.
Jurgen VAN DEN BROECK
Discovery Channel Pro Cycling Team
52.
Davide REBELLIN
Gerolsteiner
53.
Gorka GONZÁLEZ LARRAÑAGA
Euskaltel - Euskadi
54.
Stijn DEVOLDER
Discovery Channel Pro Cycling Team
55.
Alexandre BOTCHAROV
Crédit Agricole
56.
Janez BRAJKOVIČ
Discovery Channel Pro Cycling Team
57.
Rudi KEMNA
Shimano - Memory Corp
58.
Marco BOS
Shimano - Memory Corp
59.
Koen DE KORT
Liberty Seguros - Würth Team
60.
Marzio BRUSEGHIN
Fassa Bortolo
61.
Koldo FERNÁNDEZ DE LARREA
Euskaltel - Euskadi
62.
Servais KNAVEN
Quick Step - Innergetic
63.
Michaël BLAUDZUN
Team CSC
64.
Ignacio GUTIÉRREZ CATALUÑA
Phonak Hearing Systems
66.
Bastiaan GILING
T-Mobile Team
67.
Serge BAGUET
Davitamon - Lotto
68.
Pablo LASTRAS GARCÍA
Illes Balears - Caisse d'Epargne
69.
Peter VAN PETEGEM
Davitamon - Lotto
70.
Peter FARAZIJN
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
71.
Sergei IVANOV
T-Mobile Team
72.
Kim KIRCHEN
Fassa Bortolo
73.
Nicola LODA
Liquigas - Bianchi
74.
Rony MARTIAS
Bouygues Telecom
75.
Bert ROESEMS
Davitamon - Lotto
76.
Franck RÉNIER
Bouygues Telecom
77.
Isidro NOZAL VEGA
Liberty Seguros - Würth Team
78.
Aurélien CLERC
Phonak Hearing Systems
79.
Kevin HULSMANS
Quick Step - Innergetic
80.
Patrick CALCAGNI
Liquigas - Bianchi
81.
Bram SCHMITZ
T-Mobile Team
82.
Geert OMLOOP
MrBookmaker - Sports Tech
83.
Johan COENEN
MrBookmaker - Sports Tech
84.
Markel IRIZAR ARANBURU
Euskaltel - Euskadi
85.
Dimitri MURAVYEV
Crédit Agricole
86.
Hervé DUCLOS LASSALLE
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
87.
Arnaud COYOT
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
88.
Marc WAUTERS
Rabobank
89.
Jan BOVEN
Rabobank
90.
Alberto ONGARATO
Fassa Bortolo
91.
Yohann GÈNE
Bouygues Telecom
92.
Uwe PESCHEL
Gerolsteiner
93.
Benoît POILVET
Crédit Agricole
94.
Rubens BERTOGLIATI
Saunier Duval - Prodir
95.
Daniele BENNATI
Lampre - Caffita
96.
Bart DOCKX
Davitamon - Lotto
97.
Sascha URWEIDER
Phonak Hearing Systems
98.
Christian WERNER
T-Mobile Team
99.
René ANDRLE
Liberty Seguros - Würth Team
100.
Addy ENGELS
Quick Step - Innergetic
101.
Mikel PRADERA RODRÍGUEZ
Illes Balears - Caisse d'Epargne
102.
Kevin DE WEERT
Quick Step - Innergetic
103.
Enrico FRANZOI
Lampre - Caffita
104.
Dimitri DE FAUW
Quick Step - Innergetic
105.
Aketza PEÑA IZA
Euskaltel - Euskadi
106.
Imanol ERVITI OLLO
Illes Balears - Caisse d'Epargne
107.
Masahiro SHINAGAWA
Shimano - Memory Corp
108.
Luca SOLARI
Domina Vacanze
109.
Vladimir GUSEV
Team CSC
110.
Aaron KEMPS
Liberty Seguros - Würth Team
111.
Linus GERDEMANN
Team CSC
112.
Christophe KERN
Bouygues Telecom
113.
Andrea PERON
Team CSC
114.
Jurgen VAN GOOLEN
Quick Step - Innergetic
115.
Jussi VEIKKANEN
Française des Jeux
116.
Ruslan IVANOV
Domina Vacanze
117.
Sérgio Miguel Moreira PAULINHO
Liberty Seguros - Würth Team
118.
Staf SCHEIRLINCKX
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
119.
Juan José COBO ACEBO
Saunier Duval - Prodir
120.
Gianluca BORTOLAMI
Lampre - Caffita
121.
Marco SERPELLINI
Gerolsteiner
122.
Anthony CHARTEAU
Bouygues Telecom
123.
Nicolas ROCHE
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
124.
Frederik WILLEMS
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
125.
Eric BAUMANN
T-Mobile Team 00'31"
126.
André KORFF
T-Mobile Team
127.
David BOUCHER
MrBookmaker - Sports Tech 00'35"
128.
Tom STEELS
Davitamon - Lotto
129.
Maarten WYNANTS
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen 00'41"
130.
Angelo FURLAN
Domina Vacanze 00'45"
131.
Ian MCLEOD
Française des Jeux 00'49"
132.
Julien SMINK
Shimano - Memory Corp 00'50"
133.
Mirco LORENZETTO
Domina Vacanze 01'00"
134.
Frederik VEUCHELEN
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen 01'43"
135.
Joan HORRACH RIPPOLL
Illes Balears - Caisse d'Epargne 01'46"
136.
Jason MCCARTNEY
Discovery Channel Pro Cycling Team
137.
Brian VANDBORG
Team CSC
138.
José Cayetano JULIÁ CEGARRA
Illes Balears - Caisse d'Epargne
139.
Koos MOERENHOUT
Davitamon - Lotto
140.
Sven MONTGOMERY
Gerolsteiner
141.
Ludovic AUGER
Française des Jeux
142.
Thorwald VENEBERG
Rabobank
143.
Alain VAN KATWIJK
Shimano - Memory Corp
144.
Fabio BALDATO
Fassa Bortolo
145.
Paolo FORNACIARI
Lampre - Caffita
146.
Hidenori NODERA
Shimano - Memory Corp
147.
Frank HØJ
Gerolsteiner
148.
Rik REINERINK
Shimano - Memory Corp
149.
José Luis CARRASCO GÁMIZ
Illes Balears - Caisse d'Epargne
150.
Gianluca SIRONI
Liquigas - Bianchi
151.
Frank VANDENBROUCKE
MrBookmaker - Sports Tech
152.
Marco MILESI
Liquigas - Bianchi
153.
Ruggero BORGHI
Domina Vacanze
154.
Lilian JÉGOU
Française des Jeux
155.
Enrico GASPAROTTO
Liquigas - Bianchi 01'54"
156.
Marco PINOTTI
Saunier Duval - Prodir 03'01"
157.
Sebastien CHAVANEL
Bouygues Telecom
158.
Samuele MARZOLI
Lampre - Caffita 03'15"
159.
Julian DEAN
Crédit Agricole 03'21"
160.
Jimmy CASPER
Cofidis, Le Crédit par Téléphone
161.
Anthony RAVARD
Bouygues Telecom 03'30"
162.
David LÓPEZ GARCÍA
Euskaltel - Euskadi 06'04"
163.
Antton LUENGO CELAYA
Euskaltel - Euskadi
164.
Martin ELMIGER
Phonak Hearing Systems
165.
Viktor RAPINSKI
Phonak Hearing Systems
166.
Eelke VAN DER WAL
Shimano - Memory Corp
167.
Matej MUGERLI
Liquigas - Bianchi
168.
Andrej HAUPTMAN
Fassa Bortolo
169.
Ivan QUARANTA
Domina Vacanze
170.
Alessandro PETACCHI
Fassa Bortolo
171.
Arkaitz DURÁN AROCA
Saunier Duval - Prodir
172.
Fabien SANCHEZ
Française des Jeux
173.
Enrico GRIGOLI
Domina Vacanze
174.
Damien NAZON
Crédit Agricole
175.
Mads KAGGESTAD
Crédit Agricole
176.
Benoît VAUGRENARD
Française des Jeux
177.
Eric LEBLACHER
Crédit Agricole
178.
Niko EECKHOUT
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
179.
Steven KLEYNEN
Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen
180.
Victor Hugo PEÑA GRISALES
Phonak Hearing Systems
181.
Jimmy ENGOULVENT
Cofidis, Le Crédit par Téléphone

Stage information

Start, finish: Stage 1. Geel - Mierlo

Distance: 192 km

Date: 4 August 2005