2.PT

Tour de Pologne 2010  |  Stage 5. Jestrzebie Zdroj - Ustron   

67th edition

149 km, 5 August 2010

Rider Team Time
1.
Daniel MARTIN
Garmin - Transitions 3h51'13"
2.
Grega BOLE
Lampre - Farnese Vini 20"
3.
Sylwester SZMYD
Liquigas - Doimo
4.
Mauro SANTAMBROGIO
BMC Racing Team
5.
Diego ULISSI
Lampre - Farnese Vini
6.
Bauke MOLLEMA
Rabobank
7.
Michael ALBASINI
Team HTC - Columbia
8.
Marek RUTKIEWICZ
Mróz Active Jet
9.
Thomas DANIELSON
Garmin - Transitions
10.
Alessandro BALLAN
BMC Racing Team
11.
Tiago Jose Pinto MACHADO
Team RadioShack 31"
12.
Sergey LAGUTIN
Vacansoleil Pro Cycling Team
13.
Vasil KIRYIENKA
Caisse d'Epargne 35"
14.
Assan BAZAYEV
Astana
15.
Jean-Christophe PÉRAUD
Omega Pharma - Lotto 48"
16.
Vladimir GUSEV
Team Katusha 59"
17.
Ivan ROVNY
Team RadioShack
18.
Peter STETINA
Garmin - Transitions 01'04"
19.
Ángel MADRAZO RUIZ
Caisse d'Epargne 01'10"
20.
Pablo LASTRAS GARCÍA
Caisse d'Epargne
21.
Lars Petter NORDHAUG
Sky Professional Cycling Team 01'14"
22.
Dominik NERZ
Team Milram 01'18"
23.
Ben HERMANS
Team RadioShack 01'21"
24.
Paul VOSS
Team Milram
25.
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS
Euskaltel - Euskadi
26.
Thomas PETERSON
Garmin - Transitions
27.
Manuele MORI
Lampre - Farnese Vini 01'24"
28.
Dmitriy FOFONOV
Astana 01'26"
29.
Peter VELITS
Team HTC - Columbia 01'27"
30.
Andrey AMADOR BIKKAZAKOVA
Caisse d'Epargne
31.
Alberto LOSADA ALGUACIL
Caisse d'Epargne
32.
Miguel MINGUEZ AYALA
Euskaltel - Euskadi
33.
Gabriel RASCH
Cervelo Test Team 01'43"
34.
Jarosław MARYCZ
Team Saxo Bank
35.
Roy SENTJENS
Team Milram 01'49"
36.
Giampaolo CHEULA
Footon - Servetto
37.
Martin PEDERSEN
Footon - Servetto
38.
Simon GESCHKE
Skil - Shimano
39.
Guillaume BONNAFOND
Ag2r La Mondiale 02'00"
40.
Peter KENNAUGH
Sky Professional Cycling Team
41.
Dario CATALDO
Quick Step
42.
Markus FOTHEN
Team Milram
43.
Craig LEWIS
Team HTC - Columbia 02'09"
44.
Joaquin NOVOA MENDEZ
Cervelo Test Team 02'16"
45.
Tomasz MARCZYŃSKI
CCC Polsat Polkowice 02'18"
46.
Nikita ESKOV
Team Katusha
47.
Thomas Vedel KVIST
Quick Step 02'23"
48.
Michał GOŁAŚ
Vacansoleil Pro Cycling Team
49.
Gerben LÖWIK
Omega Pharma - Lotto
50.
Kjell CARLSTRÖM
Sky Professional Cycling Team
51.
Markus EIBEGGER
Footon - Servetto
52.
Johnny HOOGERLAND
Vacansoleil Pro Cycling Team 03'01"
53.
Vitaliy BUTS
Lampre - Farnese Vini 03'15"
54.
Daryl IMPEY
Team RadioShack 03'36"
55.
Björn LEUKEMANS
Vacansoleil Pro Cycling Team 03'59"
56.
Marzio BRUSEGHIN
Caisse d'Epargne
57.
Xabier ZANDIO ECHAIDE
Caisse d'Epargne
58.
Maxim GOUROV
Astana
59.
Beñat INTXAUSTI ELORRIAGA
Euskaltel - Euskadi
60.
Danilo WYSS
BMC Racing Team 04'03"
61.
Maciej PATERSKI
Liquigas - Doimo
62.
Mariusz WITECKI
Mróz Active Jet
63.
Ian STANNARD
Sky Professional Cycling Team
64.
Frank HØJ
Team Saxo Bank 04'06"
65.
Kenny DEHAES
Omega Pharma - Lotto
66.
Staf SCHEIRLINCKX
Omega Pharma - Lotto 05'54"
67.
Florian STALDER
BMC Racing Team 05'55"
68.
Bjorn SELANDER
Team RadioShack
69.
Fumiyuki BEPPU
Team RadioShack
70.
Christian MEIER
Garmin - Transitions 05'58"
71.
Chris BUTLER
BMC Racing Team
72.
László BODROGI
Team Katusha
73.
Marco CORTI
Footon - Servetto 06'01"
74.
Edward KING
Cervelo Test Team 06'03"
75.
Andrey ZEITS
Astana 06'04"
76.
Yoann OFFREDO
FDJ 06'10"
77.
Gatis SMUKULIS
Ag2r La Mondiale 06'30"
78.
Alexsandr DYACHENKO
Astana 06'39"
79.
Tom STAMSNIJDER
Rabobank 07'03"
80.
Joost POSTHUMA
Rabobank 07'04"
81.
Mirko SELVAGGI
Astana 07'05"
82.
Dominik ROELS
Team Milram 07'43"
83.
Markus EICHLER
Team Milram 07'44"
84.
Jacek MORAJKO
Mróz Active Jet 07'45"
85.
Daniel SESMA
Euskaltel - Euskadi
86.
Mateusz TACIAK
Mróz Active Jet
87.
Bartłomiej MATYSIAK
CCC Polsat Polkowice
88.
Dennis VAN WINDEN
Rabobank
89.
Davide APPOLLONIO
Cervelo Test Team
90.
Yauheni HUTAROVICH
FDJ
91.
Stijn VANDENBERGH
Team Katusha
92.
Ben SWIFT
Sky Professional Cycling Team
93.
Tom STUBBE
Omega Pharma - Lotto 08'11"
94.
Matteo CARRARA
Vacansoleil Pro Cycling Team 08'16"
95.
Murilo Antonio FISCHER
Garmin - Transitions 09'20"
96.
Anders LUND
Team Saxo Bank 09'22"
97.
Cameron MEYER
Garmin - Transitions 09'23"
98.
Mathew HAYMAN
Sky Professional Cycling Team 12'31"
99.
Sébastien ROSSELER
Team RadioShack 14'09"
100.
Christopher SUTTON
Sky Professional Cycling Team
101.
Mathieu DRUJON
Caisse d'Epargne
102.
Rene MANDRI
Ag2r La Mondiale
103.
Jonas LJUNGBLAD
Omega Pharma - Lotto
104.
Kasper KLOSTERGAARD LARSEN
Team Saxo Bank
105.
Roy CURVERS
Skil - Shimano
106.
Simon ZAHNER
BMC Racing Team
107.
Marco VELO
Quick Step 14'14"
108.
Marco MARCATO
Vacansoleil Pro Cycling Team
109.
Alberto ONGARATO
Vacansoleil Pro Cycling Team 14'17"
110.
Frédéric GUESDON
FDJ
111.
Borut BOŽIČ
Vacansoleil Pro Cycling Team
112.
Alexander EFIMKIN
Ag2r La Mondiale
113.
Egor SILIN
Team Katusha
114.
Branislau SAMOILAU
Quick Step
115.
Sébastien HINAULT
Ag2r La Mondiale 14'21"
116.
Albert TIMMER
Skil - Shimano
117.
Jussi VEIKKANEN
FDJ
118.
Steve HOUANARD
Skil - Shimano 14'23"
119.
Mitchell DOCKER
Skil - Shimano
120.
Francisco Javier ARAMENDIA LLORENTE
Euskaltel - Euskadi 14'24"
121.
Lucas Sebastian HAEDO
Team Saxo Bank
122.
Matthew WILSON
Garmin - Transitions
123.
Dominique CORNU
Skil - Shimano
124.
Jorge AZANZA SOTO
Euskaltel - Euskadi 14'27"
125.
Martin REIMER
Cervelo Test Team
126.
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI
Euskaltel - Euskadi 14'29"
127.
Dominic KLEMME
Team Saxo Bank 14'38"
128.
Nikolai TRUSOV
Team Katusha 15'58"
129.
Tomas VAITKUS
Team RadioShack 15'59"
130.
Ermanno CAPELLI
Footon - Servetto 16'01"
131.
Łukasz BODNAR
CCC Polsat Polkowice
132.
Marcin SAPA
Lampre - Farnese Vini 16'06"
133.
Tom VEELERS
Skil - Shimano 16'14"
134.
Robert FÖRSTER
Team Milram 19'28"
135.
Tom LEEZER
Rabobank
136.
Aitor GALDÓS ALONSO
Euskaltel - Euskadi
137.
Maciej BODNAR
Liquigas - Doimo 19'30"
138.
Óscar PEREIRO SÍO
Astana 22'02"
139.
Jos VAN EMDEN
Rabobank
140.
Michiel ELIJZEN
Omega Pharma - Lotto
141.
Andrei KUNITSKI
Quick Step
142.
Blel KADRI
Ag2r La Mondiale
143.
Björn SCHRÖDER
Team Milram
144.
Angelo FURLAN
Lampre - Farnese Vini
145.
Mirco LORENZETTO
Lampre - Farnese Vini 22'05"
146.
Robert WAGNER
Skil - Shimano
147.
Marcel SIEBERG
Team HTC - Columbia 22'07"
148.
Vicente REYNÉS MIMÓ
Team HTC - Columbia
149.
Fabio SABATINI
Liquigas - Doimo
150.
Davide MALACARNE
Quick Step
151.
Wouter WEYLANDT
Quick Step
152.
Matteo BONO
Lampre - Farnese Vini 22'10"
153.
Blazej JANIACZYK
Mróz Active Jet
154.
Alexander KRISTOFF
BMC Racing Team 22'13"
155.
Stijn DEVOLDER
Quick Step 22'16"
156.
Juan José HAEDO
Team Saxo Bank 22'18"
157.
Sebastien CHAVANEL
FDJ 22'25"
158.
Gregory HENDERSON
Sky Professional Cycling Team 22'31"
159.
Rick FLENS
Rabobank
160.
Leif HOSTE
Omega Pharma - Lotto 22'34"
161.
Arnaud GÉRARD
FDJ 22'39"
162.
Daniele BENNATI
Liquigas - Doimo
163.
František RABOŇ
Team HTC - Columbia 22'41"
164.
Graeme BROWN
Rabobank 22'43"
165.
André GREIPEL
Team HTC - Columbia
166.
Mikhaylo KHALILOV
Team Katusha
167.
Allan DAVIS
Astana 22'45"
168.
Francis MOUREY
FDJ 23'00"
169.
Jacopo GUARNIERI
Liquigas - Doimo
170.
Martin VELITS
Team HTC - Columbia
171.
Dominique ROLLIN
Cervelo Test Team
172.
David VITORIA
Footon - Servetto
173.
Matthias BRÄNDLE
Footon - Servetto
174.
João Miguel Da Silva CORREIA
Cervelo Test Team
175.
Alessandro VANOTTI
Liquigas - Doimo
176.
Danilo NAPOLITANO
Team Katusha

Stage information

Start, finish: Stage 5. Jestrzebie Zdroj - Ustron

Race Type: Mountain stage

Distance: 149 km

Date: 5 August 2010